Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kız dur bitanede ben anlatcam valla dayanamadımmmmm :)))))
gerci ceyda kesin bilir bunu :)

hoca kadınlara vaaz verir kadınlardan birisi sorar- hocam doktorla birlikte olursam cezası kaç yıl
-5 yıl demiş hoca
ardından başka bir kadın-peki hocam avukatla birlikte olursam
-3 yıl demiş hoca
ardın dan başka birisi
-hocam hocayla yatarsak kaç yıl
hoca gülmüş
-seni gidi seni cennete mi gitmek istiyosun

he kı biliyodumm ama yine de güldürdün valla

ay çok sevindim ya hemen yarın başlicam kızlar ve son halimi size gösterecem tamam iyice gaza geldim

ay bak görümcemden bahsettimya mide kramplarım tuttu ya bide güne gidiyo valla bize hava atıyo halbuse takıyo takıştırıyo deli kızın çeyizi gibi oluyo beni kıskandırmaya çalışıyo göyya

kızlar ben yatmaya gidiyorum. yazık adam bensiz öksüz kalıyo , üzüntüden horul horul horluyor

hepinizi öpüyorum iyi sohbetler

Sana diyorum işte şekerden uzak durucan, arada kaçamak yaparsanda az yap.. Şeker siyanur gibi bi zehir aslında, organları çürütüyor. AYrıca ciltteki bağları koparıyormuş yani daha çabuk sarkıyorsun. Bunları düşün. Bak ben kaç gündür yemiyorum istemiyor mu canım tabi istiyor ama elmadaki şeker bile çok geliyor şuan..

Ayrıca saldır kalsiyumlu ne varsa. Bak anlatayım diyetisyen soylemeden önce tvde bir belgeselde izlemiştim. Test yapıyorlar, bir ay boyunca hergun birine yogurt yediriyorlar birine yedirmiyorlar.. Yogurt yiyenin kakasında yağ miktarı digerine oranla 4 kat fazla cıkıyor..

kutu içine konan ne kadar içecek varsa uzak durucan, İçme ölmezsin. Hepsi katkı maddeli şeyler zaten..

Spor yapcan, yapamadın mı merdiven çık, temizlik yap herzaman ne yapmıyorsan onu yap, hayatına biraz daha hareket kat..

Birde son olarak yeşil çay iç canım arkadaşım.. Ben 9 ay Çinde yaşadım. Bir gr fazlası olan görmedim.. Adamlar ellerinda matarayla dolaşıyor. Ama sakın poşek alma, tomurcuk al kendin demle.. digerleri sahte..

hahhahahah süperr yaa

hayatım buda çok güzelmiş kız ceyda +18 geçtik mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…