Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tmm canım bende pırıldamak istiorum zaten öyle bu ürünleri, arastırıyorum :)
tanruca yönetmenmisin kıs sen benide al castta aklinialirimsmile

tmm canım bende pırıldamak istiorum zaten öyle bu ürünleri, arastırıyorum :)
tanruca yönetmenmisin kıs sen benide al castta aklinialirimsmile
sana başrol oynatırım bebem ayıp sana:1closedeyes:
heh o zaman tam üstüne bastın parıldamaya hazırlan akitra:))
fiyatını yazmıştım zaten,renkli fondoten die geçiyor adı canım

tsk ederm canım bakicim hemen
saclarada gelelim evet ben onları iyice bıraktım :/

[
bebem ben netten alışveriş yapma özürlüyüm.dokunucam görücem zaten anlamamda netten:kedi:sana örnek göstermek bağbında ekledim onları.eskiden kullandığım ürünlerdi..makyaj ürünlerimize eklemiştim bulursam bendeki resmini gösteririm bebeğim

[/B]

hmmm annadım şekerim bizim burda bazı ürünleri bulmak biraz zorda bulduk mu da beraberinde kazığıda yiyoz. onunçün netten alıyom ben daha çok. oyüzden sorduydum.
bidaha araştırma fotoları anladım ben şekerim. bulurum onları.a.s.
artık kendimi bu işe adadım nede olsa:)

birazda kişisel bakımzemuszemus
grnt2726.jpg
grnt2727.jpg

küçük cam şişe:supreshair adlı bitki suyundan olma bir ürün.saç dökülmesi ve saç çıkarma vs..kullanılıyo.annem 80 tl ye almış.ayrıca saç uzatma etkisi var
barcelino:saç bakım yağı..içerisinde 9-10 çeşit yağ var.fiyatı 13-15 tl civarı
hazırlanışı:
saçınızın uzunluğu ve yoğunluğuna göre yağı tasa koyun.üzerine saç için kullanılabilen herhangi bir bitki suyu koyun.karıştırın ve saçınıza friksiyon(mesaj yaparak yedirme)sürün!
kalabildiği kadar bekletin saçınızda.en az 1-2 saat
ardından banyonuzu yapın
NOT:başınızı bone yada poşet yardımıyla kapayın üzerine yemeni bağlarsanız daha iyi olur,yağlar kulak memenizden boynunuza ve alnınıza akmaz:)
bu ürünleri almaya şu an durumu olmayanlar ne yapabilir??
HATMİ ÇİÇEĞİ YADA ISIRGAN YADA SİNAMEKİ YADA SAÇINIZA HANGİ BİTKİ İYİ GELİYOSA 1-2 TL LİK AKTARDAN ALIRSINIZ.KAYNATIRSINIZ VE BİTKİ SUYUNU ELDE EDERSENİZ.MARKETTEN YADA AKTARDAN BİR ŞİŞE BADEM YAĞI ALIRSINIZ ODA 4-5 TL BİŞEY..AYNI BENİM YAPTIĞIM GİBİ KARIŞTIRIP SAÇINIZA SÜRERSİNİZvereliniortak
naturel-badem-yagi.jpg
hatmi_cicegi.jpg

hatmi çiçeği saça çok faydalı kesinlikle tavsiye ediyorum
anlaşılmayan bişey varsa sorularınızı alıyım:hulya:

ısırganın sacları parlattıgını duymudtum bende yerimseniben

ama hatmi çiçeğini bilmiyordum cokta hos görünüyor
tatil gelse finnaler bitse kendime bi bakım yapsam üfff üff

Ayrıca.. Patican sana sinir oluyorum..:dilcikar:
reelde kankasınızolumunekankayizsmile ya ondan işte..:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

tatlım ben 2007 modelim :smiley-cool: senden daha yeniyim lülülülülülü
sende katıl reele canım yerimseniben

adi pislik sensin o pörtlek gözlü bide portak yazmış allahın cezası:roflol::roflol:reis mapıstan yeni çıktın ayağın tozuyla geldin baş tacısan kurban:1closedeyes:KK43:eyvallah yapan smil)kk vede topiğimede hoşgeldin kankaların hasıŞenizlan bıngıldağını yediğim benim odam kokoşta seninki neakannehirhangi ara alıyosun dio,lan her mokumu bilmiyomusun kamil,nişanlıma rapor veremiyorum sana verdiğim kadar be:roflol:
ben seni görüyorumda sen beni duyuyonmu:nazar:aldığın hediye çanatamda olum:jeyyar:

