Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Ay kıyamam ya ne biçim bir şey yaşamışsınız Tatlıyı kaşıklama kısmında tükendim ben açıkçası Yok, aman aman bunlarla olmaz hiçbir şey. Ne tuhaf insanlar be.

Üff keşke önce okuduğunuzu anlayıp sonra yazsanız, bilmiş bilmiş yazmışsınız birde. Kesin juzdan kullanacağı için cüzdan almamıştır, hı hı ikna oldum

konuyu okuduğunuzu hiç sanmıyorumm.

Yoo gayet de okudum. Ben sizin beni anlamadığınızı düşünüyorum. Adam belli ki göz boyamak için lüx bir yere götürmüş fazla hesap gelmesin diye tadımlık söylemiş ortaya.
o kadar lüks bir yer olduğunu sanmıyorum.ayrıca diyelim ki öyle bir yere götürdü.doğru dürüst şeyler ısmarlamalılardı ilk buluşmada.bu şekilde resmen dalga geçmek olmuş konu sahibiyle.devamlı erkeklerin yemek ısmarlamasına ben de karşıyım karşılıklı olmalı.ama anneyle tanışmaya davet ediyorsan özen gösterirsin eş adayına.

olabilir, zaten ben adamı savunmuyorum, adamı allah bildiği gibi yapsın ilgilendirmez beni, özensiz davrandığını anladık evet annesi ile ilk buluşmada ortaya bir pizza bir tatlı söyleyip dibini yalaması hoş değil . Ben adamın ne düşündüğünü anlatmaya çalışıyorum . Konu sahibi başta lüx sayılacak bir mekan diye belirtmiş ona istinaden yazdım .

Yoo gayet de okudum. Ben sizin beni anlamadığınızı düşünüyorum. Adam belli ki göz boyamak için lüx bir yere götürmüş fazla hesap gelmesin diye tadımlık söylemiş ortaya.
Bir tiramisu ve 1 pizza hangi italyan restoranında 3000 TL merak ettim. Yanlis anlamayın ciddi ciddi merak ediyorum.

Bir tiramisu ve 1 pizza hangi italyan restoranında 3000 TL merak ettim. Yanlis anlamayın ciddi ciddi merak ediyorum.
İstanbulun en ünlü italyan restorantı diye aratırsanız avrupa yakasındaki o mekanı bulursunuz . Şaka mı yapıyorsınuz istanbulda orta halli bir yerde yemek yiyip 1000 tl ödüyorsun nerdeyse ailecek .

Gidip adana dürüm yeselerdi, onlar sağ biz selamet.niye kafamızı karistiryon bacim gece gece 3000 lira verilir mi ona

Hayatınız ve bakış açınızda kendimi gördüm. Bu gibi insanlarla yapamayız biz. Yol verin gitsin, zaten yeniymiş.

Önceki yorumları okumadım ama yenilen şeylerden yola çıkarak Danilo'nun mekâna gitmişlerdir diye düşündüm. Orada da bu kadar tutmaz.

Ayrıca konu sahibi arkana bakmadan kaçmalısın bu adamdan. Cimri insan kadar beni soğutan bir şey yoktur bu hayatta Düşünsene ömür geçireceksin bir de küçük hesaplar yapan biriyle. Birini bir yere davet etmişsem cebimdeki son kuruşa kadar harcamayı göze alarak davet ederim ya da bütçeme uygun yer seçerim.

Ben de yıllaaar önce bi tanışma buluşmasına gitmiştim...Adam diyorum benden büyüktü baya 10 yaş falan, pastanede buluşacaktık. Akşam işten çıkıp gitttim, aaa bi de baktım ablasıyla gelmiş...Ablası benle evlenecek gibi hissetmiştim çünkü hep o konuşuyordu...Sadece limonata soylediler, aç aç onu içmiştim, nasıl açım ama böyle işten çıkmışım saat olmuş 6-7...Bidaha da görüşmedim...Aman aman

Nasıl olmaz? İtalyan restoranıdır belki, klas deyince aklınıza ne geliyor ki?

Danilo’nun menülere baktım fiyatlar gayet uygundu, Da Mario büyük ihtimalle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…