Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kızlar vallaoğluşumu yatırdım eşim yattı bi duş aldım ohhhh ne rahat:119::103:

iyilik sağlık diyelim sağlık olsunn,bugünlerde hastalanmaktan çok korkuyorum :)
sizler neler konuştunuz bakalım ben gelene kadar,varmı bi konumuz bu gece :)

kızlar bugün kk gezinirken saçlar hakkında bişey okudum.

bu turp suyu saçları bir haftada 5 cm uzatıyormuş bu konu hakkında bilginiz varmı benimki bir senede anca uzuyoda 5 cm denesem mi acaba

turp suyumu bu turpda nekadar faydalı imiş öksürüğede iyi gelirmiş bence dene zararı olmaz

kızlar bugün kk gezinirken saçlar hakkında bişey okudum.

bu turp suyu saçları bir haftada 5 cm uzatıyormuş bu konu hakkında bilginiz varmı benimki bir senede anca uzuyoda 5 cm denesem mi acaba

valla bi dene bakalım uzarsa senin saçın bizde yapalım :)

kızlar bu konu hakkında bilginiz yokmu yada ne uzatır saçı

benim saçlarım bellerimdeydi gaza geldim kestirdim şimdi omuzlarda çok pişmanım nasıl uzatıcam ya:84:

kızlar bu konu hakkında bilginiz yokmu yada ne uzatır saçı

benim saçlarım bellerimdeydi gaza geldim kestirdim şimdi omuzlarda çok pişmanım nasıl uzatıcam ya:84:

bence doğal uzama sürecini bekle bende sandım saçın çok zor uzuyor kestirmişsin madem bekle

turp gerçekten çok faydalı siyah turpun içine bal koyup bir gece ayazda beklettiğinde öksürük ortadan kalkıyo denedim oğlumda

ya kel kalırsam....

o zmn biz denemeyiz dermişimmmm :))))
ya ben saçımı bi süre sürekli topluyorum örüyorum sonradan bi açıyorum fön falan çektiriyorum uzamış oluoo valla :)

turp suyumu bu turpda nekadar faydalı imiş öksürüğede iyi gelirmiş bence dene zararı olmaz

valla bi dene bakalım uzarsa senin saçın bizde yapalım :)

bence doğal uzama sürecini bekle bende sandım saçın çok zor uzuyor kestirmişsin madem bekle

ırsi bizim annem kardeşim ben kaç senede anca uzatmıştım şimdi bekle ya ama hakkaten kadını gösterende saçtır bence çok seviyorum uzun saçı:126::115:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…