Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

valla biz eşimle sabahtan akşama kadar eşimle ikiz gibi dolaştığımız için,benim en kötü halimide iyi halimide görüyor.ama bu sıralar bakıma güzelliğe pek taktım,kahkül kestiresim var ama yakışırmı bilmiyorum.bide boyatsam diyorum.

bende kendimi bildim bileli saçlarımı boyatıyorum bence yakışan bi renge boyat ama kehkül konusu nu bilmiyorum kuaförün yardımcı olur sanırım

bende sarışınım ama kremela geçiş yapıcam oda tatlı bi renk

hoşbuldum canım.teşekkürler.:KK16:

teşekkürler canım hoşbuldum.22 yaşımda nişanlı ve asker yolu bekliyorum canım:KK31:

hoşbuldum hemşerim.:KK34:

Allah kavuştursun canım...bende tanitim kendimi 27 yaşında (yani yaşını başını almış) evli 2.5 yaşında oğlum ev hanımıyım herkesi yatırdım burdayım :86:

bende kendimi bildim bileli saçlarımı boyatıyorum bence yakışan bi renge boyat ama kehkül konusu nu bilmiyorum kuaförün yardımcı olur sanırım

bende sarışınım ama kremela geçiş yapıcam oda tatlı bi renk

şimdi şöyle canım,saçlarımda fazla beyaz yok ve geçen sene hamilede kalınca saçlarımı boyatmadım,yani son 1 senedir saçımı boyatmıyorum,kestirdikçe boyalı kısımlar gitsin kendi saçlarım olsun istedim ama dayanamıycam boyattırmak istiyorum ama hala kararsızım,nede olsa boya saçı yıpratıyor.zaten boyatırsamda kışkırtıcı kahveye boyatıyorum,sıradan bir renk ama bana sarışınlık yada başka renkler pek yakışmaz yada ben çok korkağım.

aallah kavuştursun miracle,bende eşimin asker yollarını beklemiştim,ama bizimki kısa dönemdi5,5 ay,allaha şükür geçti o günlerrr:)
seninki uzun kısa dönem???

Allah kavuştursun canım...bende tanitim kendimi 27 yaşında (yani yaşını başını almış) evli 2.5 yaşında oğlum ev hanımıyım herkesi yatırdım burdayım :86:

çok teşekkür ederim canım.:KK16:bütün ayrı olanları tez zamanda kavuştursun inş. 27 yaş en güzel yaşlar:KK12: oğluşunu da Allah bağışlasın ohh sefam olsun diyosun yani:87:

aallah kavuştursun miracle,bende eşimin asker yollarını beklemiştim,ama bizimki kısa dönemdi5,5 ay,allaha şükür geçti o günlerrr:)
seninki uzun kısa dönem???

çok teşekkürler canım.ne güzel kavuşmuşsunuz rabbim bi daha hiç ayırmasın.benim uzun dönem çoğu gitti azı kaldı bakalım:81:

şimdi şöyle canım,saçlarımda fazla beyaz yok ve geçen sene hamilede kalınca saçlarımı boyatmadım,yani son 1 senedir saçımı boyatmıyorum,kestirdikçe boyalı kısımlar gitsin kendi saçlarım olsun istedim ama dayanamıycam boyattırmak istiyorum ama hala kararsızım,nede olsa boya saçı yıpratıyor.zaten boyatırsamda kışkırtıcı kahveye boyatıyorum,sıradan bir renk ama bana sarışınlık yada başka renkler pek yakışmaz yada ben çok korkağım.

hayatım teninede gitmesi lazım tabikide aksi taktirde zıt oluyo. bence boyat kahve tonlarıda güzel oluyo. zaten boyatsanda boyatmasanda saç bi şekilde yıpranıyo en iyisimi hoş görün benimki boyatmaktan süpürgeye döndü ama ben çok düzleştiricide kullandım

çok teşekkür ederim canım.:KK16:bütün ayrı olanları tez zamanda kavuştursun inş. 27 yaş en güzel yaşlar:KK12: oğluşunu da Allah bağışlasın ohh sefam olsun diyosun yani:87:

hayatım benim oğlan çok yaramaz gündüzleri pek diyemiyomumda gece busaatlerde sefam oluyo:KK64::KK64:

fıstıklarım öptüm sizi kocaman:KK54::KK54::KK54:gözlerim kapanıyo valla hadi iyi geceler

X