Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

evet canım mutlaka öyle düşünüyordur,sonuçta oğlunun evi olsada ben kızı değilim,yabancıyım onun için,başında kocası yok,birgün orada birgün burada,önüne ne koyarsak onu yemek zorunda,bunları düşünüyordur herhalde ama bana sanki oğlumu bu kızlamı evlendirdim ben ne yaptım diye düşünüp oflayıp pufluyor gibi geliyor
yok daha neler
neyse canım bende kaçıyorum artık,diğer birkaç topiğe daha bakıp yatıcam,sanada iyigeceler,tatlı rüyalar,Allah rahatlık versin.

sanada iyi geceler Allah rahatlık versin ve acil şifalar.

kızlar günün ortasında burası bomboş:)) ilk önce dün akşam için kusura bakmayın net gittibirden 3 kadar ayaktaydım oyalandım gelmedi..:KK43:((

komşumla sınırsız ortak kullandığımız için mademinde problem olmuş üff bu aralar sık olmaya başladı böyle devam ederse kendimize alcaz..

neyse kızlar dün gece koyu sohbetinizi kaçırdım darısı bu geceye görüşürüz kızlar :))

selamlar kızlar nasılsınız :92::92:
bayadır gelememiştim annemler vardı bende
inşlh bu gece burdayım :KK71:
dilekcim nasılsın bu arada görüşemiyoruz :KK34:

kızlar kıızm yarışmada bize oy veririmisiniz??EN SEVİMLİ BEBEK YARIŞMASI yazıp fac.den,gruba katılırmısınız?sonrada fotoğraflardan 37. fot.ı(3. sayfada 7. fot.)beğenirmisiniz teyzeleri,ablaları.eşimle iddaya girdik kazanmamaız lazım.verendede vermeyendende ALLAH razı olsun:)

hayatım hoş geldin ben de bu kız nerelerde diyorum bu gece kaçış yok beklerim :))

hoşbulduk kuzum :KK19::KK19:
misafirlerim vardı yatılı annemler burda olunca gelen gidende eksik olmadı ev hemen hemen her gün tıka basaydı :KK6:
bu gece burdayım sabaha kadar eşim nöbette :97:

X