Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ben nette sosyaleşe biliyorum.ama grubumla yakında yine dışarda buluşmalara başlıycaz inş.

black hoş geldin.anlattım anlatmasınada acaba dedim sonra neyse olan oldu :))

anlat cnm ne olacakki sanki ,bence problem olmazz :) bugün varmı seninkinde (cezayirlii)bi arızaaa :))

anlat cnm ne olacakki sanki ,bence problem olmazz :) bugün varmı seninkinde (cezayirlii)bi arızaaa :))

şuan aynı odadayız.bugün yine bana seslenmeden alış verieş çıktı hanfendi evi ayırcamı söylemiş annesine annesi sakın demiş buna sus otur.ama eşim benim vaz geçmeyeceğimi çok iyi biliyor.bugün eve gelmeden eşim aradı.hanım efendiye net lazım mış o gelince sehpaya koyaymışım.koydum falan sonra o gelince baktım ne yapıyo ev arıyo.sevindim çok sevindim azıcık konuştum aman bunla ters olunmaz dedim.yarın ev bakmaya gidecek.bir hafta sonrada cezayire düğüne ama kaynım gitmeyecek tek başına düğün yapacak ne saçmalık.içimden bir ses diyorki düğün için parayla gitcek belki dönmez.diğer seste diyorki buldu yağlı yeri bırakmaz :)))

ayy kızlar ben bugün kızkardeşim ve onun arkadaşlarıyla yani bi grup 21-22 yaşındaki genç kızlarla alışverişe çıktım çok enerjik ve keyifliydiler :) eşimide evde bıraktım ,oda dinlenmiş uyumuş yatmış uzanmış bütün gnn ohh dioo:) iyiki onu götürmemişimm kızlarla çok eğlendim valla :pPPP

şuan aynı odadayız.bugün yine bana seslenmeden alış verieş çıktı hanfendi evi ayırcamı söylemiş annesine annesi sakın demiş buna sus otur.ama eşim benim vaz geçmeyeceğimi çok iyi biliyor.bugün eve gelmeden eşim aradı.hanım efendiye net lazım mış o gelince sehpaya koyaymışım.koydum falan sonra o gelince baktım ne yapıyo ev arıyo.sevindim çok sevindim azıcık konuştum aman bunla ters olunmaz dedim.yarın ev bakmaya gidecek.bir hafta sonrada cezayire düğüne ama kaynım gitmeyecek tek başına düğün yapacak ne saçmalık.içimden bir ses diyorki düğün için parayla gitcek belki dönmez.diğer seste diyorki buldu yağlı yeri bırakmaz :)))

kız sen herbişi anlattığında ben şoke oluyorum :) yani tek başına düğün nası oluyoo yaa yuh artıkk :)) inşallah gider gelmezde kurtulursun valla,gerçi kaynında sevyosa kızı bilemem ama senin açından iyi olur :)
şimdi siz aynı evde birbirinizle konuşmuyomusunuz küsmüsünüz????

kız sen herbişi anlattığında ben şoke oluyorum :) yani tek başına düğün nası oluyoo yaa yuh artıkk :)) inşallah gider gelmezde kurtulursun valla,gerçi kaynında sevyosa kızı bilemem ama senin açından iyi olur :)
şimdi siz aynı evde birbirinizle konuşmuyomusunuz küsmüsünüz????

ona çok kırgınım ama küsmüyorum.ne olur ne olmaz tersine gitmemek lazım.kaynım seviyormu sevmiyor mu anlamıyorum.ama biliyorum ki birlikte kaldıklarında çok sorun yaşayacaklar.çok ender konuşuyorum onunla.işime gelmedimi arapça ingilizce bilmiyorum diyorum.sonumuz hayır olsun.

neyse kızlar ben bu gece erken kaçıyorum,çok yorldum uykum geldi...yarın okurum muhabbetlerinizi :) iyi geceler...

valla kendi saçımdı doğal renkti yani kızıla boyadım evet çok beğendim zamanla dahada güzel olur sanıyorum =))teşekkür ederim:KK76:

yıkadıkça açılır canım güle güle kullan bende uyuyum çok uykum var kesik kesik uyudugum için herhalde doyamıyorum uykuya

X