Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kız bu birazda ikizlerin özelliğine benziyoo:)
ben başakım ama yükselenim ikizler yapıorum bazı bazıı dengesizliklerr :)

ayy ne güzel uyduu :))

sanırım tripoliye yazdı,başka bir konuyla ilgili.

hahahah sanırım bir yere yorum yazdım oda beni arayıp buldu saçmalık yazmak için garip tabi.konu şu kaş alma konusu vardı biri yazmış kuaföre ilk defa gitcem kaç paradır kaş aldırmak oda şakamısın demiş bende cevap verdim neden şaka olsun bende bir kere gittim kaş aldırmaya oda 8 yıl önceydi kendim alırım neresi saçma ayolll becerikliyim :)))

ayyy keşke bende senin gibi becerikli olsam,kaşını alırımda,üstünü iple alma kızmını beceremem tabiii.

hahahhahahhahahah ayyy güldürdün bei yaaaaaa cnm sende git bi ne bakıyon de enseye geçiriver

yok birazdan miyavlamaya başlar,o zaman bakarız çaresine

bakınız: en paçoz kuaförlerin kapılarında bile fiyat listesi yazıooo ayyy yaaa nasıl bi.dünyada yaşıorum bennnnnn

aman salla ya boşver :))))))

amaaan takılmayın kızlarrrrr,muhabbetinize devam edin...eee anlatın bakalım,yaaa karşı koltukta eşim ciğerci kedisi gibi bana bakıyor,bir ara kaybolabilirim

anemmm yamukprensesinnn +18i gelmişşş :))))))))
he valla adamın işini şimdiden gör sonra gece muhabbete takıll,ben benimki yüzünden gece kızları bırakıp göreve gittimm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…