Tarot bakmaya basladim..isteyen??

Banada bakarmisiniz? Adim hayale esimle ayrilacakmiyim?

Ben baktım sana eşinle ayrılmayacaksın ..senin kapının önüne manda salyasınsürmüşler ayırmak için ama tutmamış..senin 1 oğlun mu var? Yoksada olacak..yalnız eşinin işyerine gelip giden bir kadına dikkat et pek sağlam ayakkabıya benzemiyor üstelik evli..senin kaynana amma cadalozmuş ya sizin ayrılmanızı istiyor ayyy kız yoksa mandayı süren o mu??

selam bana da bakar mısın safiye 39 evlilik ne zaman.

Safis sanada baktım 39 yıl beklemişsin az daha sabırlı ol ama kalbindekiyle olmıcakk ama öyle biri çıkcak ki iyiki bu zamana kadar olmamış diyceksin yalnız annene söyle az konuşsun bu anneyle kimse seni almaz..birde eskiden seni isteyen uzun boylu ince biriyle tekrar biraraya gelceksin ve cok sasırcaksın bu karsılasmaya

Ayyy bana da bakar mısın nasılsa uyumayangillerdensin sende😊Zümrüt 29 soru bebek😁

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayyy bana da bakar mısın nasılsa uyumayangillerdensin sende😊Zümrüt 29 soru bebek😁

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet kaynanam tam bi cadoloz. Ahh tutsaymis keskeeee hayr cocugun yok benim. Kim sure bilirki? Peki calisa bilwcekmiyim?

Banada bakarmisiniz lutfen.
Meltem 25.
Evlilik ne zaman gozukuyor gelecekte beni neler bekliyor

Cook saolun simdiden.merakla bekliyorum.

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

İsteriiimmm:) Ben de karşılığında kahve ya da katina falı bakabilirim.

Bende isteriiimm :)
Fatmanur- 17 - hayat hakkindaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hic Tarot baktirmadim ama istiyorum yaa :) nasıl oluyor ki o :) 18 yaşındayim, adim gulcan vee bi bakar misin benim ilerideki aşk hayatıma saka bi yana valla çirkin sendromuna girdim yaa :'(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…