Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilemedim ben de ...bak şimdiye eve geçmiştir bişi yazmadı mesela
Biz kadınlar çok tez canlıyız hemen her şey olsun eve gitti mi hemen yazsın hemen hoşlansın gibi beklentilerimiz vardır yani benimde beklentilerim öyle oysaki erkekler çok farklılar bize göre birkaç gün bekleyin bi bakalım ne yapacak

Şu son birkaç günde sürekli yazıştık, bikaç gün ses çıkmazsa zaten fos cıkar bu iş...oyle olmaz sanırım...bence bu akşam performansım iyiydi bakalım:)
Ama eve gidince bişi yazmasını beklerdim yine de...belki de geç oldu diye yazmamıştır yine de 1 cümle bana özel bu akşama dair bişi yazabilirdi yani

Yazabilirdi ve keşke yazsa ama erkekler çok farklılar anlam veremiyorum

Ben de anlamıyorum artık ne düşünülüyorsa...
Mesela aylar önce aileler aracılığıyla biriyle tanıştım oturduk sohbet muhabbet her şey gayet güzel gözümün içine bakıyordu beni çok beğendiğini anladım. Arabayla eve bıraktı eve geldim aramasını bekledim 20 gün aramadı düşünün ben sokailesine bildirdim ve net oolarakbitirdim.Aylar geçti şimdi ailesini göndermiş ama soğudum bi kere ..

Bence adam gayet medeni bir şekilde arkadaşlık ediyor, belki sizden hoşlanıyor belki de arkadas olarak görüyor, ben olsam akışına bırakırım, açık fikirli bir şekilde ve dostane tavırlarla devam ederim ama ne kanka moduna girerdim ne de ilişki beklentisnde hazır ve nazır bir havaya girerdim, doğal ol sıcak samimi ol yeter.

Evet aynen öyle...kibar ve medeni şu an...
Ayrımına varmak zor
Ben de oyle yapıyorum zaten, arkadaş modundayım baska türlüsünü yapmam zaten su anda...Erkek istiyorsa biraz kovalayacak...

Yalnız adamı beğendim yaa :)) giyim tarzı olsun, tipi falan .. 49 da göstermiyor

Hiç aramayıp aylar sonra ailesini ne diye göndermiş mal

Yok o da benim beğenmediğimi düşünmüş de bilmem ne ,aslında çok istemiştim olmasını. Işin kötüsü de aynı binada oturuyoruz

Evet bi de bu var...beğenmediğini düşündüm deyip kendikenne geri çekilenlerden bi pok olmaz zaten boşver...kendine güvensiz ve iletişim yoksunları

ben olsam bana gel derdım kahve yapardım getırdıgı tatlıdan da ıkram ederdım bır kahve ıcer gıderdı
kendı evıne cagırması dogru olmaz gıbı dusunmus yanlıs anlasılırım sanmıs olabılır emın olamamıs o yuzden dısarda bulusma olmus ve cok ozel algılamayın dıye arkadasları da var yanı aslında onun ıcın cok sıradan bır arkadas degılsınız ama ozel de degılsınız o ınce sınırdasınız ılerde konusmalarınız sekıllendırecek gıdısatı

suan evlılık dusunmek ıcın cok cok cok erken zaten
evlı ya ondan esıne bakıyor demesınden ben kotu anlam cıkarmadım bence ozgurluk baglamından degıl esınınde fıkrını alıyor bak aferım der gıbı algıladım .

arada bır merhaba hos bes cay kahve faslı yapın bakalım sohbet hosunuza gıderse kendılıgınden gelısır zaten ustune cok dusunmeyın derım

Bu kadar düşünüp ayarladıgını sanmıyorum...benle buluşmadan once beraber bi işleri vardı araba almaya o erkeklerden biriyle gitmiş...sonra da akşam eşler dahil olmuş...orayı ben de çözemedim aslında...benle ozel buluşma yapmadı evet....ya da araba işinden sonra yanındaki arkadaşına sen git diyemedi bilemedim

Özgürlük bağlamında sundan söyledim; benim öyle bakmam gerekmiyor, kimseye sormuyorum gibi bişi söyledi rahatım anlamında...ben ordayken bunu demesi...

Sana özel buluşma olmamış dediğin gibi arkadaşlar sonradan cıkmış işin içine bencede..

Sonuçta gitti yerden getirmiş tatliyi onemli olan sizide düşünmesi takılmayın..

Eve gidince bi Iyi geceler falan yazabilirdi yani belki sizden mi bekledi ne bilim ego mu yaptı acaba..
Ama ilk adımı ondan bekleyin zaten arkadaş mi ciddi mi devamında görürüz

Bugünkü tavrına bakalım bakalım
Bugün belli olur

V vesikaliyarim gelismeyi okudum. Bu pek gelisme gibi degil de gidisme gibi olmus simdi kelimeyi ben uydurdum,yani geriye gidis gibi simdi saka bi yana, sizin konumunuzda ben olsaydim hayal kirikligina ugrayacagim detaylar var. Oncelikle daha bir kez yuzyuze gelmistiniz ve bu ikinci olacakti. Arkadaslariyla yine otursun ama sizin icin ayri bir zaman dilimi yaratmasini beklerdim bu bir. Ikincisi ben de sadece bana ozel getirdigi tatlidan baskalarina da getirdigini bilsem benim icin hicbir anlami kalmaz, sadece bir incelik yapmis derim. Bir ucuncusu oturdugunuz yerden direk dagilmissiniz, sizinle belli bir mesafeye kadar yurumemis. Bir de sizin dediginiz evlilik hayatina ozenmiyor detayi da var. Skmdi bu adam 49 yasinda ve univ. Hocasiymis. Genelde bu profildeki adamlar hayatlarindan cok memnundurlar. Ozgurluklerine duskundurler. Sizin yasiniz kac bilmiyorum ama bu adamla ileriye donuk pek bisey cikmaz gibime geldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…