Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bahsettiğim allık yuvarlak,true match in yap boz lu logosu varya işte o..
Peki flormar ın allığını neden tavsiye etmiyon kine?tavsiye ettiğin hangi flormar, kanka..

tanricam bahsettigimiz allik seftali rengi demi (resimdede belli ama)cunku oyle bir renge cok ihtiyacim var carsiya ciktigimda hemen almam lazim eger oyleyse

tmmy cim canım bak konseylır 63 tl netten aldım

116 tl

rujlarda 27 tl olması lazım canım
tmmy cim fikrin olması için bir kaç örnek koydum bitanem

çok teşekkür ederim tatlım. topiğinden beğendiğim hoşuma gidenlerin no sunuda çalıyom bu arada:))

Şu mac rujların, üstte soldan birincisinin rengi ne tatlı ,no su kaç kimbilebilir?bilmiyorumkismile

yok valla ben bu tanrıça karısı yüzünden napcam bilmiyorum bilmiyorumkismile
gelde bu bakımlılığı kokoşluğu kıskanma ( sen bide evdeki odasını gör allahımmm :)))
kankam ben ki makyaj yapmayı çok seven biri olaraktan bu kadar çok şeyi bilmiyrum sen hangi ara alıyosun bunları yine bi bilsem...her gördüğümde elinde bi poşet kanka bak neler aldım kaydirigubbakcemile3
kankasını da görüyo allah için zemuszemus bebeim çok amaçlı güzel bi topik olmuş tebrik ederim olumunekankayizsmile (burdaki portak gözlü sensin )
hayranım sana...izlemedeyim,yardımcı ol şu patiye :))
begendigim olursa evi biliyon :kedi: lülülülülülü

Üşenmiim de,Gidip taksim mac tan öğreniim en iyisi..bayanssulusmile

Ayrıca.. Patican sana sinir oluyorum..:dilcikar:
reelde kankasınızolumunekankayizsmile ya ondan işte..:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Son düzenleme:
Bahsettiğim allık yuvarlak,true match in yap boz lu logosu varya işte o..
Peki flormar ın allığını neden tavsiye etmiyon kine?tavsiye ettiğin hangi flormar, kanka..
nie çünkü 2006 biliyonnu ben onu öylesine almıştım deneme bağbında ama cildimi sivilce içinde bıraktıohaoldumsmileayrıca yapısı tozları ay ne biliyim yeri güzel değil işte anacım:)çekicem resmini koyucam zaten
tanricam bahsettigimiz allik seftali rengi demi (resimdede belli ama)cunku oyle bir renge cok ihtiyacim var carsiya ciktigimda hemen almam lazim eger oyleyse
evet canım şeftali rengikaydirigubbakcemile5
çok teşekkür ederim tatlım. topiğinden beğendiğim hoşuma gidenlerin no sunuda çalıyom bu arada:))
tmyy cim o kadar masrafa girme o zaman bizim markalardan uygun fiyatlı bişeylerde bakarsın,baz uyguladığın zaman en ucuz far bile on numara duruyo,zaten ruj ve farda o kadar uçmana gerek yok..rimelin iyi olsun,ten ürünlerin iyi olsun önemli olan.iyilikten kastım pahalı olması değil ürünün kalitesi.daha düğüne çok var,liste yaparız bebeğim sana beraber:1hug:
adi pislik sensin o pörtlek gözlü bide portak yazmış allahın cezası:roflol::roflol:reis mapıstan yeni çıktın ayağın tozuyla geldin baş tacısan kurban:1closedeyeseyvallah yapan smil)kk vede topiğimede hoşgeldin kankaların hasıŞenizlan bıngıldağını yediğim benim odam kokoşta seninki neakannehirhangi ara alıyosun dio,lan her mokumu bilmiyomusun kamil,nişanlıma rapor veremiyorum sana verdiğim kadar be:roflol:
ben seni görüyorumda sen beni duyuyonmualdığın hediye çanatamda olum:jeyyar:
sev onu yeni çıktı mapıstan:roflol:bu garibime zaten en başta benim deli ve ailemin tüm fertleri ve dier arkadaşlarım fazlasıyla sinir oluyo:smiley-cool:kıskanılan kadın:smiley-cool:

Son düzenleme:
aile fotosu:)

uzun tüplü dalga(yani renkli nemlendirici)25 tl ye almıştım..yüzünüzde ışıltı isterseniz bunu kullanabilirsiniz.bunlar 2 çeşit.bir bu,birde baz olarak kullanılanı var.bu hata kapatmaz.hafif bir üründür simli simli ışıltı görünüm sevenlere
önce çıplak tenim

body shop pata krem 50 tl ye almıştım.fondoten almaktansa bunu tercih etmiştim.kapatıcılığı güzel..yalnız biraz allık bulaşmış üstüne hafif simler var resimde.normalde simli bir ürün değil...numarası 03 ayrıca spf 25(yani güneşe karşı korumalı)zaten body shop ürünlerini çok severimkaydirigubbakcemile5

buda köpük fondotenim.28 tl ye almıştım.sürümü çok kolay.çok sevdiğim bir ürün..numarası 040

bayanssulusmile
hihoyyytpudralar​

m.a.c pudra: 52 tl civarı fiyatı olan,toz toz durmayan,her türlü tavsiye debiliceğim bir ürün.tende hafiiif pembemsi duruyo.numarası 25
buda tendeki duruşu

sephora pudra:inanırmısın ben bunu terekota allık niyetine aldım:hulya:
29 tl civarı bir ürün.hafif pembelik veren simli hoş bir ürün.kokusunuda çok seviyorum 0.38 numara
tendeki görünümü
NOT:resimlerin en başında ürün uygulanmamış tenim var.oraya bakıp ürünleri kıyaslayabilir,rengini az çok tahmin edebilirsiniz

ne güzel bilgilendiriyorsun canım yaa emeğine ellerine sağlıka.s.

