Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

belki sonra yaparsın bi tekne kazıntısıı :)) hele dur dahaa 2 tanee varmışşş :)) bizim gözümüz bi tane yemiyoo daha :)))))))))

yok anam şimdi mi töve ben 5 6 sene sonrasından bahsediyoruım ömrüm olursa ALLAH isteyenlere nasip etsin

iyiyim canım sen nasılsın.bugün yani dün pazarınız nasıl geçti kocişlerle:KK76::KK76::KK76:

valla kahvaltıya anneme gittik,sonra markete gittik eve geldikk akşamdan nohut koymuştum suyaa,onu pişirdim ,akşamda annemler bana yemeğe geldi derkenn,çaydı mutfağı toplamaktııı :) şimdi burdayımm,kocişimlede hiç ilgilenemedim bugün :) valla seside çıkmadı henüzz :) dua ediyorummm çıkmadann uyusunnnnnnnn :)

evet bi anneye kız şart ama diyorum ya oda erkek olursa haa bunu sevmedimmi erkek oldu diye yooo insanın ikincide daha bi aklı başında oluyo çok genç yaşta anne olunca bişey anlamıyosun ikinci daha iyi halugun dedigi gibi çıraklık kalfalık ve ustalıkkkk :KK60::KK60::KK60::KK60:şaka bi yana ya ben bu ay adet olmadım daha tırsmaya başladım ufaktan valla:18::18::18::18:

doğru benim 3. ama sanki ikizleri ben büyütmemişim çocuk yeni bakıyorum gibi.birde daha dikkatle.senin küçük ufak aman dikkat.benimde en korktuğum.çünkü bir daha düşünmüyorum.allah bilir tabi.........

valla kahvaltıya anneme gittik,sonra markete gittik eve geldikk akşamdan nohut koymuştum suyaa,onu pişirdim ,akşamda annemler bana yemeğe geldi derkenn,çaydı mutfağı toplamaktııı :) şimdi burdayımm,kocişimlede hiç ilgilenemedim bugün :) valla seside çıkmadı henüzz :) dua ediyorummm çıkmadann uyusunnnnnnnn :)

bu saatten sonra çıkmaz heralde artık uyur inşaallah....

evet bi anneye kız şart ama diyorum ya oda erkek olursa haa bunu sevmedimmi erkek oldu diye yooo insanın ikincide daha bi aklı başında oluyo çok genç yaşta anne olunca bişey anlamıyosun ikinci daha iyi halugun dedigi gibi çıraklık kalfalık ve ustalıkkkk :KK60::KK60::KK60::KK60:şaka bi yana ya ben bu ay adet olmadım daha tırsmaya başladım ufaktan valla:18::18::18::18:

valla bende adet olmadım 18 gün geçtii,benim zaten hep geç olurr ama hala bekliyorumm sanki kırmızı gelcek gibi hissediyorum :)bakalımm kısmetttt :)))

Kızlar Allahım isteyen herkese her işin başında olduğu gibi hayırlısıyla bir Cennet kokulu evlat versin....

hep birlikte AMİN.....

valla biz alanyaya gittik gezmeye ama kışın bişey yok,alışveriş merkezlerini gezdik,sahile indik sonra döndük işte,ben evimde vakit geçirmeyi daha çok seviyorum ama haftaya hava iyi olursa arkadaşlarla pikniğe gitmeyi düşünüyoruz.

valla bende adet olmadım 18 gün geçtii,benim zaten hep geç olurr ama hala bekliyorumm sanki kırmızı gelcek gibi hissediyorum :)bakalımm kısmetttt :)))

benimde düzensiz dogumdan beri hep on günde bi oluyodum bu sefer gecikti baya bi normaldir umarım

X