Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım benim eşiminde tayini çıkmıyo başka şehire gidecez ordada ailesi var benim ailem burda arada 3.5 saat ver ben bile nasıl yapçam diyorum Allah kolaylık versin ama huzurluysan mutluysan her yer aynı

iyi iste cikmiyosa ne guzel ailenin yanindasin dua et bol bol hihih

hmm nederland hollandaca hollanda demek ben bu sekilde biliyorum, hic duymadim ilk defa duyuyorum esim gelince sorayim bi bakalim merak ettim.
ya dogrudur canim bes parmagin besi bir degil, kotuleride vardir elbette ama simdiye kadar suratsiz kotu biriyle karsilasmadim hic ama burda zenciler cok ve cok tuhaflar bende onlari bi turlu sevemedim :95:

darisi bize ne guzel tr ye gitmissin hemde antalya ohhhhhhhhh

heyetım orad yanlızmısınız eşinin ailesidemi orda türk hiç yokmu

slm kıslar nasılsınız özledim sizleri
hoşgeldin ablacığım...
efendim hayatım söyle bebeğim yarın alış veriş yapçaz deterjan alcam onun heyecanı var valla deliyim deterjan hastasıyım ya.....

ne deterjanı ya,deterjan hastası olanıda ilk defa duydum

kız blacktea senin ismin neydi bebeğim,bende bugünlerde unutkanlık var.

sormayın canım çok rahatsızım sizden uzak fena grip yada soğuk algınlığı dün kötüydüm bugün biraz daha iyiyim ama çok kötü öksürük var

heyetım orad yanlızmısınız eşinin ailesidemi orda türk hiç yokmu

var esimin sulalesi hep burda kaynanamlar falanda burdalar ama benim kaldigim sehire uzaklar, 2 haftaya bir gorusuyoruz. okulda olmasa napardim acaba, bu cevredede fazla turk yok bi turk arkadas bulsam kendime yakinlarda cok iyi olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…