Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hay allahım sırnaşık şey :roflol:

makyajları gündüz incelicem:)
nie gecenin suyumu çıktıaklinialirimsmile
asom vallaha ben kankamın topigi , harikaaaaaaa yazdım =)
olumunekankayizsmileanladım zaten kurban olduğum:)))
en güzel kuzenimmm hayırlı uğurlu olsun topiğin heç boş kalmasın çiçeğimm incalayacağim topiğini bitenem
anaammmdelikafaduldenkuzen gelmiş:1hug:idolümsün balpeteğim biliyosun:jeyyar:eline su dökemeğiz bebem ama idare ediyoruz işte:kedi:hep gel kuzenim makyaj kraliçemopuyorumnanaktan
Ula biriniz bana şeetsin, bazlı bazsız far ne oluyorki, farkı neCADIARZU
şimdi anlatıcam senin için kuzum:))tekrar yapıcazhihoyyyt
:lepi:
tanrıca canım fondoten kullanıyormusun gel onuda bi paylas :dance:
cilt ürünlerine geçicem canım zaten..ama şu an mybelinenin köpük fondotenini kullanıyorum akitracım
Oldu, bende senin İlarzu
:roflol: :roflol: :roflol:
sırnaşık şeyallah canınızı almasın yakaydirigubbakcemile3
Kim olabülüüüü...:kedi::kedi:

kaydirigubbakcemile3
pislik sendin demek:1ninca::tomato:la ne banımı gördün:1rolleyes::roflol:
Allahıma dalarım hemşo memşo demem :mymeka:

Sen kurban ol benim gözlerimeÇok üzgünüm çoook

Tamam anladık bazlı bazsız neymiş:çok üzgünüm:
kuzum anlatıcam ben sana şimdi gel canımolumunekankayizsmile
aa tanrıca, parfümler hakkında bişiler yazsan ben sevinirimopuyorumnanaktan

yazarım canım yeterki müşteri talebi olsun:))

kuzum canım benim bak ilk resimdeki küçük krem rengi kutucuk varya işte o far bazı...bir miktar parmağınla alırsın ve gözünün üstüne sürersin bunu..iyice yayarsın.daha sonra farını sürersin.gün bitiminde farından eser kalmazken ve göz kapağında birikmişken bunu sürdüğün taktirde farın kalıcı olur ve bozulmaz.ayrıca rengi daha çok belli eder..nasıl ojeyi tek kat sürünce rengini anlamayız 2-3.katı sürünce renk meydana çıkar.buda öyle birşey..baz ile uygulanan far daha kalıcı ve rengi daha güzel olur
far bazlarını sephora inglot ve m.a.c gibi mağzalarda bulabilirsiniz
inglot park provoların bünyesinde bulunuyor.nine west ve park bravo olan yerlerde inglot bulunur...
sephoralar alışveriş merkezlerinde bulunur.aynı zamanda sephoralar estee dior lancome gibi dünya markalarıda satar..kendi ürünlerinide satar..
resimler arasındaki farka dikkat edin!
sephora far bazını 15 tl ye almıştım bu arada
aklınıza takılan bir soru varsa sorun canlarım

far bazının farkını çok merak ediyordum,ne kadarda fark varmış ,hemen almalıyım boshayallersmile ...sayende görebildim ...
güzel bir topik olmuş..
ellerine sağlık kaydirigubbakcemile5

bazlıda görmüş olsuk baya belirtiyo rengi anam ufkumu açtın yawrum.
rimel için kalem içinde böyle bişiler varmı ki gün içinde hiç bozulmasa:uhm:

tancıcammmmm cilt bakımlarınıda eklicen dimi balımm :asigim:
ekliycem bebeğim,maske tarifleride olucakhihoyyyt
far bazının farkını çok merak ediyordum,ne kadarda fark varmış ,hemen almalıyım boshayallersmile ...sayende görebildim ...
güzel bir topik olmuş..
ellerine sağlık kaydirigubbakcemile5
teşekkür ederim pandoraa.s.
bazlıda görmüş olsuk baya belirtiyo rengi anam ufkumu açtın yawrum.
rimel için kalem içinde böyle bişiler varmı ki gün içinde hiç bozulmasa:uhm:

rimeli 2 kat sürmen yeterli superim,abartırsan sürmeyi yapışır birbirine ve uzun yada kıvrık gözüksün isterken yapışık kötü bir görüntü olureyvahedigeldismile:)
rimeli 2 yada 3 kat sürmen yeterli olur
emily kalem çok akıyor sürümü kolay ama akmasıakannehir
carminanın kalemini tavsiye ederim meselasüprizzzzz

anladım carmina denicem kuzum
evet yapış yapış olmasın ama belirgin olsun diye uğraşıyorum:gitme:
akmasın ya zor olsun sağlam dursun ben hemencik bakayım şu carminayaboshayallersmile

