Rüya Yorumları tabir-i beyyine

ben rüyamda fare gördüm,evimin içinde geziyordu.büyük bi fare.
aynı gece eşimde rüyasın da ekmeğinin içinde iğne olduğunu görmüş

megrayn üzerine büyük bir sorumluluk alıyorsun biraz canın sıkılabilir aman dikkat

tryamour güzelim senin bilinçaltında aşırı derecede evlenme isteği var artık bu isteğin zamanla büyüyecek ve fark edeceksin ama henüz yine evlilik gözükmüyor rüyalarına göre

merhaba beyyıne

rüyamda bir okul arkdaşımın dogum günündeydik..ben ona dedim ki bana iş bul.aklında olsun dedim.oda tamam dedi.

tryamour güzelim senin bilinçaltında aşırı derecede evlenme isteği var artık bu isteğin zamanla büyüyecek ve fark edeceksin ama henüz yine evlilik gözükmüyor rüyalarına göre

Ben daha öğrenciyim evlenme gibi bir isteğim kesinlikle yok. Saol beyyinecim. Ama oluşabilir demek ki dikkatli olmam lazım.:bbo:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bir erkekle bir ormana girdim. (Aslında hayalimde bir erkek tarzı var dün çok düşünmüştüm böyle bir erkekle olmak ne güzel olurdu diye o yüzden bilinçaltıma yerleşmiş ve görmüş olabilirim; bilemiyorum.) Bir arkadaş ortamındaymışız piknik gibi bir şey yani ağaçlık bir alanda buluşulmuş. Sonra ben onunla yürüyorum ve ormana giriyoruz beraber. Ormanda onun arabası vardı. Araba şu eski klasik modellerden biriydi çok havalı görünüyordu. Kırmızı renkteydi üzerinde başka desenler de vardı. Etrafta başka kimse yoktu. Bana kokulardan bahsediyordu. Güzel kokularla ilgili bir şeyler söylüyordu. Hiç denedin mi diyordu. Ben de hayır denemedim dedim. O zaman arabaya geçelim dedi ve o an bir sürü rengarenk prezervatif kutuları gördüm.fisfisfis Benimle fiziksel anlamda beraber olmak istiyordu. Onu çok beğendiğim için ben de istiyordum gerisini tam hatırlamıyorum. Arabaya girmedim sanırım ama girecektim. Şaşkın ve ne yapacağımı bilmez haldeydim ama mutluydum aynı zamanda. Bir de bu rüyayı hafif puslu bir camdan izliyormuşum gibi gördüm. Eski klasik bir film izler gibiydim.Nedir bunun anlamı?

Merhabalar ben dün istihareye yattım
Rüyamda geniş bir deiz görüyorum atlayarak yüzüyormusum.Sonra bambaşka biryerde oluyorum hapishanede üst tarafı beyaz demirlerden olsmus içerdede yaşlı beyaz saçlı bir teyze vardı ona özür dilerim gitmem gerek dedim ve üst demirleri kırdım hoplaya zıplaya kaçtım birileri sürekli beni durdurmaya çalısıyordu inanılmaz yerlerden geçtim kaçıyordum peşimde birsürü insan sonra bir eve geldim arkadasım bana mavi bir spor ayakkabı verdi fakat ben giymedim alıp biryere koydum

Yorumlarsanız çok memnunolurum Teşekkür edeirm

tryamour bu rüyan tamamen bilinçaltı o yüzden yorumlamamayı tercih ediyorum güzelim

denizyıldızı zarar verip vermeyeceğini Allah bilir biz vermemesini ümid edelim

aclya ne hususda yattıysan istiharen olumlu canım ayrıca bu mevzuda ümitlerin var fakat ne için yattıysan daha zamanı var

Bu bilinçaltı rüyalarının anlamı yok,önemsiz yani bir şey çıkarmamak lazım ve bu yüzden yorumlamaya gerek yok di mi beyyine? :uhm:

günaydin arkadaslar,ben dün gece bir bodrum kata inen uzunca bir merdiven gördüm asagidayim ben o sira merdiveni fark etmiyorum arkadaslarla kutlama gibi bisey yapiyoruz,yukardayken fark ediyorum nekadar uzun diyorum.sonra nisanli görümcemin hamile oldugunu gördüm yani öyleymis karni yokdu gerci,ve normal konusan halami rüyamda kekeleyerek konusdugunu gördüm.bunu yorumlarsaniz sevinirim

sagol tabirin icin,birde günlerdir birinin yorumlamasini bekliyorum bunuda yorumlarsan cok sevinirim.
birkac gün önce cok kötü rüyalar gördüm
esimle kavga ediyoruz ,ailem hakkinda ileri geri cok sey söylüyor o sira annem babam odaya geliyorlar ,ne derdiniz var anlatin diyor ,esim nedense aciyor agzini yumuyor gözünü annem o sira fenalik geciriyor gözleri acik bayiliyor,ben anneme sarilip nasil agliyorum ne babam ne esim geliyorlar o sira yanima,yalvariyorum resmen anne ölme diye ,cok agliyorum öyle böyle degil .
o rüyadan hemen ikiniciye geciyorum benim jeepim varmis ,esimden süpheleniyorumusun onu takip ediyorum arabasini jinekologun önünde görüyorum ,iniyorum girip bakiyorum jinekolog bayanla kiristiriyormus ben bayilma durumuna geliyor nerdeyse esime hakaret ediyorum basda seslnemyior sonra kendini hakli cikarmaya calisioyr elindede kullanmadii baska telefon varmis yani benden gizli o telle konusurmus hep,o telefonu alip kafasina kafasina vuruyorum banamisin demiyor,cikiyorum ordan 2 tane hoca gibi bisey görüyorum onlara aglayarak anlatiyorum icim yaniyor diyorum ne yapicam diyorum,sen üzülme esin zavallilar arasina girmis zaten günahdan felan bahsediyor.

böyle iste iki rüyam ikiside üzüntü ve aglamakla gecti okdar ikisinde aglamisim ki gözlerimi uykudan zor actim .......allah razi olsun....

ben de anlatayım dün rüyamda ...

eniştemle bir yere gidecekmişiz beni takip et diyor,arabayla takip ediyorum onu.
baya uzaklaşıyor benden bir yere geliyorum böyle gaza basıcam bi bakıyorum babam uyarıyor çukur bir yer son anda fark ediyorum ,durduruyorum arabayı..
sonra eniştem çoktan gitmiş oluyor başka yerden.
o anda ortalık acaip bir şekilde karışıyor insanlar arabalar falan...
ben bu sefer dışardayım yani arabanın dışında.
iki kocaman otobüsün arasında kalmışım.
camlara vuruyorum insanlar beni duysunda durdursun otobüsleri diye duymuyorlar.
o anda uyandım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…