Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hello canım
ayyy yoksa alışverişmi yaptın,bende kendime bugün yeni cici aldım,süper bir ayakkabı aldım.eee sen nasılsın bakalım.

sabahtan evi hızlı hızlı bi toparladım,sonra eşimi kandırdım önce ikea ya gittik,baya bişeyler aldım ufaklı büyüklü :)))) ama aldıkların çokmu lazımdı die sor yok valla:) sırf iş olsun die evime bişeyler aldım,,sonrada bi avm ye gittik bi tane pantalon aldım,,,derkennn vallahada ayaklarıma kara sular inmiş kızzz ,şimdi de çay yaptımm gedik eşimlen bi yandan sineme tv de sinema izliozz bi yandanda bi size bakimm dedimm :)

sen nasıl bi elbise aldın bakemm :)

ooooooooooooooh keyfee baakkk

bazen alıntı yapamıyorum.az önce cıvıl cıvıl bir kız vard burda adı simge şimdi bedenen ruhen yorgunum diyor olmadı bu :)))

canım elbise almadım,ayakkabı aldım,birazdan yada yarın resmini çeker gösteririm.

hangimiz değilki şekerim,ben hiç anlatmaya başlamıyim türk filmi gibi hayatım var
hepimizin hayatı film benim korku filmim bitti yerine başka bir filmin içindeyim hadi hayırlısı
cnm yaaaaaaaaaa sormaaa.anlık benim cıvıl cıvıl olmammm sonrasında deli gibi bişey oluyorummm psikopat mıyım ne

çok normal bence benimde gel gitlerim oluyor bazen

hangimiz değilki şekerim,ben hiç anlatmaya başlamıyim türk filmi gibi hayatım var

ne oldu ki kızz nie türk filmine döndün bakem sen ??

sormaaa prensesiiim sormaaaaaaaaaa çok zor ve yorucu oluyo ama napacaksııın ben böle işinnnn ama neyse susayım :)

ne işinde çalışıosun cnm????

canım elbise almadım,ayakkabı aldım,birazdan yada yarın resmini çeker gösteririm.

benim kafa iyice dönmüşşş :) ayakkabıyı nasılda elbise okudummm :) şartelleriii indirinnnnnnnnnnnnn PPPPPPPPPPP

iş aşk yoruyor bazennn....bide ben pek bi saf olduğum için çevremdeki herkesi kendim gibi görüyorumm yanlışlarını görüp duyuncada haliyle üzülüyoruum amaaaan amaaan neler var nelerr

ay eweeeeeeeeeeeet yaaaaaaaaaaaaa nerden şettirdiiinn

şeylerim var benim,onlar söylediiiiiiii,öcüüüüüüüüüüüüü

tripoli anladın sen onu....

yok simgecim bende akrep burcuyumda ondan sordum,benimde sağım solum pek belli olmaz,iyiyken bir anda kötü yada mutluyken biranda mutsuz olabiliyorum.

şeyler meyler deme bak korkarıııııııııııııım amanııııııııııııııınnnnnn .....ewet yaaa bende öyleyim aynen sölediğin gibii.bazen dengesizleşebiliyorummm :)

canım senin of düğmene basalım,sen dinlen biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…