Son düzenleyen: Moderatör:
bişey sorucam kalemede mi baz uygulanıyor kuzu diğer topikte okudum sen bazlı bazsız diye emily'nin bazlı şeklini göstermiştin şekerimkaydirigubbakcemile5

emily güzel dedin ama akıyosa olmas bide bide bide
herkes takma kirpik mi taktın diyosa taktiği mi var? ya rimal konusunda bi açılım yap:)

anlat asom bide allıklara girelim sürüş taktiği varsa tabi:) ay ne merak ettimŞenizŞeniz

aklinialirimsmile

Canım arkadaşım benim düdük makarnam benim bayanssulusmile

Topikin hayırlı olsun bebeğim
olumunekankayizsmile

tanrıça okadar çok sormak istediğim şey varki:)))) hangi birini sorayım.
şimdi temmuzda düğünüm var. ve kuafördeki makyaj malzemelerinni yüzüme sürülmesini istemiyorum. kendi malzemelerimi kulllandıracam.
bana senin kullanıpta kalıcılığından memnun kaldığın, fondöten, pudra, far vs. markaları söylersen ona göre bileyimde almaya gidince satıcıların gazabına uğramayayım.
işin erbabına sorayım didim:)

maybelline bu dedigimiz 12 numarali ruju kaldirmis.. nude makyaj icin kullanilabilecek bir ruju da yokmus henuz pariltililar varmis sadece klava:

çok faydalı bir topik açmışın cnm bayıldım inan çok emek vermişin ellerin dert görmesin....kaydirigubbakcemile5

rimellerle ilgili de böyle bir sunum isterizz isterizzz:dance:
işte o zor olur biraz:)neden dersen rimeli ancak sürüp çekmem lazımki oda olmazbilmiyorumkismileama rimellerede değinicem canım senin içinaklinialirimsmile

allıkları anlatıcam zaten şimdihihoyyytbebem baz sürmene gerek yok...kalem için değil bazlar far için canom
Dene dene.bilmiyorumkismile.. herşeyi dene bize aktar..yihuuuubayanssulusmile
herşey sizin için bebeğimopuyorumnanaktan
aklinialirimsmile

Canım arkadaşım benim düdük makarnam benim bayanssulusmile

Topikin hayırlı olsun bebeğim
olumunekankayizsmile
saol aprilim düdük makarnam:roflol::roflol:
tmmycim bitanem hayırlı uğurlu olsun öncelikle...bak canım şöyle anlatıyım,profosyenel bir makyaj yapıcağın için biraz keseyi açıcaksın..örneğin:
lancomenin porselen görünümü veren fondoteni var,biraz tuzludur ama muhteşem bir ten ürünü
2.yine lancomenin göz altı kapatısı
allık olarakta guarlianın allığını...sana bunların resmini bulucam şimdi zaten
far olarak pupanın farlarını kullanabilirsin..ama bana kalırsa bizim türk markalarında çok güzel ürünler varyerimseniben
rujlarda ise mybelinenin yeni serisini kullanabilirsin yada biraz tuzlu kaçıcak ama m.a.c ın rujlarını kullanabilirsin..ama ben lancomenin rujlarını kullanırdım eskiden çok memnun kalmıştım ama onlar dahada tuzlu...
bu ürünleri kullandım zamanında ve memnun kaldım hayatım o yüzden gözü kapalı tavsiye ederim

maybelline bu dedigimiz 12 numarali ruju kaldirmis.. nude makyaj icin kullanilabilecek bir ruju da yokmus henuz pariltililar varmis sadece klava:

aaa ciddimisinakannehirben 4 ay önce almıştım en son.2 senedirde bu ruju kullanırım:gitme:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…