Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yok canım be artık benimki onları saylamıyor,çok sıradan geliyor ona,hem herkes bunu yapıyor oda bunu biliyor,neyse onları ayarlarızda esas hediye ne alıcam,kullandığı bir parfüm vardı bitti ama alsam çok pahalı 150 tl,yarın gidip alsammı acaba,onu sevgililer gününde almayı planlıyordum,hem o zman parfümlerde ucuzlar,offf yarın ne yapsam ne yapsam

ayyyy inanmıyorum o kadar da düşündük sana sorcaktım naptın diye.
hayatım sende odanızda kutlama yap

evet canım kova burcu,sen neler düşünmüştün mesela canım?

hayatım ikiside çok güzel ama ben birincisini beğendim ... yakışır ablamıza
eyvallah bacımm

abooww seninki ekşınlı bişiler istiyo anlaşılan

eyvallah bacımm

şirketler var onlarla anlaşıyormuşsun yakınına oyun oynurorlarmış.işte kaçırma yani öyle şeyler ama bya tuzluymuş tv de gördüm ilginç değilmi
ama adam ya kalpten giderse, yada sonra seni boşarsa ne tuhaf olur dimi asıl süpriz sana olur

ayyyy inanmıyorum o kadar da düşündük sana sorcaktım naptın diye.
hayatım sende odanızda kutlama yap
yok canım o kadra değil annem babam burda olcak ben kutlama yapcam
şansına küssün denk gelirse

evet canım kova burcu,sen neler düşünmüştün mesela canım?

ben aslında bi gecelik tatil planlıyodum bi otelde ama nöbetine denk geldiği için olmadı
ben balonlar alıp (uçan balon ) girişten yatak odasına kadar doldurmayı ve üstlerine nor yazmayı pilanlıyodum
kırmızı mumlar ve gl yaprakları yatak üstüne birde hediyesini
birde kalpli bir pasta yapıcaktım
ee tabi bunların hepsi belkiii ye kaldı

abooww seninki ekşınlı bişiler istiyo anlaşılan [/QUOTE]

evet canım ekşınlı birşeyler istiyor o,hem benim minik bebeğim o,kendisini olabildiğince özel hissetsin istiyorum,sabahtan akşama kadar sürprizlerle karşılaşsın istiyorum,bugün ayarlıycaktım bişeyler,araya doktor falan girince aklımdan çıkmış.kızlar ben bu konu hakkında topiğe bakıp sonra yatayım ya,beni affedin bu gece,sabaha geç kalkmıyım,malum eşimin doğumgünü,öptüm hepinizi,iyigeceler.

şu planlarını gerçekleştirirsen valla eşinin yerinde olmak isterdim süper olur

evet canım ekşınlı birşeyler istiyor o,hem benim minik bebeğim o,kendisini olabildiğince özel hissetsin istiyorum,sabahtan akşama kadar sürprizlerle karşılaşsın istiyorum,bugün ayarlıycaktım bişeyler,araya doktor falan girince aklımdan çıkmış.kızlar ben bu konu hakkında topiğe bakıp sonra yatayım ya,beni affedin bu gece,sabaha geç kalkmıyım,malum eşimin doğumgünü,öptüm hepinizi,iyigeceler.[/QUOTE]

iyi geceler canım kafandakileri gerçekleştir ve süper bi gün geçirin hoşçakal canım:)))

kız bende aslında 1 günlük tatil düşünmüştüm ama kendi ağzıyla bana karıcım doğumgünümde beni otele götürsene diyince vazgeçtim,artık sevgililer gününe inşaallah.yarın onu biryerlere göndermem lazım,o süprizleri yapmam için

şu planlarını gerçekleştirirsen valla eşinin yerinde olmak isterdim süper olur
bende eşimin yerind eolmak sterdim aslında :90:

ii bakalım yaptıklarına yaz artık kopya çekelim :)
kolay gelsin
nice huzurlu senelere berabarce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…