Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzummmmmmm biliomusun ilarzum çıkmış şimdi ona yazdım ama sanada sorayım allık sürme şekline
girelim yüz şekline göre sürüyomuş arzum videosundan bin tane soru sordum kızcağıza:):)

kuzummmmmmm biliomusun ilarzum çıkmış şimdi ona yazdım ama sanada sorayım allık sürme şekline
girelim yüz şekline göre sürüyomuş arzum videosundan bin tane soru sordum kızcağıza:):)

tamam sakin olumunekankayizsmile
hahahahah deli kız ya:roflol:
tmmy için resim ekliycem onları ekliyim allıklara geçiyorum bebem

tamam kuzum geç ama hayrına bi profiline bak en azından bağlantıyı yeni sekmede aç

yani insafa gel be doldurdum:roflol::roflol:

13979.jpg

tmmy cim canım bak konseylır 63 tl netten aldım
PAR-040705_m.jpg

116 tl
mac-creme-team-lipsticks.jpg

rujlarda 27 tl olması lazım canım
tmmy cim fikrin olması için bir kaç örnek koydum bitanem

tanrıça şu anda topikte değil ben sana cevap vereyim fakat aman yanlış anlaşılmasın amacım sadece yardımcı olmak, evet göz altı kapatıcısı :)

tsk ederm cnm neden yanlıs anlasılsın buraya takılıyorum kültürleniyorum

mac rujları cok pahalı biri hediye etse keske nedersin youthanasia7 boshayallersmile

mac rujları cok pahalı biri hediye etse keske nedersin youthanasia7 boshayallersmile

tanrıçamızın topiğini ele geçirmiş gibi olmayayım diye dedim canım bilmiyorumkismile
bana göre de pahalı, alınmıyor böyle şeyler öğrencilikte, hediyelere açığız, geçmiş doğum günü, geçmiş yılbaşı hediyesi falan olabilir kaydirigubbakcemile3
artık ilerde maaşımız elimize geçince alırız biz de :içelim:

evt canım ögrencilik iste dior givenchy teget :)
ben bi kaymakam olayımda ozmn toplarım bunları
:p

ozmn hediyeleşiriz :roflol:

:p

ben de diplomat olursam seni dior ların estee lerin içinde yüzdürürüm canım söz kaydirigubbakcemile3

tanrıça şu anda topikte değil ben sana cevap vereyim fakat aman yanlış anlaşılmasın amacım sadece yardımcı olmak, evet göz altı kapatıcısı :)
:eek:lmaz:benim adıma cevap verilmiş...birdaha olmasın:dilcikar:
:roflol:youthanasia7 cim aşkolsun be tatlım olurmu öyle şeya.s.
estafurullah canım:kedi:
valla diorla yada lancome gibi dier markalarla kıyaslarsak mac ucuz bile kalıyo:)
tanrıçamızın topiğini ele geçirmiş gibi olmayayım diye dedim canım bilmiyorumkismile
bana göre de pahalı, alınmıyor böyle şeyler öğrencilikte, hediyelere açığız, geçmiş doğum günü, geçmiş yılbaşı hediyesi falan olabilir kaydirigubbakcemile3
artık ilerde maaşımız elimize geçince alırız biz de :içelim:
babanızın topiği gibi rahat olunaklinialirimsmile
:p[/B]
bizim markalardada çok kaliteli ürünler var ama canlarım.hakkını yemiyelim.kendini baya geliştirdiler..he dior chanel yada guarlian gibi markaların ten ürünleri çok başarılı o ayrı ama ee onada sipali lazımkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
allıklara geçiyorum çok çene çaldım:hulya:
birazda icraatbayanssulusmile

toplu fotomuzu çekelim öncezemuszemus

mybeline allığımın kalıcılığı hakkında soru aldım bi kaç kere.burdan tekrar cevaplamak istiyorum allığım gayet kalıcı.tozları çok sağlam:)fiyatı= 14 tl yani tavsiye ederim kızlar.hem ekonomik hem kalıcıkaydirigubbakcemile5

kızlar bu body shop allığımı sanırım 28 tl ye almıştım yanlışım yoksa.
pembe ve şeftali arası tatlı bir rengi var biraz tuzlu sayılır ama herhangi bi sivilce falan yapmadı cildime gayet memnun kaldığım bi ürün:)

mineralli body shop allığım..kapağı vardı ama çıkardım onu sıkıntılı insanım gelemem böle şeylere:nazar:
eğer daha önce mineralli ürün kullanmadıysanız kapağını çıkarmayın,çünkü toza bulayabilirsiniz onu ayarlamanız lazım,bu mineralli şeftali rengi allığımıda sanırım 33 tl ye almıştım

