Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Maybelline'nin bu rujuna bayılıyorum başka renkleri de mevcut:KK69:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar şeftali tonunda hafif şöyle doğal gibi duran bir ruj arıyorum sizin kullandığınız önerdiğiniz bi marka var mı ?
çok pahalı olmasın ama malum öğrenci hali :18:

Daha yeni üye olduğum için bu thread'e daha önce yazamamıştım, eski önerileri okumaktan büyük keyif alıyorum, keşke sahibi gene güncellese ama sanırım artık yazmıyor:KK5:

kızlar banada iyi bir rimel önerin kıvrımlı dolgun tek tek dökülsün kipriklerim toplanmasın da çok mu abarttım ne :KK9:

kızlar banada iyi bir rimel önerin kıvrımlı dolgun tek tek dökülsün kipriklerim toplanmasın da çok mu abarttım ne :KK9:

evet evet bana da biri dökülmeyen bir rimel önersin lütfen! şu an adını hatırlamadığım (aslen sürme markası) yerli bir rimel bir de cover girl'ün olimpiyatlara özel rimellerini kullanıyorum. ikisi de pul pul dökülüyor bir süre sonra. gözlerimin altı siyah oluyor panda gibi geziyorum

oriflame very me kırmızı başlıklı olanını öneririm kızlar. takma kirpik etkisi yapıyor çift uygulamada. kirpikleri ayırmada da oldukça iyi. sürmeden önce kirpik makasını 2 defa uygulayıp iyice kabartın sonra sürün muhteşem oluyor. katalogda indirime girince 2-3 tane alıyorum ve inanın oldukça iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ne olur yardım edin simli likit eyeliner arıyorum ama bulamıyorum genelde ya siyah var yada simsiz :KK43:
Simli hangi markada var kullanan biri var mı acaba?

Kızlar ne olur yardım edin simli likit eyeliner arıyorum ama bulamıyorum genelde ya siyah var yada simsiz :KK43:
Simli hangi markada var kullanan biri var mı acaba?

Simli degil ama icinde altin renkli piriltilari olan Loreal´in kahve rengi gözlüler icin olan bir eyelineri var (Super Liner)

X