Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bayanlar akşam kolay uyuya bildinizmi bir türlü uyku tutmadı iyice uykum kaçmış şimdi avare gibi dolaşıyorum biraz oğluşumu parka götürdüm açılırım belki diye ama daha çok uyku bastırdı hepinize iyi pazarlar herşey gönlünüzce olsun :KK34:

benim yaşadıklarımı yazmam mı sizi uykusuz bıraktı.artık o konuyu açmayız.zaten gece geç vakit sohbet ediyoruz :)))

memnun oldum çok iyim çok şükür sizi sormalı =)) bu arada ne yaşadın hayrola? nereye kaçırdın bizim kızları :KK53:

çok şükür daha da iyi olacağım inş. neyse o konuya girmeyelim artık yoksa topic bana kalacak :)) şu kadarını söyleyeyim bir korku filminin içinde gibiyim.Allah'a inancım tam olmasa eşim beni anlamasa yapamazdım.

çok şükür daha da iyi olacağım inş. neyse o konuya girmeyelim artık yoksa topic bana kalacak :)) şu kadarını söyleyeyim bir korku filminin içinde gibiyim.Allah'a inancım tam olmasa eşim beni anlamasa yapamazdım.

ay dur merak ettim özel mesaj atsana kız valla merak ettim:26:

yok canım herkes bu saatlerde geliyo zaten topige Allah yardımcın olsun canım kolay degil yaşadıkların

391. sayfada başlıyor anlattıklarım. bu arada eko hoş geldin nasılsın.

iyiyim canım hoşbuldum annemlerdeydim sabah kahvaltıya gittik annemlerdede kızkardeşim çocuga baktı ben uyudum kitap okudum sosyalleştim biraz oh be akşamda markete gittik rahatladım biraz:KK52:

selam kızlarr n var ne yok bu gece:))

tripoli cnm valla ben güzelce uyudum dün geceden sonra,,,iyikide anlatmışsın boşver ,paylaşmasan daha çok sıkılırdı canınn, sen yine yeni gelişmeler olursa haberdar et bizi,,

buarada hg. biberdolma nasılsın bakalımm,iyi gelioo sesinn :)

iyiyim canım hoşbuldum annemlerdeydim sabah kahvaltıya gittik annemlerdede kızkardeşim çocuga baktı ben uyudum kitap okudum sosyalleştim biraz oh be akşamda markete gittik rahatladım biraz:KK52:

ben nette sosyaleşe biliyorum.ama grubumla yakında yine dışarda buluşmalara başlıycaz inş.

black hoş geldin.anlattım anlatmasınada acaba dedim sonra neyse olan oldu :))

tabiki canım özleşin:KK70: ama öyle bi gittinki aklımız sende kaldı valla

valla sizlerde aklımdaydınız kızlar ..bugün fırsat buldum nete girmek için... eşimde nette takılınca bende bakayım dedim ikimizde nette oyalanıyoruz =)) nasılsınız bakalım görüşmeyeli

ben nette sosyaleşe biliyorum.ama grubumla yakında yine dışarda buluşmalara başlıycaz inş.

black hoş geldin.anlattım anlatmasınada acaba dedim sonra neyse olan oldu :))

evden çıkamadagım zamanlar bende nette sosyalleşiyorum valla ama ufaklıktan oturamıyorumki beni çocuklar çok yoruyo zaten bütün enrjim bitiyo bazen

valla sizlerde aklımdaydınız kızlar ..bugün fırsat buldum nete girmek için... eşimde nette takılınca bende bakayım dedim ikimizde nette oyalanıyoruz =)) nasılsınız bakalım görüşmeyeli

iyiyiz ya toplaşamadık ama sanki daha gelmedi herkesler:KK76:

X