Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

o zmn biz denemeyiz dermişimmmm :))))
ya ben saçımı bi süre sürekli topluyorum örüyorum sonradan bi açıyorum fön falan çektiriyorum uzamış oluoo valla :)

benim saçlarım doğuştan kıvırcıktı ya şu alet varya düzleştirici nerden aldım bilmiyorum saçlarımı mahfetti:KK59:

benim saçlarım doğuştan kıvırcıktı ya şu alet varya düzleştirici nerden aldım bilmiyorum saçlarımı mahfetti:KK59:

evet sürekli kulanınca tutam tutam dökülüyor saçlar,bende hem düzleştirici hem maşa herikisinide sürekli kullanıyorum ama bazen ara vermek lazım işte,,,
ahh bu kadınlarrr :) ne yapalım güzellik uğrunaa neler yapıoruzzz

evet sürekli kulanınca tutam tutam dökülüyor saçlar,bende hem düzleştirici hem maşa herikisinide sürekli kullanıyorum ama bazen ara vermek lazım işte,,,

valla sorma sabahtan akşama kadar ev işi yapıyorum eşofmanlarla eşimin gelmesine yarım saat kala giyiniyorum saç makyaj falan

adam kapıda hayırdır biyere mi gidiyoruz diyo:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

valla sorma sabahtan akşama kadar ev işi yapıyorum eşofmanlarla eşimin gelmesine yarım saat kala giyiniyorum saç makyaj falan

adam kapıda hayırdır biyere mi gidiyoruz diyo:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:

adam kapıda hayırdır biyere mi gidiyoruz diyo:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

valla biz eşimle sabahtan akşama kadar eşimle ikiz gibi dolaştığımız için,benim en kötü halimide iyi halimide görüyor.ama bu sıralar bakıma güzelliğe pek taktım,kahkül kestiresim var ama yakışırmı bilmiyorum.bide boyatsam diyorum.

X