Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Küçük bir piknik organize edebilirsiniz kahveleri yanınızda götürür tatlıyı orada yersiniz..hem hoş vakit geçirmiş olursunuz hem karşınızdaki kişiyi tanıma fırsatı bulursunuz ,o kişi ile vakit geçirmekten hoşlanıp hoşlanmadığınızı değerlendirmiş olursunuz diye düşünüyorum. İster adını arkadaşlık koyun ister flört.. insanın insana ihtiyacı var.

2 kez işyerine de davet etti ama ben gitmem şimdi...
Once o isteyip görüşmeyi gelmeli
Ben de 40 yaşındayım.yanlış anlamayın ama bu önce o yapmalı gibi teferuatlara takılmak için biraz sizin yaşınızda olgun.bence önce o birşeyler yapsın diye beklemek yerine siz de bir davet (evde veya dışarıda) ayarlayabilirsiniz.adam ta oralardan tatlı getirmiş siz de bir hoşluk yapı verin.en olmadı flört değilse arkadaşlıklar olarak yorumlanır.

Evet oyle yapıcam

Şimdi msj attım...araba almış şimdi onunla uğraşıyormuş...haber verecekmiş

49 a dek evlenmemesi de eksi gibi

Sizin yasiniz da 40 galiba. Sizin de evlenmemeniz bir eksi diye bakarlarsa bu kafa ile cok saglikli yol alamazsiniz. Her insanin hayattan ve karsisindakinden beklentileri farklidir. Kimi insan evleneyim nefes alsin yeter der bu kadin icin de erkek icinde gecerli. Yasa bu kadar takilmayin derim. Bir onceki konunuzda da yas mevzusunu islediginiz icin aklimda yer etti bu tutumunuz. Karsinizdaki insani tanimaya odaklanin. Bu yasina kadar siz yoktunuz. Cok fazla kasmayin ve her seyi akisina birakin derim. Insanlari gecmisi ile yargilamayin yani evlenmemis olmalari ile yargilamayin. Umarim cok mutlu olursunuz.

Bence ne o nede sen ona git disarda bulusalim de, hem kendini toaf hissetmezsin daha bir kez görmüssün. Dogal bir sekilde yaz kasma kendini icinden geldigi gibi yaz tabiki onun kadar samimi olma o hep bir önde olsun.... hayirlisi hakkinda.

Özledin mi yazacak bir olayımız yok daha...
Adam benle ne maksatla yazısıyor bilemiyorum daha yeni
Adamın size ilgisi olduğu belli
Yoksa tatlı bahane

Ben yerinizde olsam evine gitmek yerine “tatlının karşılığı olarak ben de size kahve ısmarlamak isterim, hem biraz da sohbet etmiş oluruz” derdim. Bir kafede konuşup duruma göre bir sonraki buluşmayı planlardım.
Ya da “dilerseniz haftasonu beraber yemek yiyelim, üstüne de tatlı yeriz” derdim.
Üstüne düşüyormuş gibi yapmaktan korkmayın. Sonuçta bu kez de o “hep ben yazıyorum, teklif ediyorum, acaba bana karşı olumlu değil mi” diye düşünebilir.
Kasmaya gerek yok. Madem elektrik aldınız, siz de adım atabilirsiniz. Adam size ilgisini belli etmiş çünkü, top sizde bence.

10 yıl sonra kadın da menapoza merdiven dayamış olacak ama bir de oradan bakmak lazım

10 yıl sonra kadın da menapoza merdiven dayamış olacak ama bir de oradan bakmak lazım
Aynen o yaş grubunda 40 yaşında biri 49 yaşında biriyle olabilir çok fark yok .
Konu sahibi baya heyecanlı uzun zamandır yaşamamış bu hisleri hakkında hayırlısı olsun

Ben uydurdum o zaman

14 yıldır hayatına devam edemedin mi? bu kadar geçmişte yaşanır mı yahu? niye ayrılmıştın onu hatırla bari.

14 yıl mı? Bence artık kendinizi bu psikolojik durumdan çıkarın. Yoksa kendinizi içerde bulacaksınız.

Arabayı kutlamak lazım ama

Hadi bakalim merakla bekliyorum hee unutma bizi haberdar et

Oncelikle cok tatli bi jest, sevdiginiz tatliyi taa anteplerden alip size getirmesi ama iste eve getirmesi demek onu buyur etmek demek. Bu konuda ne dusunuyorsunuz?

daha önce evlenmemesi ilginç geldi.. siz daha önce evlendiniz mi peki?

Bu kadar taktik kasdmaya gerek yok bence adamın ilgisi var bariz belli gönlünüz varsa kahve içelim tatlıyı yiyelim dersin olur biter

Aynen o yaş grubunda 40 yaşında biri 49 yaşında biriyle olabilir çok fark yok .
Konu sahibi baya heyecanlı uzun zamandır yaşamamış bu hisleri hakkında hayırlısı olsun

Selamlar herkese...Buluştuk şimdi ordan geldim son gelişmeyi yazayım..
Akşam msj attım işte tatlıyı alayım senden falan dedim..Dedi ki işyerinden arkadaş var, eşiyle gelecek, şurda oturucaz sen de gel dedi...
Ben de dedim ki şimdi tanımıyorum hani planınız var sonra görüşelim istersen dedim...Tatlıyı yanımda getiriyorum, gel lütfen ne planı hem arkadaşların olur onlar da tanışırsın dedi...Bana özel bi buluşma ayarlamamış ya da arkadaşları o anda aramış mı yanında mıydı artık bilemedim...

İyi madem dedim, benim eve yakın bi cafede oturmuşlar zaten gittim...Gittiğimde 2 evli çift ve o vardı...Ben varınca ayağa kalktı, karşıladı neyse güzel muhabbet ettik tanıştım herkesle...Ortam sohbet çok güzeldi

Bi detay vericem..Ordaki erkeklerden birine, bu bişey sordu, yarın şu saate ayarlayalım mı diye nufus dairesine gideceklermiş..Cocuk ta eşine baktı hani onun fikrini alırcasına...Bu da dedi ki bak hemen eşine bakıyor evli olmak böyle bişi gibisine bişi dedi...Sonra da bende hiç yok öyle şeyler dedi ama sanki biraz özgürlüğü ile övünüyor gibi geldi bana...Ne biliim o anda hiç evliliğe veya eşi olmasına özenmiyor gibi hissettim, ufak bi hayalkırıklıgı yasadım sanki..

Sonra çıktık, arabama kadar eşlik eder sandım baktım iyi geceler dediler gittiler...onların arabasıyla mı gelmişti bilemiyorum...Tamamen arkadaşça mı yaklaşıyor bilemedim...Bu arada o tatlıdan diğer iş arkadaşlarına da getirmiş bana özel bişi değilmiş :))

Ben bana getirdiği tatlıyı orada açarak herkese iktam ettim.. bize de getirdi açma dediler ama açtım yedik beraber...arabayı kutlamış olalım dedim

Tatlı için teşekkürler,yanına kahve de benden olsun derim ben olsam
Besbelli ilgisi var ,evine girmek ilk etapta tedirgin edebilir dışarısı daha uygun olur bence.
Bence ilerleyecek sizin bu durum .
Evlenmemiş olmasına takılma bazen kısmet olmuyor gör, yasa ,tanı. Ilk izlenim gayet olumlu tatlı getirmeler falan
Hayırlısı hakkinizda

Bilemedim ben de ...bak şimdiye eve geçmiştir bişi yazmadı mesela

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…