Tamam mı devam mı

Illa dokunmak istiyorsa insanlara göstermeden de yapabilir aslinda hem siz rahatsiz olmazsiniz belki.
Masada oturuyorsak ve bacaklarimiz gorunmeyecek sekildeyse eşim de bacagima anlik ufak tefek dokunur ama milletin dikkatini cekmez.
Öpmekte normal geldi bana eşim arada kafamdan öper abartmadan. Sohbeti vs birakip cork cork birbirini veya sevgilsini yemeye başlayan insan garip duruyor.
Illa dokunup öpmek istiyorsa bu sekilde ölçülü olabilir.

Yani bu kadar da yer ortam bilmeden ben kimseyi takmam havalari cok cocuksu ve sacma. Bi de o sonda yazdiginizi anlamadim ama her iki kelime ettigi kadinla flortleşme tarzi iletisim kuruyorsa at bunu gitsin.

Ünide öğrenci olsaydın amaaan herkes öyle diyecektim ama yaşın doğruysa ve o da aynı yaştaysa bu ne çocukluk yani ayıp denen bir şey var

Çocuk gibi sürekli sus, otur, tamam, sonra .başıma gelmişti.

Normal değil ki niye normalleştirmeye çalışıyorsunuz.valla kızmayın ama şuursuz, olgunlaşamamis herifin teki.yaptıkları tam liseli hareketleri.başka yazdığınız olumlu cümleler bence doğru değil.ben de bi bu tarz profile denk gelmiştim.aklı başında bir kişi değildi.aynı anlattığınız gibiydi.zorla olumlu bakmaya çalışmayın.anliyorum hepimiz bu zor dönemde düzenli bir ilişki bulmaya çalışıyoruz ama görünen köy de kılavuz istemiyor.

Flörtöz erkekle uğraşılmaz. Yol ver gitsin.

Arkadas ortaminda boyle bir tip gormesem asiri sogurdum mumkunse ayni ortama girmek istemem sacma sapan hareketler hele ailemin yaninda dusunemiyorum

Bana sevimli geldi. elinde sopayla gezen herifleri görmeye alıştık galiba ama olması gereken bu. Eğer altında psikolojik bi problemi yoksa tabi
Hahaah kız bana da sevimli geldi kasıntı erkek sevmiyorum varsın gevşek olsun ben de kocama böyleyim inşallah ayrılmayı düşünmüyordur

İstemediğiniz birşeyi yapmaya devam etmesi çok rahatsız edici. Ayrıca gevşek biriyle evlenilmez aklınızda bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…