Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ben bir şey dedim mi kaynım hemen surat yapıyor hiç birşey demiyorum kaynıma bir kaç kez eltim için dik kafalı dedim ki fazlasıyla öyle.amanın bir dahada bir şey demem ama eşimde fark ediyor şükür en azından eşim görüyor olanı biteni.

bakire çıkmış hanfendi.

gerçi çıksa yada çıkmasa senin kayınço için önemi yok belkide kayınconda rezil olmamak için yalan söyluyor bence böyle olmuştur

senin evinde nasıl sana surat yapıyolar kızım hazırla bavullarını at önlerine bak bakalım nasıl kuzu oluyorlar

deme valla günahını almayalım ama kendini kızım diye yutturdu allah çocuklarımızı korusun böyle avratlardan

amin en büyük duam evlatlarımızı hayırlısıyla yetiştirmek iyi insanlarla karşılaşsınlar kötülere denk gelmesinler en büyük dilegim iki cihandada yüzümüzün akı olsunlar :129:

kızlar ben kaçar saat bi buçuk olmuş sabah diyimde annemlere bari bıraksın beni yoksa oynatıcam artık evde hadi iyi geceler herkeslere öptüm kokulu kokulu:KK16:

he kız bak bu aklıma gelmemişti akıllı kızmış valla kızım sizin işiniz var bu kaşarlıyla valla zor zor sen bence direk bunu şutla yada boşver sen huzurun için kaç canım
dahasını yazmıyayım artık :))) ama işimiz var bununla o belli.
zaten en iyi tanıyorum dedigin insan bile bi bakıyosun degişiveriyo huyunu suyunu bilmediginiz insan zor adeti başka yöresi başka ço zor işin arkadaşım
kültür zaten bir sorun üstüne üstlük birde dediğim sorunlar var kültürün hakkından gelirdik ama :))
senin evinde nasıl sana surat yapıyolar kızım hazırla bavullarını at önlerine bak bakalım nasıl kuzu oluyorlar

vala ben kesin kararlıyım evi ayırcam onlar ne yaprsa yapsınlar kaynımın yanınd açtım ev konusunu önce eşime söylemiştim baktım söylememil kaynıma bende konuyu açtım ben yapamıycam dedim her kes kendi evinin düzenini bilsin eşim sabred diyincede neye sabır dedim bir kaç ay değil ki ben yapamam yaşayamam böle dedim en sonunda yola geldi görünüyor.kaynım eltime söylemiş galiba benim fikrimi çünkü hanfendi bensiz dışarı çıkmazdı bugün seslenmeden çıkmış ben onu odasında sanıyorum akşam kararmaya yakın kapıyo aç diye telefon ediyor bana.alış veriş yapmış.hayatında para görmemiş tabi parayı görünce şaşkına döndü.Rabbim böylelerinden korusun.bak yazdıkça yazıyorum ama rahatladım sankim :)))babam hariç ailem biliyor durumu onlarda bana birşey yapmasından korkuyorlar babama söylesem zaten yollamazdı beni.aileme hemen evi ayırcam dedi onalrda sabırsızlıkla bekliyor evi ayırmamı.

dahasını yazmıyayım artık :))) ama işimiz var bununla o belli.

kültür zaten bir sorun üstüne üstlük birde dediğim sorunlar var kültürün hakkından gelirdik ama :))

vala ben kesin kararlıyım evi ayırcam onlar ne yaprsa yapsınlar kaynımın yanınd açtım ev konusunu önce eşime söylemiştim baktım söylememil kaynıma bende konuyu açtım ben yapamıycam dedim her kes kendi evinin düzenini bilsin eşim sabred diyincede neye sabır dedim bir kaç ay değil ki ben yapamam yaşayamam böle dedim en sonunda yola geldi görünüyor.kaynım eltime söylemiş galiba benim fikrimi çünkü hanfendi bensiz dışarı çıkmazdı bugün seslenmeden çıkmış ben onu odasında sanıyorum akşam kararmaya yakın kapıyo aç diye telefon ediyor bana.alış veriş yapmış.hayatında para görmemiş tabi parayı görünce şaşkına döndü.Rabbim böylelerinden korusun.bak yazdıkça yazıyorum ama rahatladım sankim :)))babam hariç ailem biliyor durumu onlarda bana birşey yapmasından korkuyorlar babama söylesem zaten yollamazdı beni.aileme hemen evi ayırcam dedi onalrda sabırsızlıkla bekliyor evi ayırmamı.

çocuğun va rmı şimdi sende çokmeraklıymışsın diceksin ama çocuk varsa o daha çok etkilenir aranızdaki uyumsuzluktan ondan sordum

çocuğun va rmı şimdi sende çokmeraklıymışsın diceksin ama çocuk varsa o daha çok etkilenir aranızdaki uyumsuzluktan ondan sordum

hani bazen olmadık şeye şükredersin ya neyse ki çocuk yok.yoksa zaten aynı evin içinde 1 dakka durmak isteme ne olur ne olmaz böyle birine güvenemezsin ki.yazılarımın tamanını okuduysan anlarsın.ben kendim için zaten tedirginim.Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı çocuklar nasip etsin tüm isteyenlere.

eşim vardiyayı bitirip gelcek ben hala ayaktayım sabah sabah bide kahvaltı hazırla

yettim gariii ,bulaşık mak. boşalltım geldimm,valla tripoli okudum yazdıklarını cnm,ne diyim valla kendini koru ama alttada kalma bence sende gözünü korkuttt :S:S:S:

hani bazen olmadık şeye şükredersin ya neyse ki çocuk yok.yoksa zaten aynı evin içinde 1 dakka durmak isteme ne olur ne olmaz böyle birine güvenemezsin ki.yazılarımın tamanını okuduysan anlarsın.ben kendim için zaten tedirginim.Rabbim hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı çocuklar nasip etsin tüm isteyenlere.

amin canım allah seni tez zamanda bunların elinden kurtasarsın sende kendi düzenini bil

canım peki ne dicem,evde iş yapıomu yemek falan,yoksa yan gelip yatıyomu ??? yardımcı oluyomu sana yaniii????

yettim gariii ,bulaşık mak. boşalltım geldimm,valla tripoli okudum yazdıklarını cnm,ne diyim valla kendini koru ama alttada kalma bence sende gözünü korkuttt :S:S:S:
gözü korkutta yazılarımın tamamını okumadın sanırım ister inanın ister inanmayın eltimde c-i-n var ona ters gitmek istemem sabırlı davranıyorum.
amin canım allah seni tez zamanda bunların elinden kurtasarsın sende kendi düzenini bil

inş inş dua edin bana bir an önce evi ayırayım.yoksa sağlığım elden gitcek.

canım peki ne dicem,evde iş yapıomu yemek falan,yoksa yan gelip yatıyomu ??? yardımcı oluyomu sana yaniii????

emin ol biraz kaba olcak ama eşşek gibi yiyip sığır gibi yatıyodur ben onu anladım yazdıklarından

yalan değil iş yapıyor ben beğenmiyorum yaptığı işi ama yapıyor ona nasıl yapması gerektiğini gösterdim ama dik kafalı illa kendi bildiği gib yapıyor bana yardım ediyor iş yapmam demiyor en azından.benim yaptığım yemeği yemiyor ama yemek işide ona kalıyor.bende bu gün itibari ile onun yemeklerini yemiycem.iş ayrımı yapmıyoruz.

X