Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bu saatten sonra çıkmaz heralde artık uyur inşaallah....

hala uymadı valla :) diğer kanepede tv izlioo bugün geç kalktıyaa :)

kızz yeni aldığım çizmenin resmini çektimm,yükliyimde koyarım birazdan :)

aminnn yaaa çok erkenn ama çokkk istiyorum ben

dahada çok yeni evlisin sanırım yazan evlilik tarihinmi birazevl,ligini oturt canım tadını çıkar rahat rahat tatilini yap derim ben :82:çocuk çok güzel bi duygu ama her istedigini belli bi zaman yapamıyosun tabi

dahada çok yeni evlisin sanırım yazan evlilik tarihinmi birazevl,ligini oturt canım tadını çıkar rahat rahat tatilini yap derim ben :82:çocuk çok güzel bi duygu ama her istedigini belli bi zaman yapamıyosun tabi

evet canım evlilik atrihimm bende düzensiz adet olunca korkuyorum endişeliyim senn anlıcann 1 tane salam sağlıklı olsundaa kafam rahatlıcakallahın izniylee

ya bak ben 7 senelik evliyim ama bir gün şaşmadı ayda bir kere oluyorum hiç aralarda olmadım yani çok düzenli bekarkende böyleydi

maşallahh benimkide olduğumdan berii hep şaştı :)))) bekarkende öyleydii halaaa öleeee benim adet canı ne zaman isterse ozamn oluyoo

hanımlar ben çıkıyorum.kendinize iyi bakın.herşey gönlünüzce olsun.iyi geceler.

aminnn yaaa çok erkenn ama çokkk istiyorum ben

bende istiyorum............

kızlar düzensiz adet için tedavi görüyomusunuz;?

valla ben geçen ay gittim doktora dedim böle bölee 40-50 günde bi adet oluyorum,baktı falan polikistik over olabilir dedi, dedim bebek istiyorum ama yumurtlama zamanımı hesaplayamıyorum,dedi bu ay git,önümüzdeki ay adetinin ikinci günü şu şu tahlilleri yaptır gel,adet düzenleyici bi ilaç vercekmiş onu kullancakmışım falann dedii ,,,,bakalım adetim bi gelse tahlilleri yaptırcam ama mübarekk 18 gün geçti işte,,geçen ayın 2sinde olmuştum en son :....

hala uymadı valla :) diğer kanepede tv izlioo bugün geç kalktıyaa :)

kızz yeni aldığım çizmenin resmini çektimm,yükliyimde koyarım birazdan :)
koyy canım bekliyoruz

kızlar düzensiz adet için tedavi görüyomusunuz;?
cenım ben düzenli adet oluyorum ama ara kanamalarım oluyor bazen,sebebini net olarak bilmiyorum,bu ay tedaviye başlıycam galiba.
ben gittim ikinci olmadan bişey çıkmadı dogumdan sonra kontrolede gitmedim gitsem fırça yiycem doktordan gitmiyorum bende sen daha zayıflamadınmı diycek bana

mutlaka git canım aksatma.

ay bende onu istiyorumda nasıl kalıcam bilmem eşim istemiyo düzenli. olunca kalıyormusun

adetin başladıgı günden sayıyosun onüçüncü ondördüncü günler yumurtlamam günleri oluyo tabi bu kadından kadına degişir ama anlıyosun böyle akıntın fazla oluyo gögüslerin acıyo falan yada ovulasyon testi alabilirsin hamilelik testi gibi çift çizgi çıktıgı gün yumurtlama günün ve o günleri degerlendirmen gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…