Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

valla canım duymadım bile o yarışmayı zaten nasılsa bir yarışmaya katılan kadrolu yarışmacı oluyor her yarışmada çıkıyor

iyilik fıstık,seni arada onlıne görüyorum ama girmiyorsun muhabbete sanırım,senden naber asıl,ayrı düştük valla bebek

evet arada bakıyorum öle yazacak bişey bulamayıp çıkıyorum...bende iyiyim ne olsun hastaydım kaç gündür biraz düzelebildim....

sevgililer günü için neler planlıyorsunuz kıslar

kesinlikle hiçbirşey planlamıyorum abla,ne doğumgünleri bitiyor,ne yılbaşları,ne sevgililer günü,sonrada evlilik yıldönümü,valla hediye almak için çalışıyoruz mübarek.almıycam hiçbirşey,oturalım evimizde.üstelik 14 şubat hem sevgililer günü,hem bizim tanışma yıldönümümüz,hemde nişan yıldönümümüz ama yinede yapmıycam hiçbirşey,imiğim kurudu valla.

aynen katılıyorum en güzel hediye benim zaten ona ee gecesine elimizden geleni yaparsak tamamdır

benim kocam sevgililer gününe inanmıyormuş
adam haklı candancım kızmada,bende aynı şeyi düşünüyorum

valla canım duymadım bile o yarışmayı zaten nasılsa bir yarışmaya katılan kadrolu yarışmacı oluyor her yarışmada çıkıyor
aynen canım,hepsi kendi adamı,hiç samimi inandırıcı değil,show zaten iyice saçmaladı.yakında muhteşemide satarlar başka kanala,hepten yok olurlar.

evet arada bakıyorum öle yazacak bişey bulamayıp çıkıyorum...bende iyiyim ne olsun hastaydım kaç gündür biraz düzelebildim....

evet canım bende sıkıldıkça giriyorum,buraya giriyorum bazende,iyi oluyor,bu arada çok geçmiş olsun bebeğim ya,gripmiydin ki?bu ara havalar soğuk malum.

üşüymüşüm galiba ateşim yüksekti sürekli.bide dişim ağrıdı ateşe onunda etkisi olabilir....

ayrıcada 14 şubat mevlüt kandiline denk geliyomuş bu sene.....
oh iyi olmuş,millet otursun evinde işte.

aynen katılıyorum en güzel hediye benim zaten ona ee gecesine elimizden geleni yaparsak tamamdır
baksana kandilmiş,olmaz dimi o gece o iş
kıslar bana musade iyi geceler
iyigeceler abla,yine hızlı bir kaçış yaptın.
aha bak şimdi olmadı gecede gitti ozaman

oh iyi olmuş,millet otursun evinde işte.

baksana kandilmiş,olmaz dimi o gece o iş

iyigeceler abla,yine hızlı bir kaçış yaptın.

valla tuh şansına artık bende ne planlar hazırlamıştım geceye napalım sansına artık seneyi bekleyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…