Taşındık ama..

Evet canım çok haklısın uğraşır birşeyler yapar,sen devamlı dualarını oku eşine de oku, evi silerken sirkeli su falan kullan.evet cok saçma ama insanın aklına herşey geliyor bu kadının yaptıklarını duyunca.Allah yardımcın olsun,onu da ıslah etsin inşallah

Allah yardımcınız olsun. Inanamadım bunun bir anne oluşuna mı yanayım bu yaşa gelmiş bir birey olduğuna mı yanayım. Ya hiç mi eşi dostu yok hiç mi kızmıyorlar tepki göster miyorlar. Ağzım açık hayretlerdeyim Rabbim sana sabır versin inşallah.

Sağol canım inşallah amin

Okurken utandim. Koskoca kadın nasıl yakıştırıyor kendine
Gurur bile duyuyor bu tavırlarıyla eminim kendine benzesin ister torunu içi dışı birmis onun..
Ben ne kadınlığı ne annelige ne insanlığa sigdirabiliyorum. Diyorum ya sanki hiç çocuk olmamış gelin olmamış dünyaya direk saf kötülük olarak gelmiş. Sorsan kadir gecesi doğdu diye temiz kalplidir olacakları önceden bilir falan. Etraftaki herkes kendi haline bırakmış onu kiziyorlar ama o da "ben dogruyum ondan işinize gelmiyorum " diyor. Asla ikna edemezsin yani haksız olduğuna.
çocuğu o aileden uzak tutun da ne yaparsanız yapın. gerçekten çok rahatsız oldum ya.
Valla benim inadima aynı devam ederse çocuk olduğunda da cocugumun geleceği pahasına esimden de kopmak olsa işin ucunda sonuçta bana verir devlet çocuğumu halim vaktim yerinde ya insan olur ya hiç göremez torununu. Torununun geleceğini düşünen insan kendi gibi yetişsin istemez zaten bak kimse sevmiyor seni o da mı öyle olsun. Ama işte anneye düşman bı çocuk yetiştirmek istiyor kendince intikam alcak

kv'nize Rafet beyden 'adımla seslendi' şarkısını armağan ediyorum

eşiniz keşke her şeyi anlatmasaydı size. üzüldünüz ağladınız iyi mi oldu? umarım bir daha anlatmaz. kaldı ki sizin yanınızdaymış, ne olduğunu biliyor artık yeni evinizde huzurla oturma zamanı

umarım evladınız olduğunda onun da iyi bir hayatı olur

Bu nasıl KV nasıl anne. Gözünü seveyim çocuğun doğunca fizana kac, mars a git bul yolunu bu kadınla muhattap olma. Bu zamana kadar nasıl sabrettin anlamadım Allah eşinle huzurunuzu bozmasin o kadın musveddesinede fırsat vermesin.

Hatalı olduğunu biliyor sizinde ona hakketigi muâmeleyi yapmanızdan korkuyor oysa bilmiyor ki siz intikam derdinde değilsiniz.

Hakikaten ne bu ya! Hastaymış! Kaynanan, ya sabır!! Çocuklar içinde çok tehlikeli. Sapıkmıdır nedir?!!

Adımla seslendi önce bı düşündürdü sonra gülme krizine girdim çok sağolun ya.. Eşime hep normal tepki veririm o da niyeyse saklamaz hiç benden ama en son olayda üzüldüm ağladım yeni evimizde de diğer evde yaşadıklarımızı yaşamak istemiyor malum söz vererek girdik :) ben de anlatacağını düşünmüyorum artık kısacası merak da etmiyorum daha ne duyabilirim ki diyorum kendi kendime anca üzülmekten Baska bişey değil..

Kendini ne kadin ne insan olarak görüyor. Allah'ı sorsan sadece dilde hiç merakı olmamış dine inanca. Ben doğurdum diyor başka bişey bilmiyor. İnanılmaz dünya derdinde. Derdi dünya olanın da dünya kadar derdi oluyor. Kimse bişey demiyor ona ama o kendiyle bile çelişiyor. Öyle birşey ki kendi kendime diyorum "bir insan kendini bunu bile göre niye yapar kazandığı bişey de yok" üzülüyorum bile bazen acıyorum da zaten bu zamana kadar o yüzden saygimi bozup bişey demedim. Sanırım iyiliğim altında ezilip kendi asla bu kadar bile iyi olamayacagini bildiği için oglunun ondan kopmasindan korkuyor. Kötü olmadığım için ben suçluyum çünkü.. böylesine karışık böylesine çelişki.

Hatalı olduğunu biliyor sizinde ona hakketigi muâmeleyi yapmanızdan korkuyor oysa bilmiyor ki siz intikam derdinde değilsiniz.
Evet baktı ayrilmiyoruz sirtlanip yüklenip tasiniyoruz yuvamızi kurtarma derdindeyiz. Dedi ki kendi kendine "bu gelin bana daha ne kadar susacak bişey demicek oğlum şimdiden böyle tutuyorsa onu yarın bı gün çocuğunun annesi olsa beni hepten atacak" hep bu düşüncelerle kaplı kafası. Yoksa bı insan niye bı insanı gecenin bı yarısı evladından vurup tahrik edercesine konuşur ki.. neredeyse korkup çocuk yapmayayim diye söyledi diye düşüncem ama bu kadar kötü olmak da istemiyorum

Allahım kusacağım. Mümkün olduğunca uzağa oturun eşinize de söyleyin mecbur değilim bu iğrençliklere deyin. Tamam annesi ama hiç nrmal değil bu kadın eşiniz de hak veriyorsa gerekirse boşanın midem çok kötü oldu yaşanmaz böyle.

Hakikaten ne bu ya! Hastaymış! Kaynanan, ya sabır!! Çocuklar içinde çok tehlikeli. Sapıkmıdır nedir?!!
Ciddi ciddi söylüyor ya inanamıyorum yaşayan benim ben inanamıyorum gorumcemin kızını öyle seviyor herkes gülüyor ben gözlerimi pörtletip izliyorum. Bu devirde ben çocuğumu akrabamla tuvalete göndermem bı de kaynana tutcak şeyini sevcek cocugumun
Allah sabır versin demeye geldim.
Allah razı olsun bacım burdaki duaların ise yaradığını öyle hissediyorum ki çoğu zaman sagolasin

Nereye otursak geliyor, ama benim gözüm çok kara hani kaybedeceğim bişey olmaz o kaybeder o ekside hep, yediremedigi de o zaten. Oğlu seviyor beni ben de onu. Aile kavrami da yoğun eşimde öyle yetişmiş. Ama eşim annesinden babasından ablasindan ziyade bana uygulayınca aile bağlılığını "el kızı" muamelesi anında. Herkes kardeşiyle annesiyle evlenip çoğalıyor aile oluyor ya, tövbe tövbe..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…