sev onu yeni çıktı mapıstan:roflol:bu garibime zaten en başta benim deli ve ailemin tüm fertleri ve dier arkadaşlarım fazlasıyla sinir oluyo:smiley-cool:kıskanılan kadın:smiley-cool:

ayy portak yazmışım :roflol::roflol: allah beni napmasın..enişte beye selamlarımı iletir hürmetler ederim turkbayragi yakında oda kıskanmıycak hehe bu saatten sonra bırakmam yakanı haberin ola aklinialirimsmile
hee bu arada seni çok pis görcem :jeyyar: hedaye aldım saaa :nazar: görünce delikafadulden böle olcan :adamol:

kankam geçen badiye gittim allık baktım istedigim rengi bulamadım yaaa boshayallersmile
meybilline alcaktım onunda rengi hoşuma gitmedi.bi türlü şeedemedim.senle çıkak bi ara yine bayanssulusmile müsaitim her daim biliyon :nazar:

tatlım ben 2007 modelim :smiley-cool: senden daha yeniyim lülülülülülü
sende katıl reele canım yerimseniben

olumunekankayizsmileŞeniz

Ah be tanrıça.bilmiyorumkismile.bide ban almadan, raaat dursan..kulaamı kesçem..
2 gün de bir ban alıyon :gitme:..Ban tanrıçası deyince de ,nerde gördün banımı diyon..
Ahan da işteeee...
aklinialirimsmile

ne aldın la banadelikafadulden
bırakma beni kankamm:1hug:sen bıraksan ben bırakmam ulan senikötükedihüso
kanka ben dün golden rose terekota allık aldım çok hoş duruyo.akşama ekliycem resim.flormar beğendim o 20 tl golden 14 tl..artık karar verirsinkaydirigubbakcemile5
2006ım
burdayım bebem gitmedim şaka yaptım size:kedi:
kız 2006 :1hug: yanlış görmüşsün gitmedi biyere :))

ahanda basın danışmanımda onayladı:roflol:

Son düzenleme:
Saç şeysi için bende ilave yapayım..
Şampiyonumun içine çam terebentin koydum..
ınanın ki yıkama sırasında küvet saçla doluyordu..
Şimdi hiiiç..Yalnız tarayıp kuruturken dökülüyor onlarda normal sayılır..

Çam terebentini şiddetle tavsiye ederim..Ama öyle bir yıkamada hemen sonuç alınmıyor..
15-20 gün sonra sonuç aldım

gitme yahu simdi paylas ders calısmam lazımken burda allıkı calısıyorum üfff üf boshayallersmile

ne aldın la banadelikafadulden
bırakma beni kankamm:1hug:sen bıraksan ben bırakmam ulan senikötükedihüso
kanka ben dün golden rose terekota allık aldım çok hoş duruyo.akşama ekliycem resim.flormar beğendim o 20 tl golden 14 tl..artık karar verirsinkaydirigubbakcemile5

ahanda basın danışmanımda onayladı:roflol:

süpiriz işte delü aldıgında görürsün hediyeyi zemuszemus
basın danışmanı mı buyrun benim :nazar:
kankam terecota var zati bende ben böle pudra gibi istiyorum parlatmıycak dogal bi görünüm yerimseniben flormar benm lise yıllarmda kullandgm vardı bi tane küçük onu mu diyon :roflol:
hocalar yakalamasın diye sim vermeyen allıktan kullanıyodum :smiley-cool:
çok fenaydım o yıllar,tanrıçadan sonra duruldum delikafadulden

Üzüldümmafoldumben tabiiii..Şimdi sevindirik oldum..:sm_cool:
Yoksa senden nasıl feyz alacaktık..aklinialirimsmile
Şeniz
gitme yahu simdi paylas ders calısmam lazımken burda allıkı calısıyorum üfff üf boshayallersmile
afferim sanaalkisalkisalkisişte örnek öğrenci:lepi:
süpiriz işte delü aldıgında görürsün hediyeyi zemuszemus
basın danışmanı mı buyrun benim :nazar:
kankam terecota var zati bende ben böle pudra gibi istiyorum parlatmıycak dogal bi görünüm yerimseniben flormar benm lise yıllarmda kullandgm vardı bi tane küçük onu mu diyon :roflol:
hocalar yakalamasın diye sim vermeyen allıktan kullanıyodum :smiley-cool:
çok fenaydım o yıllar,tanrıçadan sonra duruldum delikafadulden

bence sen benden sonra değil o manyak müstakbel nişanlından sonra duruldun:smiley-cool:
söylesen ölürsün dimi..:dilcikar:kanka terekota istemiyosun anladımCADIARZUsimsiz olsun parlamaa.s
o zaman senin için bi allık araştırıyım ben bebemvereliniortak

X