Asoşum barnaklarına sağlık.zemuszemus
İnsan gözünü açtığı gibi, KK daki makkac topiclerine girer mi?bilmiyorumkismileGireeeer..
Maybellinenin allığından memnun kalmışsın..Bende denedim..Taş gibi sert geldi bana..
Sür allah sür, Allık fırçasınıkafamçokkarıştı..Satıcı kız da aynı şeyi söylemişti..
ama memnunsan iyi..
Ben de ,lorealin yuvarlak kutudaki allığından aldım..mis gibi kokuyor..
sürümü de yumuşak,tavsiye ederim..
bayanssulusmile

tanrıca cevaplar için tskler cnmcım dün burda brz sohbet ettik sanırım :kedi:

cnm su body shop cok ısıltılı güzel görünyor rengi
köpük allık kullandınmı kullanısı rahatmı
elle sürüyorsun ya alttaki fondotenle karısmıyormu
hep bu celişki arasında kalarak alamadım
sırnaşık şey

maybelline 12 numara ruju bende baktim burada ama bulamadim nude icin bir suru secenek vardi ama ben karar veremedim bir dahakine artik

tanricam birsey soricigim the body shop mineralli alligin 03 warm copper mi sekerim?:kedi:

tanrıca, rimellerle ilgili biraz zor demişsin sürmem gerek demişsin. sürerek göster. he kendimi göstermek istemiyorum dersen o zaman anlarım.

birde flormarın allıkları hakkında bilgin var mı?

Asoşum barnaklarına sağlık.zemuszemus
İnsan gözünü açtığı gibi, KK daki makkac topiclerine girer mi?bilmiyorumkismileGireeeer..
Maybellinenin allığından memnun kalmışsın..Bende denedim..Taş gibi sert geldi bana..
Sür allah sür, Allık fırçasınıkafamçokkarıştı..Satıcı kız da aynı şeyi söylemişti..
ama memnunsan iyi..
Ben de ,lorealin yuvarlak kutudaki allığından aldım..mis gibi kokuyor..
sürümü de yumuşak,tavsiye ederim..
bayanssulusmile
evet bidenem serttir kendileri ama gayet kalıcıdır..uçmuyo...terekotaların sürümü daha kolaydır yumuşaktır ama allıklar daha sert oluyo,loreal 2 sene önce almıştım memnun kalmadım ama bahsettiğin allık hangi serisi bilmiyorum,incelemem lazımolumunekankayizsmilebarnaklarımla öpücük atıyorum sanaopuyorumnanaktan
tanrıca cevaplar için tskler cnmcım dün burda brz sohbet ettik sanırım :kedi:

cnm su body shop cok ısıltılı güzel görünyor rengi
köpük allık kullandınmı kullanısı rahatmı
elle sürüyorsun ya alttaki fondotenle karısmıyormu
hep bu celişki arasında kalarak alamadım
sırnaşık şey
diyorumya babanızın topiği gibi rahat olun:roflol:aşkolsun kızım nolucak be:1hug:
köpük allık kullanmadım ama hiç sempatik gelmiyo bana tatlım,allığı fırçayla sürmenin zevki başka bencebayanssulusmile o ışıltılı olan mineralli allığı body shopun akitracım zaten 4 renk mevcut..bendeki şeftali rengi.pembeside varhihoyyyt
maybelline 12 numara ruju bende baktim burada ama bulamadim nude icin bir suru secenek vardi ama ben karar veremedim bir dahakine artik
allah allah nşe kaldırmışlar acabaCADIARZU
tanricam birsey soricigim the body shop mineralli alligin 03 warm copper mi sekerim?:kedi:
aynen canımkaydirigubbakcemile5
ı.d nin mineralli ürünlerini alıcaktım ama inan hiç bir fark yok.fiyat farkı haricinde:)body shop daha hesaplı hemde i.d kalitesinde
tanrıca, rimellerle ilgili biraz zor demişsin sürmem gerek demişsin. sürerek göster. he kendimi göstermek istemiyorum dersen o zaman anlarım.

birde flormarın allıkları hakkında bilgin var mı?

bitanem sürerek göstermek isterdim ama benim asker az biraz manyak kıskançtır:)kendimi eklersem ordan kaçar keser benikaydirigubbakcemile3o yüzden resim ekliyemiyorum gülüm
canımın içi flormarın tavsiye etmiyceğim bir allığı var onu çeker eklerim birazdan.ama yeni serilerini çok beğendim.fiyatıda 20 tlyerimseniben

X