Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

arkadaşlar bu nickinizin altına yazı yazıyorsunuzya onu nerden yapıyoruz bi türlü bulamadım...

canım ben anlatayım,
Kontrol paneline gir,solda profilimi düzenleye tıkla,sayfada aşşa doğru ilerle ,kişisel rütbe yazıyo onun altındaki kutucuğaa yazz bakalımmm :)

kimle katılcaktın kız çarırlar belki bende yemekteyize katılmak istiyorum.:KK60: torpil yok mu

kızz çağırsalar kocamlan gidecektim :) yemekteyizin elemesine katıldım ben arıcaz dediler daha aramadılar,gittim show tv ye kameralarla çekim yaptılar bana ama yeteri kadar tartışmacı görmediler heraldeki aramadılarrrrr :pPPP

kızlar çok hastayım ben biraz yatıp dinleniyim hepinize iyi akşamlar allaha emanet olun
geçmiş olsun canım iyi geceler

kızz çağırsalar kocamlan gidecektim :) yemekteyizin elemesine katıldım ben arıcaz dediler daha aramadılar,gittim show tv ye kameralarla çekim yaptılar bana ama yeteri kadar tartışmacı görmediler heraldeki aramadılarrrrr :pPPP

:KK60::KK60::KK60::KK60:

teşekkürler blactea kaç gündür aradım bulamadım çok sağol.şimdide ne yazacağımı düşüneyim:97::97::97::97:

(sorum bahane sohbet şahane sizlerin sayesinde)
merak ettim bu konuyu kurdelam mı açtı bilginiz var mı

kimle katılcaktın kız çarırlar belki bende yemekteyize katılmak istiyorum.:KK60: torpil yok mu
aman onun cılkı çıktı artık,fragmanında bile değiştiriyorum artık kanalı
kızlar çok hastayım ben biraz yatıp dinleniyim hepinize iyi akşamlar allaha emanet olun
geçmiş olsun canım,iyigeceler.

:KK60::KK60::KK60:
bak bunu doğru dedin işte
hayatım sen demi antalta da yaşıyon 3 antalyalı oldu hemşeriler sizi

kız o antalyalıyım demedi,anlatayım yazmış,bende ilk okuyunca senin gibi antalyalı yazıyor sandım ama diil.

X