Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyi iste cikmiyosa ne guzel ailenin yanindasin dua et bol bol :KK1: hihih

hmm nederland hollandaca hollanda demek ben bu sekilde biliyorum, hic duymadim ilk defa duyuyorum esim gelince sorayim bi bakalim merak ettim.
ya dogrudur canim bes parmagin besi bir degil, kotuleride vardir elbette ama simdiye kadar suratsiz kotu biriyle karsilasmadim hic ama burda zenciler cok ve cok tuhaflar bende onlari bi turlu sevemedim :95:

darisi bize ne guzel tr ye gitmissin hemde antalya ohhhhhhhhh :KK55:

yok canım zaten biz antalyanın yerlisiyiz,kendi memleketimize döndük,ben küçüktüm döndüğümde zaten.sor eşine bak o da benim dediğime benzer birşey diyecektir,evet ikiside hollanda demek ama bölgesel bir farklılık birşey var yani.

yok canım zaten biz antalyanın yerlisiyiz,kendi memleketimize döndük,ben küçüktüm döndüğümde zaten.sor eşine bak o da benim dediğime benzer birşey diyecektir,evet ikiside hollanda demek ama bölgesel bir farklılık birşey var yani.

Anladim canim, merak ettim dogrusu esim gelince sorayim bi:44:

canım havalar nasıl orda turistler varmı okey:KK60::KK60:

canım bugün hava bulutluydu,akşamdan beri çileniyor,ben kışın dükkana gitmiyorum eşim gidiyor ama bugün iyiyimiş sanırım,mısırdaki olaylardan dolayı müşeteri türkiyeye kaymış biraz.okey.:KK60:

hayatım ayı olmazsa bi şey sormak istiyorum merakımı bağışla

çok hoş bi süpriz yptın eşine güzel vakit geçirdiniz merak ediyorum maliyeti ne kadar diye

canım sen ev hanımımısın orda... oraya evlendin galiba türkiyede nerde oturuyorsunuz:))
evet canim simdilik ev hanimiyim, dil ogrenim bi ve burda meslek almak kolay diyolar bi meslek alip calismak istiyorum hayirlisiyla, ama tabi bebis dogmadan dili bitirmem lazim :KK8:

evet evlenip geldim, tr de konyaliyim canim ordan geldim.
sanırım yurt dışında olmak çok zordur yada bana öyle geliyor doğrumu
zor ya hemde cok annemden hic ayri kalmamistim bide evin en kucuguydum bu yasima kadar annemin kucaginda oturup sevdirirdim kendimi :KK1: en cok annemi ozluyorum :KK5: Canim annem korkuyom cok uzakta bisey olsa ben napicam onsuz :KK5:

evet canim simdilik ev hanimiyim, dil ogrenim bi ve burda meslek almak kolay diyolar bi meslek alip calismak istiyorum hayirlisiyla, ama tabi bebis dogmadan dili bitirmem lazim :KK8:

zor ya hemde cok annemden hic ayri kalmamistim bide evin en kucuguydum bu yasima kadar annemin kucaginda oturup sevdirirdim kendimi :KK1: en cok annemi ozluyorum :KK5: Canim annem korkuyom cok uzakta bisey olsa ben napicam onsuz :KK5:

anne hasrete hiçbir şeye benzemez ama annenin duaları seni korur canım için rahat olsun bilki anneciğinin duaları hep seninle olur

hayatım negatif düşünme hamilesin bide...

hem Allah korusun insanın başına her yerde bişey gelebilir böyle düşünme belki annenlerin gezmeye gelme gibi bi şansları varmı oraya

anne hasrete hiçbir şeye benzemez ama annenin duaları seni korur canım için rahat olsun bilki anneciğinin duaları hep seninle olur
evet canim aynen oyle cok zor geliyo bana ama ilk gunku gibi degil zamanla alisiyorum gibi,
ya sagolsun Allah binlerce kez razi olsun annemden onun dualari olmasa ne yapardim bilmiyorum.
hayatım negatif düşünme hamilesin bide...

hem Allah korusun insanın başına her yerde bişey gelebilir böyle düşünme belki annenlerin gezmeye gelme gibi bi şansları varmı oraya

evet dusunmemeye calisiyorum canim, dogru tabi ya nerde ne zaman ne olacagi hic belli olmaz Allah bilir.
var tabi annemi dogumda getirecem yanima insallahhhh simdi bile gel diyorum getirebiliriz ama annem umreye gidecek onun icin gelemiyor.

X