Aso..Ulen makkac aldığın kadar, çeyiz çimen alıyon mu acaba?aklinialirimsmile
MAkkac yapacaana, iki tığ iplik alıp, dantel filan örsen :hulya:çeyizlik,olmamı..
Gelinlik kızsın-tatlicadiarzu- nihayetinde..cık cık..

ne güzel bilgilendiriyorsun canım yaa emeğine ellerine sağlıka.s.
bilgileniyosanız ne mutlu tatlımopuyorumnanaktanteşekkür ederimŞeniz

lan 2006 uğraşma benlealsanaalsanasmile
olm asoyken eklediğim tarifleri unuttun herhalhemide çok beğeniliyodu:1closedeyes:
dantelden nefret ederim ayrıca çeyizimde bi tane bile dantel yok onuda belirtiyim,dünyanın en gereksiz şeyi kanımca,evimede sermeyi düşünmüyorum,hee örgü dersen kralını bilirim:hulya:
buda benim hobim şekerim naparsınboshayallersmile

aradığım tanrıçaya ulaşamıyorum bi zahmet profiline bakabilüü mü acaba?

2006 model anam bizim köyde öyle anam erkeklerimize makyaj malzemelerimizle çeyizlik götürüyoz

o daha çok para ediyor diye onlar öyle istiyor şekerim....

tabaanı çanağını ben alırım sevgilim sen makyaj malzemelerinden sorumlusun

sarı saçlarından sen suçlusun tanrıça

tanrıca body shopta renkli nemlendirici vvarmıymıs demek
hafta sonu bi bakiyim gördüğüm iyi oldu
kaydirigubbakcemile5

kanka mac asık oldummmmmmmmm ama yeni almıssın galiba pek kullanılmamıs gorunuyor anasını satayım bizim burada mac yok kı alayım anca netten siparis verebiliyorum o da denemeden :sinifsinif:

aradığım tanrıçaya ulaşamıyorum bi zahmet profiline bakabilüü mü acaba?
telepatik olarak ulaştın bana kuzen ziyaretçine damladım hemenhihoyyyt
heleki çeyizinde mac lancome yada dior falan götürdüysen karacadan tabak çanak seti almış gibin bişi oluyosun onuda ekle kankavereliniortakbizim oranın adetleri böyle anacım bayanssulusmileela gözlerindende sen suçlusun,benim sarı saçlarımdan kuaför memo suçlu:smiley-cool:
tanrıca body shopta renkli nemlendirici vvarmıymıs demek
hafta sonu bi bakiyim gördüğüm iyi oldu
kaydirigubbakcemile5
akitracım bunlar 2 çeşit.bir bu dieride renksiz.baz olarak uygulanıyo..bu kusur kapatmaz sadece ışıltı verir ayın 14 gibi parıl parıl parlarsın:smiley-cool:kaş kemiği altınada uygulanabilirkaydirigubbakcemile5
tanrıça netten aldıklarını straw....'dan mı alıyon?
bebem ben netten alışveriş yapma özürlüyüm.dokunucam görücem zaten anlamamda netten:kedi:sana örnek göstermek bağbında ekledim onları.eskiden kullandığım ürünlerdi..makyaj ürünlerimize eklemiştim bulursam bendeki resmini gösteririm bebeğim
kanka mac asık oldummmmmmmmm ama yeni almıssın galiba pek kullanılmamıs gorunuyor anasını satayım bizim burada mac yok kı alayım anca netten siparis verebiliyorum o da denemeden :sinifsinif:
kanka ben makyaj ürünlerime gözüm gibi bakarımkaydirigubbakcemile3temizlerim özene bezeneama yeni sayılır kasımda almıştım ama kullanıyorumyerimsenibeneğer hafif pembelik istersen bu pudramı tavsiye ederim meleğim kefilim pudramaaklinialirimsmile

Son düzenleme:
Ayyy çok iyi olmuş bu topik milletin bloğunu okumaktan darla gelmişti

Burda ne güzel oldu eferem sana iki gözüm kaydirigubbakcemile5

tmyy canım bak bunlar benim kk ya ilk üye olduğum zamanlar eklediğim ürünler.sana bahsettiğim kapatıcı burada
NOT: kızlar bu ürünlerle ilgili soru sormak isterseniz zevkle yanıtlarım,bunları tmyy e örnek vermek için ekliyorum
declare marka nemlendiricili fondoten....elizabeth arden marka yüze ışıltı veren kremli sim.....elizabeth arden marka göz altı kapatıcım....lancome marka göz altı kapatıcım.....declare marka göz altı kapatıcım....

elizabeth arden marka göz farım....elizabeth arden marka kahverengi farlar(altlı üstlü olan..aynı zamanda büyük kısmını yukarıda anlattım yüz simi..(dekolteme ve vücuduma uygulamaktan bitti garibim).....pupa marka toz farım....yves saint laurent marka tekli farım...

bu yazıları ve resimleri makyaj ürünlerimiz topiğinden aldım kendi malım gibi çaldım
şu an bu ürünler elimde yok o yüzden deneme yapamıyorum[/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…