Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

aman o ev sahipleri varya sanki dünya onların zannediyorlar

ay bi de benm evde ne eksiklikler var. yazın gene seviorum evimi de kışın işkence yaa. banyom bütün odalardan büyük ısınmıo bi de üstüne sürekli rutubet, küf oluo. mutfakta bi yemek pişirsem duvarlar ağlamaya başşlıo, yatak odam geçen sene küf içinde kaldı allahtan bu yaz onun altını yalıttılar da bu sene ondan rahatım. bi de 3 cepheli, altı dükkan boş, üstte de kendilerinin ama kışın yoklar. soğu oluo ev. 300den fazla gelio doğalgaz ama işte anca ısınıoz desem yeridir. arada gene elektirikli soba yakıom. aahh aaahh bende de ne çok dert armış yaa. bir derdim varda topik açıcam bolca :p kocamdan ert yandım, işten dert yandım, oğlumdan dert yandım.. ev kalmıştı onu da anlattım. bakim başka bişi kalmış mı :p

ay bi de benm evde ne eksiklikler var. yazın gene seviorum evimi de kışın işkence yaa. banyom bütün odalardan büyük ısınmıo bi de üstüne sürekli rutubet, küf oluo. mutfakta bi yemek pişirsem duvarlar ağlamaya başşlıo, yatak odam geçen sene küf içinde kaldı allahtan bu yaz onun altını yalıttılar da bu sene ondan rahatım. bi de 3 cepheli, altı dükkan boş, üstte de kendilerinin ama kışın yoklar. soğu oluo ev. 300den fazla gelio doğalgaz ama işte anca ısınıoz desem yeridir. arada gene elektirikli soba yakıom. aahh aaahh bende de ne çok dert armış yaa. bir derdim varda topik açıcam bolca :p kocamdan ert yandım, işten dert yandım, oğlumdan dert yandım.. ev kalmıştı onu da anlattım. bakim başka bişi kalmış mı :p

aman hayatım her evde olan şeyler boşverrrrr:KK71:

ben anadolu yakasındayım ama kayınpederin bize verdiği ev avrupa yakası tarafında,biz eşimle orayı kiraya verdik bizim burda annemlere yakın sıfır binada ev tuttuk valla allaha şükür herşey içinde yenii,bide eşyalarımı yeni alınca sıfır olsun istedim şimdilik çok güzell bakalım ilerisi için kayınpedere bize verdiği evi sattırıp daha gönlümüze göre istiyoruzz :)
inşallahhh olurr:nazar:

evet kızlar muhabbete doyum olmaz ben de kaçim uykum geldi iyice artık bu topik gecelerin topiği ya gece görüşürüz
tükkan gece açılıyo:KK60::KK60::KK60::79::79::79:

X