Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

madem cin var diyor tedavi görmüyormu saldırıyomu şizofreni olmasın evlendikten sonramı olmuş ailesinle konuşmadınızmı siz bu kızın nerden bulaştınız allahım sen koru yarabbim ne zor elle uyraşması

emin ol biraz kaba olcak ama eşşek gibi yiyip sığır gibi yatıyodur ben onu anladım yazdıklarından

orası kesinde,,baksana esir almış valla evdekilerii,

kızz Tripoli evden sen niye gidiyosun?onlar ayrı eve çıksınlar;
bide ne dicem eşyan varmı? yani giderken eşyalar seninse alıcan dimi ??

onların yemek kültürüde farklıdır,sen yiyebiliomusunki onun yemeklerini ???

nlarda başka eve çıkar bu ev tek aile için fazla büyük.eşya umrumda değil yatak odam var zaten eşime dedim bir çamaşır makinası bir ocak istiyorum minderde de otururum.bu arada maddi olarak durumumuz ayrı ev için müsait ben eşimi ikna için hiç birşey istemiyorum diyorum istemiyorumda aman herşey onun olsun benim huzurum sağlığım olsun yeter.

kızım ne eşya isterse alsın onun sağı solu belli olmaz tövbe tövbe yanlızımda geli verirler ona ay korkmaya başladım

şimdi nerdeler nasıl rahat rahat yazıyosun

kızım ne eşya isterse alsın onun sağı solu belli olmaz tövbe tövbe yanlızımda geli verirler ona ay korkmaya başladım

kış kış c.nler kışş kışşşşş
tövbe tövbeee allahım sen koru yarabbim bizleriii,hem kötü şeylerden,hem kötü insanlardannnn......

onların yemek kültürüde farklıdır,sen yiyebiliomusunki onun yemeklerini ???
yiyorum ama artık yemiycem protesto ediyorum.

burda hocalara gittik hocalar getirdik kurtulduk en sonunda derken cezayire gidince yine olmuş arada garipleşiyor zaten dedim eşime tekrarı olmaması için bişey yapılmalı.hanfendi kızınca geliyor onunkiler.sinirlenmiycek kızmayacak iyi kullanıyor bu durumu.ama burda çok iyi bir hoca var ona götürtcem bakalım ne oluyor.hoca ona diyor ki onlar artık gelmiycek onalara iman etme Allah ın seni koruduğuna iman et inan bu az ses duyuyor onlar geldi falan yani psikolojiside bozuk.çok rahatsız olduğu bir gün en yakın arkadaşını aradı anllatı arkadaşı bunu bir kere aramadı o zaman anladım sevilen biri değil.biz onunla uğraşırken ailesine haber vermemize izin vermedi yıktı ortalığı babası yok.cezayire gittiğinde ailesine güya anlatmış nasıl bir aileyse o durumda yine göndermişler.bunun c-i-n leri büyü ile gelmiş.büyüyü yapanda teyzesi daha önce teyzesinin oğlu ile 4 yıl nişanlıymış.ayrılmışlar.bu arada bunları kendi değilken o şeyler anlatıyor.neler yaşadım hala inanamıyorum.

o tv izliyor yüksek sesle ben şuan yatak odamdayım.geldiğimden beri soğuk davranıyorum ona karşı.
ben sadece Allah'a sığınıyorum onun beni koruyacağına inanıyorum yoksa çoktan gördüklerim yaşadıklarım karşıısnda delirirdim.
tövbe tövbeee allahım sen koru yarabbim bizleriii,hem kötü şeylerden,hem kötü insanlardannnn......

amin amin onun yanına destursuz yanaşmıyorum zaten :)) o duymasada desturumu besmelemi çekip aynı odada duruyorum.

o tv izliyor yüksek sesle ben şuan yatak odamdayım.geldiğimden beri soğuk davranıyorum ona karşı.
ben sadece Allah'a sığınıyorum onun beni koruyacağına inanıyorum yoksa çoktan gördüklerim yaşadıklarım karşıısnda delirirdim.

amin amin onun yanına destursuz yanaşmıyorum zaten :)) o duymasada desturumu besmelemi çekip aynı odada duruyorum.

sanada helal olsun uğraşıyorsun onun için, peki bu görmüyomu sen onun için sonuçta birşeyler yapıyosun oraya buraya götrüyosun iyileşsin diye ,,bunları hiç düşünmüyomu yani???
o şeyler anlatıyo dedin yaa,kendine gelince bunları sana anlattığını hatırlamıyomu peki ???

çok garip durum anlatıkları şeyleri hocaya anlattı bende duydum.onlar gelince yani şeyler benimle farklı konuşuyor zaten gözleri değişiyor sesi değişiyor gece gece daha anlatmıyyım.ne sabır varmış bizde ama hele kendimdeki sabır ve cesarete bir kez daha hayran kaldım :))) ben besmele çekmeden ona dokunmuyorum o zaman bana ingilizce dokunma bana diyor rahatsız oluyor.ah kızlar ahh filmlerde gördüklerimiz hiç birşey o kadarını diyeyim size.Rabbim kimseye göstermesin.

allah kimsenin başına vermesin bende merak ettim

libyayla türkiye arasında kaçç saat fark cnm )
yani şuan orda saat kaç ???

yaz saati farklı oluyor burda yaz saati uygulaması yok.şuan aynı sanırım saatler ama yaz saatine geçince 1 saat geride oluyoruz.eşim geç geliyor bende nette vakit geçiriyorum.

canım ya başka şeylerden bahsedelim onlar hakkında fazla konuşulursa rahat uyutmazlarmış öyle duydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…