Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşgeldin nasılsın.iyiyim sağol.................

hoş geldin caım naber yoktun neler yapıyorsun ev nasıl

ben de iiyim kızlar tşkkrler. yaa giremiorum öle uzun nete bayaadır. işlerim oluyo dışarıda genelde. kkyı takipteyima ama muhabbete giremem uzun diye slm bile veremiodum. evimizin duvarlarını örmeye başlamışlar değişiklikler için adamların peşinde koşturdum. oğlum hastalandı onla uğraştım. kendim hastalandım yattım... bayaa yoğundum yani.. ee sizler neler yapıonuz ben yokken bakalım?

ben burdayım canım.nasılsın neler yapıyorsun......................

iyi hayatım benim oğlan geldi gene ayaklarımda sallıyom belim koptu gene eşimde uyudu bugün bende enerji tavan yaptı çikolata fındık falan yedim ama eşimde tık yok adam uyumaya gitti

hayatım oğlunla sana çok geçmiş olsun bizde burdayız bıraktığın gibi aynı naptın iş buldunmu

eviniz için allah kolaylıklar versin.buarada çok geçmişler olsun....iyilik ne olsun çoluk çocuk.iş güç bitmiyor....

tşkkrler kızlar. geçti şükür. iyiyz ikimiz de artık... iş konusunda da iş beni buluo ama eşim istemio. karar verdik zaten artık kesin. eve girelim bi öyle düşüncez bakalım. şimdi diyo sen koşturursun işte takip edersin evi işlerini. o zman kadar oğlum da büyür diyo sonra bakarız işte kreş felan olursa veririrz öyle çalışırsın diyo eşim. ben de artık ısrar etmiorum.

evet canım hayırlısı olsun öylede iyi olur hem oğluşunda büyür biraz daha iyi olur:))

kızlar canınızı sıkmıycaksa boy ve kilolarınızı yazsanıza... ben de istiorum kilo vermek ama kışın çocukla yürüyemiyorum hiç. dediğiniz gibi ağzıma da dikiş tutturamıorum ben de... ee sonuç kilo verilmiyo alınıo. hele o dediklerine hiç dayanamıorum ben de yaaa. fındık fıstık çikolata

çnce ben yazıyım 170-64kilo
son günlerde tarılmadım ama almış olabilirim. korkuoruum tartıya çıkmaya

hayatım sen profil resminde çok tatlı çıkmışsın:))
teşekkürr edrimm dilekcimm osenn kalbnn gzelliği bebem

ya bi de sen kepekli ekmek yiyorun değilmi
evet canıkepekli olmatınca bazen mecburen normal ekmekyiyorum kafamda bitti kesinlikle

tartıldınmı hiç vermişmisin...........

canım tartı daha yeni sipariş ettim allah izin verrse cuma eime geçecekk kısmet olursa bugün 1 hafta oldu diyetime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…