Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

öz kızımla aynı tabaktan yemeyiz
siz hesap edin artık
Orası ayrı iğrenç,konu sahibi nasıl yedi hayret.
Ne utanç verici ya.Konu sahibi çok naif,hâlâ sevgilime ne diyeyim diye soruyor Bu aile sayesinde dibine kadar utanmayı öğrenir.( çok yazık)

Okurken tüylerim ürperdi..İçecek söylemiyorlarsa tutumludur, anneli buluşmada herkes tek kaseden yiyorsa baya pintidir bu. Aman aman evlerden ırak. Bırakın 2 kaşık almayı hesabı öder adamın kestanesine tekmeyi basardım.

Silın bence. Ana oğul deli bunlar

Berbat bir durum. Cimrilik, daha da ötesi görgüsüzlük... Neler hissettiğinizi anlıyorum. Benzer , belki de daha feci bir ilişki atlattım. Hem de sırılsıklam âşıktım! Vatandaş, bir şekilde bir bahane bulur asla hesap ödemezdi. Bir kahvesini bile içmemişimdir. Hakkını yemeyeyim, bana bir kere şeker vermişti. Hemen yemeyip, tabağımın yanına koymuştum. Galiba sen yemeyeceksin diye o şekeri de almaya kalkmıştı benden. Ayrıldım bu ve benzeri sebeplerden ötürü ; ancak o şekerin jelatinini hâlâ saklarım. Anısı büyük

Bu buzdağının görünen kısmı bir de böyle düşünün beterlesir böyleleri,koşarak uzaklas vallahi ömür geçmez

Şöyle herifleri evire çevire dövesim geliyo yaa
Kızım hala ne diyeyim deme saf saf
Vur yüzüne saçmalığını s. Ç ağzına biz delirdik burda görgüsüz naletler
abovvvvv.keşke sen de o masa da olsaydınn.anne oğulun hakkından gelirdin o potansiyeli gördüm sende.

Gittikleri mekanlara içeceğini fln da yanında götürür onlar kesin hatta kalkarken masadaki şekerlerden çantaya fln da atmış olabilirler

Ay bu benim kaynım ve kaynanam
olabilir mi ya
Kaynanam ve kaynımı tanıtmışsınız sanki.
2 oğlum var dışarı yemeğe çıktığımızda eşim bazen çocuklar bitiremiyor onlara tek porsiyon alalım iki kişi yesinler diyor bitiremedikleri için yanlız özellikle belirteyim ona bile geriliyorum.
Tanışma yemeği ayol. Azıcık özen yanii.
Pizzacıya gitmek nedir. Birlikte aynı tatlıyı yemenize girmiyorum bile. Şahsen gerilirdim.

3 bölüm kadar izlemişliğim var ama çok oldu.kore dizilerine hayranım ama 2 ayda 4 tane uzun dizi bitirdim.crash landing on you ve birth of a beauty en son izlediklerim.
ben fazla dizi izleyemiyorum acikcasi cok sıkıyor beni ama en son vikingleri izledim 5 ve 6. sezonu x1.25 le gectim ama bitirdim sonunda

Diziye baktım baya eskiymis galiba izlemedim çünkü Kore tarihi dizilerini izleyesim yok İzlediğim tek tarihi dizi Moon Lovers olmustu o da pisman etti Aa bir de Mr Queen var tarihi ama o komikti baya :) bir de normal dizilerinde olmazsa olmaz reerkarnasyon olaylari ve bunun sonucunda da eski hallerini hatırladıkları tarihi olaylar yetiyor galiba

Pizzaya bile saf yüreğim olur diyor. Tiramisu bitirdi beni bide kalanınıda sıyırttırıp yedirmişler dramatik olmaya başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…