Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

benim boy 165 kilo 68...doğum yapalı 6 ay oldu.emziriyorum diyet yapamıyorum.ama biraz spora başlıyacağım.inşaallah vereceğim.senin kilon boyuna göre çokta kötü değil.............

seni öldürebilirim ya sen kilolumusun gayette güzel boyda var benim boy 1.74 kilo ya söylemiyim 70 inince söylicem :84::84:

şuan 77 ile başladım diyetime 175 boyum benim

benim boy 165 kilo 68...doğum yapalı 6 ay oldu.emziriyorum diyet yapamıyorum.ama biraz spora başlıyacağım.inşaallah vereceğim.senin kilon boyuna göre çokta kötü değil.............

verirsin cnm inş sen de. kilom iyi sayılır ama sonuçta doğum kilosu vermek istiyorum daha da... ben bi de 24 kilo almıştıım doğuma kadar. emziriosan verirsin de de inş. ama gene de dikkat et bak spor yap. böle egzersizler felan yani spor dediysem. bi de tavsiyem ekmel ve abuzrcuburdan uzak durman cnm. ben öle verdim bayaa ama işte daha da fazla gitmio. 5-6 kilo daha vermem lazım eski kilom için... gene şükür ama halime tabii..

ben zaten 8-9 kilo versem yetiyor.daha fazla verince 36 beden oluyorum.herkes çok sıska oluyorum diye kızıyorlar.

seni öldürebilirim ya sen kilolumusun gayette güzel boyda var benim boy 1.74 kilo ya söylemiyim 70 inince söylicem :84::84:

şuan 77 ile başladım diyetime 175 boyum benim

ama kızlar sizin de boyunuz çok iyi valla. yengem de sizin gib uzun boylu ve kilosunu hiç belli etmio. 80küsür kilo da ama gene de biçok arkadaşının yanında manken gibi duruo valla. gene de azcık kilo verseniz değme mankenlere taş çıkarırsınız valla. ben ggaz Vermiorum valla gerçekler bunlar

ben evlenirken 68 kiloydum işten çıktım yedim içtim 100 yaklaştım çok pişmanım ama ben yemesen 10 günde 10 kilo veririm ama yersem 10 günde 10 kilo da alırım öyle bi yapım var yemicem yazda geliyo herkes açılır ben kapanmak istemiyorum

neden olmasın kız verirsin.ben daha önce denediğim için kendime güveniyorum.tekrar vereceğim.eski kıyafetlerimi tekrar giyeceğim.................

ben hayatımda hç 36 olmadımm hehehehe kemiklerimm iri sanırsam ama 65 olmak istiyorumben zayflayncada bir çirkin oluyorum ki

kızz byle bnye bende olacak 1 ay yemem valla zayflarım bnde çabuk alıyorumda geç veriyorum ama öncedende yaptım ben diyet 2 ayda 9 kilo vermştim inşallah şmdide vercem

bak sana ne dicem. ilk alışverişinde bikaç beden küçük bir pantolon al kendine ev bunu n içine giricem de gaz ver kendine. sonra verince gene bikaç küçük beden al ona girmeye çalış. ben doğumdan sonra öle yaptım ve neredeyse eski kıyafetlerimin heppsi oluyur. işe yaradı bende ama dene istersen den de bi...

evet canım o yöntemi biliyorum bi kaç kişiden daha duydum başarılı olmuşlarr deneye bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…