Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım bence sabret ve boyatma derim,ben lise yıllarında ünv. yıllarında hep sarışındım ama sonra bi tiksnti geldi bana,önce çikolata kahveye boyadım,kendi saç rengime yakın bi renk sonrada 3 yıl boyunca hiç boyamadım ve kendi saç rengimle gelin oldum,çokda güzel oldu valla ve beyazlarım çıkmadığı takdirde uzunca bi süre boyatmıcamda...kız insanın kendi saç rengi gibisi yokk,çok rahat vallaaa :)

cümleten selamm kızlarrrr ben geldim
aslında ben önce geldim ama siz yoktunuz..
nasılsınız???

hayatım benim oğlan çok yaramaz gündüzleri pek diyemiyomumda gece busaatlerde sefam oluyo

olsun canım ya benim hayalini kurduğum şeyler senin hayatın.sefan olsunnnn

cümleten selamm kızlarrrr ben geldim
aslında ben önce geldim ama siz yoktunuz..
nasılsınız???
hoşgeldin canımmm.ne güzel sizler tanışıp kaynaşmışsınız bile

henüz gelmedi canım

olsun canım ya benim hayalini kurduğum şeyler senin hayatın.sefan olsunnnn

hoşgeldin canımmm.ne güzel sizler tanışıp kaynaşmışsınız bile

hayatım merek etme gelirde olurda oğlanın yaramazlıklarından usanırsında bende öyleydim

şekerim oğlan dedim oğlunmu olcak Allah söyltti

hayatım merek etme gelirde olurda oğlanın yaramazlıklarından usanırsında bende öyleydim

şekerim oğlan dedim oğlunmu olcak Allah söyltti

ağzından bal damlıyor inş gelir bakalım o günler.ama ama ama ben eli ayağı sağlam olsun kız olsun derim heeeppp şaka bi yana hayırlısı ne ise o olsun inş.

slm kızlar nasılsınızz

selam canım hoşgeldiiinn:80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…