Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hadi bakalım okudum geçmişi geceye inş görüşürüz şu fotolarınıza bide ben bakem :)))

ne demek cnm buyur gelde burası gece açılıyo ancak toplanıyoz çoluk çocuk ortalık derken müsait olursan bekleriz muhabbet pek tatlı burda

Walla ben gece gündüz müsaitim dicem olmıcak Gündüz zaten müsaitim de eşim çoğu zaman işten 22.30da çıkıyor bazı zamanlar o saate kadar da müsaitim sıkılıyorum şööyle iki muhabbet etsem de içim açılsa walla

Son düzenleme:

gell cnm gel buyurr ,tanıt bakalım kendini nerdensin ne yaparsınn :)

kocikimlen film izilicez bacılar.. sonra burdayım kısmetse.. hergece oldudğu gibi, aynı saatte aynı yerde buluşalım :82: geç geleni tek ayak üstünde bekletirim bak

nöldu kızlar buakşam nerdesiniz ben çıkcam 220-25dakika sonra eşim gelcek kimse yokmu

kızlar az önce gözüm bişeye takıldı hatunun biri sütyenli resimlerini koymuş hep göğüsleri fora ama yüzü yok şaşırdım merak ettim meğersem göğüs ameliyatı olmuş arkadaşlara onu gösteriyo büyüttürmüş bence olmasına gerek yoktu bitane çocuk doğursun otamatikman büyüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…