Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hepiniz ev hanımı mı?
evlenince ev hamınlığı ünvanına dahil olanlardanım :KK1:
evet malatyalıyım ben.....ama elazığ benim için şark değildi.burdan daha iyiydi........

bizde şarka malatya elazığ felan düşüyüoruz eşim sivaslı oraya yakın yerler bakalım nasip kısmet

antepde güzelmiş aslında antepli arkadaşım var onlarda şu an şark görevinde urfadalar

bol bol baklava vardır demi orda :KK56:
ay canım çekti olsada yesek :KK9:

kızlar ben geldim ama gidiyorum bi selam veriyim dedim kaç gündür eşimden sonra gidiyorum yanına bu gecede onun yanına gidiyim hoş görün beni sonra bol bol çene çalarız öpüyorum sizleri hayırlı geceler:KK34:

iyidiyelim iyi olalım lady abla:)
ingilizce kursuna başladım,temelim vardı ,geliştirmek için gidiyorum gündüz biraz koşuşturmaca geçiyo o yüzddenn :) sen nasıl oldun iyileştinmi tamamenn :))))

iyileştim canım sağol hadi başarılar canım çok iyi yapmışsın

kızlar ben geldim ama gidiyorum bi selam veriyim dedim kaç gündür eşimden sonra gidiyorum yanına bu gecede onun yanına gidiyim hoş görün beni sonra bol bol çene çalarız öpüyorum sizleri hayırlı geceler:KK34:

slm canım hoşgeldin iyi yaptın hadi iyi geceler

evlenince ev hamınlığı ünvanına dahil olanlardanım :KK1:

bizde şarka malatya elazığ felan düşüyüoruz eşim sivaslı oraya yakın yerler bakalım nasip kısmet

antepde güzelmiş aslında antepli arkadaşım var onlarda şu an şark görevinde urfadalar

bol bol baklava vardır demi orda :KK56:
Ay canım çekti olsada yesek :KK9:

antep güzel baklavalarıda çok güzel ama ,insanları pek hoş değil ben pek alışamadım.yada bana öyleleri denk geldi.malatya ,elazığ şark olarak iyi.her türlü imkan var.istanbul gibi olmaz ama.şark olduğu için daha doğuya göre daha iyidir................

X