Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ay bu arada kusuruma bakmayın dişimde dişim şişirdim kafanızı siz nasılsınız gırıbin şimdi nasıl biraz iyi oldunmu sen cicim

benim grip çok fenaa yattığım yere yapıştım bugün vallaa bademciklerim çok fena bidee

boş ver evi iş yapmayı yatsen yatki vucudun dinlensin toplasın kendini bol bol bitki çayları iç ıhlamur falan toparlanırsın ama bir gerçek varki şuara salgın olan grip gibi bir grip daha görmedim ben insanda ne eklem kalıyor ne bogaz ne burun ne kafa komple iptalsin allah şifa versin canım dik kendine

off off sorma gitsinn
içimiz karardı valla hastalık konuşmaktann,
şüphe die bi film başlamıştı ya kanal d de reyting alamadımı ne ,final yazıoo bitiyoo galibaa ??

off off sorma gitsinn
şüphe die bi film başlamıştı ya kanal d de reyting alamadımı ne ,final yazıoo bitiyoo galibaa ??

izlemiyorum neyse bende kaçım dişim yüzünden duramıyorum sana iyi geceler bebiş kendine iyi bak

kızlar girdim kimse yoktu bugün oğlumu acile hastaneye kaldırdık(( üfff... hastalıktan kurtulamadı gitti. o yüzden çok yorgunum hep kusuyodu valla ne yazdığımı bile göremiyom kendimi toparlayıp gelcem kızlar görüşürüz(

off off sorma gitsinn

evet canım reyting almamış kaldırıyolarmış muhteşem yüzyılla baş edememiş gündüz kimsecikler gelmiyomu buraya ya

geçmiş olsun ya ay kusma çok fena oluyo kaç yaşındaydı ogluşun dün gece bende giremedim kardeşim geldi bana kalmaya yalnız bırakmıyım dedim

ay bu arada kusuruma bakmayın dişimde dişim şişirdim kafanızı siz nasılsınız gırıbin şimdi nasıl biraz iyi oldunmu sen cicim

diş ay ne çektim diş agrısından ya çektirdim dişin dibindeki iltihapta çıktı üç gün üç gece agrıdı hiç durmadan çok şükür kurtuldum darısı başına canım

canım geçmiş olsun kendinize iyi bakın

Kızlarr merhaba;
niye kimsecikler bu akşam yaaa,gerçi bende geç kaldımm,yarına misafirim var oyüzden bu akşamdan bi kısmını yapiyim dedim yemeklerin,zeytinyağlıları falan yaptım:S

menümü sayayım size,
düğün çorbası (dileğin fikriydi :))))
zeytinyağlı barbunya
kıymalı kuru biber-patlıcan dolma
tavuklu turşulu meze
üç renkli börek (ıspanak-havuç-pastırma)
fırında izmir köfte
pirinç pilavı bide sütlaç

daha ne olsunnn yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :S ÇÇÇokkk yoruldummmmmmmmmmm....

hakkaten daha ne olsun bende geliyorum yemegeşaka bi yana hiç keyfim yook bebiş iyileşti ama ben hastayım şimdide ıhlamur aldım elime size bakıyım bi dedim kimselerde gelmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…