Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

herkese iyiigecelerr arkadaşlarr aranıza kabull ettiiğinizz içinn çookk teşekkrr edrimm kendinizee cici bakınnn

kızlar nerdesiniz ben 22 ile 24 arası giricem malum eşimin eve gelmesi 24:15 oluyo yazılarınızı okumakla yetiniyorum ben kapatıyorum siz güzel güzel sohbet ediyosunuz özendim valla

kızlarrrr,,,,
niye kimse yok bakiyimmmm :)))
kızlar yoruldum valla ya,kurstan geldim, evi toparladım makineye çamaşır attımm,yemeğim yok eşim birazdan gelirrrr,erken gelcekmiş haber verdiii ...anemmmmm ben napıcam şimdiiii tekrar derslerim varrrr ...vay bu başıma gelenlerrrrrrrr :SSSSSSSSSSSSSSSsssss

Son düzenleme:

Son düzenleme:
nevresema selam canım çok güzelsin gördüm seni yeni evlilere mutluluklar... beni görmek istersen foto ekledim bAK canım istersen

aaa kızlar burdaymışş :)

valla cnm yemek yapacak halim yoktu hiç söledim eşime,burger kingden menü almış gelmiş:)
aç kalcam diye pek korkar benimkii,onları yedik,bugünde böle olsunn :))

diloşcum yeni resimmi ekledin cnm ???

yaaaaben diyetteyimmmm Burgur king olmuyoo ama afiyettt olsunn canımmm bizdee yemeğe gitcezz bende yemekk yapmadımm hehehee

kızlar valla oğlumun bugün canı lahmacun istedi bende söyledim bizim burda güzel biyer var ordan söyledim afiytle mideye indirdik tokuz şimdi adama ne yemek yapçam tok karnınada hiç yemek yapılmıyo(

yaaaaben diyetteyimmmm Burgur king olmuyoo ama afiyettt olsunn canımmm bizdee yemeğe gitcezz bende yemekk yapmadımm hehehee

ohh ohh ne güzel yemeğe gitmek en güzeli valla,yemek yapma derdi bi yana,ohh masa kur kaldır bulaşık dizz olmuyooo :))))
bende evlendiğimden beri almaya başladım valla kilo:) dikkat etmem lazımmm :

kızlar valla oğlumun bugün canı lahmacun istedi bende söyledim bizim burda güzel biyer var ordan söyledim afiytle mideye indirdik tokuz şimdi adama ne yemek yapçam tok karnınada hiç yemek yapılmıyo(

kız adamı aç bırakmaa :)

:

Onada bir yumurta kırıver afiyett olsunn canımm

Allahtan adamın önüne ne koysam hayır demiyo :)) aparatif bişeyler yapam yarında dışardayız zaten

bak avatar resmini değiştirdim bu oğlumun son halinden biraz daha küçük şimdi kocaman delikanlı oldu canım yorumun içinde teşekkürler canım

hayatım senin kus nasıl bu arada canım kalkim ben ortalığı toplim biraz gerçi günde kaç kere toplanıyo benim küçük canavardan ....

7 de kocam gelecek daha yemek yapçam görüşürüz canım gece gel..:))

çokk tatlıı maşallahh yaaa allah bağışlasınn ne demek canım benimm

valla cnm kurs şimdilik iyi ama, konuları gelince tekrar ediyorum işte ,çalışmak lazım,bakalım şimdilik çalışıcam die şartladım kendimi:)
gece görüşürüzz cnmmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…