Rüya Yorumları tabir-i beyyine

canım beyyinecim bu aralar çok rüya görür oldum dün akşam rüyamda annem hamileydi midesi bulanıyordu istifra edince içinden 4 tane bebek çıkardı ne demek acaba bu birde annem rüyasında gökyüzünde bir sürü martı uçtuğunu martıların kanatlarındada birsürü ölü insan görmüş bunuda açıklayabilirsen sevinirim

merhaba beyyine,
rüyamda hamur kızartıp yiyordum,sence ne anlama gelir?teşekkürler şimdiden...a.s.

tryamour öncelikle geçmiş olsun bir talibin çıkabilir ve sen istemiyebilirsin ve bu talibinle halanlar yoluyla tanışabilirsin

Son düzenleme:
bucakmağduru annen 4 sebepten dolayı yada dört şeye sıkılacak ama kurtulup feraha erecek

bengusu hamurları yerkenki durumun ehemmiyetli yani iştahla mı yiyiyordun lezzetlimiydi eğer lezzetliyse ve hoşuna gidiyorsa maddi açıdan bir kısmetin var maaşla filan ilgili olabilir

Beyyinecim Merhaba

Gecen gece bir rüya gördüm Allah hayir etsin.
Önceden hoslandigim bir cocuk vardi ama olmayacagini anladigimiz icin arkadaslik etmedik. Rüyamda bu cocugu görüyordum uzanmisti bir yataga yaninda kiz arkadasi vardi, sanki o cocuk hasta gibiydi yanina gidiyordum egilip neyin var diye sordum tam birsey söyleyecek gibi oldu ama sesi cikmiyordu. Bu arada cocugun kiz arkadasida bize bakiyordu.

Anlamadim neden gördüm böyle bir rüyayi o cocugu artik sevmiyorum ilgilenmiyorum ama rüyama girdi ohaoldumsmile

Acaba yorumlayabilir misin ?? boshayallersmile

merhaba beyyıne :)

1.rüyamda teyzem bize geliyor.bana hediye olarak seccade yane namazlık hediye ediyor..kırmızı güsel yumuşacık begendim..diyorki bununla çok kişi namaz kıldı diyor..ama o namazlık iki parçaydı o iki parçayı bütünleştirip tek parça haline getiriliyor.o şekilde kullanılıyor.güsel begenmiştim.desenini falan..

2. aşkım rüyasında..
ünlü kenan imirzalıoglunu görmüş..onunla fotograf çekinmye tam başlarken arkadaşları aşkıma takım elbise giyde çekin resmini..sana yakışıyor. demişler..sonra kenan..ben gidiyorum namaz kılmaya demiş..
aşkımda ya bu namaz kılıyorsa ben neden kılmıyorum demiş.şaşırmış onun kılmasına..secdeye kapanmış kenan aglayarak dua ediyormu....?

teşekkürler şimdidena.s.

Merhaba beyyinecim, kafam cok karisikti Erkek arkadasim icin 4 gecedir istihareye yatiyorum ama bir turlu anlam cikaramadim. Yorumlayabilirsen cok sevinirim.

Ilk gece hic birsey gormedim.

Ikinci gece oldukca karisik bir ruya gordum. Her yerde sel vardi, evler ters donmus sular altindaydi. Ben hic islanmadan yuksek yerlere atlayip, ziplayarak selden etkilenmedim.

Daha sonra asansore biniyorum yanimda annem ve bir adam var. Besinci kata cikiyormusuz hep beraber bir komsumuza fakat asansorun alti bosluk ve dusmemek icin ellerimizi iplere sarmisiz...

Daha sonra kendimi bos bir evde goruyorum ve yanimda eski erkek arkadasim var evin perdeleri kapali ve mutfakta bir tabaga meyve dogramisiz ondan yiyiyordum.

En son ise isyerime gidiyor musum ve gozume siyah gunes gozlukleri takmisim.

3. gun gordugum ruya;

Evimdeyim ruzgar var ve yesil agaclar sallaniyor.

Dayimin oglu vurulmus birilerinden kaciyorum.

Daha sonra elime birkac tane beyaz davetiye aliyorum ama bana ait degillermis.

4. gun ise;

Erkek arkadasimin kuzeniyle piknik yapmaya gidiyormusum ve bir yerde cimenleri biciyorum...

Cok uzun oldu ama olumlu mu olumsuz mu bir turlu anlma veremiyorum...

7. geceye tamamlamali miyim yoksa artik istihareye yatmamali miyim?
Simdiden cok tesekkur ederim..

ahuifelek o çocuk bir yolculuğa çıkabilir temiz ferah bir yolu var ama bazı düşünceleri de var

super87 güzel bir rüya kırmızı tez demektir iki rüyanın da yorumu dualarının kabul olması için namaz kılıp dua etmen gerektiği böyle yaparsan tez vakitte niyetlerinin olacağı ve hatta güzel bir aşk yaşayacağına delalettir

mayısciceği istiharen bana çok karışık geldi güzelim bak meselsa ilk iki güne götre olumsuz son iki güne göre ise olumlu cavap içeriyor çok tuhaf hayırlı hayırsız mı diye yatmıştın yoksa olucak olmıycak diye mi niyetini tam olarak söylesen(istersen özelden) daha iyi olur

Bugün kuzenimin düğünü varmış oraya gitmiştim rüyamda. Aslında kendisi birkaç yıldır evli zaten. Bembeyaz gelinliği içinde mutlu mesut dans ediyordu vs. Ben de ortada bir yerde kendimce dans ediyordum. Sonra bir diğer kuzenimi gördüm o şu anda bekar ama o da gelinlik giymişti.Çok mutlu bir şekilde göbek atıyordu. Ona kızıyordum kendi kendime bir insan bu kadar düşüncesiz olur mu diye. Çünkü aslında evlenen bu değil. Gelinlik giymesi çok komik diye düşündüm.Gelin olan hangisi karıştıracak insanlar diye söyleniyordum.
Diğer rüyamda aynaya bakıyordum. Vücudumun üst kısmına bakıyordum. Üstümde hiçbir şey yoktu. Göğüslerim büyümüştü biraz ve uçları da çok dışarı çıkık hale gelmişti.
Bunlar ne demektir?

Ben bisiklet sürmeyi bilmem ama rüyamda bayağı keyifle bulunduğum yerden ablamın işyerine (ki bana çok uzaktır) kadar bisikletle gidiyorum.ıçeri bisikletle giremem diye yakınlarda bir yerlere bırakıyorum o sırada liseden bir erkek arkadaşımı görüyorum.Siyah tükenmez kalemimi onda görüyorum.Benim olduğunu söylüyorum.Hatta kalemin kapağı en son benim kullandığım şekliyle duruyor diyorum ve alıyorum kalemimi.

Bugünde kendi düğünümdeydim güya ama başkasının düğünüde karışmış sanki benimkine.Damat kim hatırlamıyorum ama gelinlik üzerime çok yakışmış ve çok güzeldim yanımda tanıdığım insanlar da vardı tanımadığım insanlarda ben çıkıp şıkır şıkır oynuyordum :)

Bugün kuzenimin düğünü varmış oraya gitmiştim rüyamda. Aslında kendisi birkaç yıldır evli zaten. Bembeyaz gelinliği içinde mutlu mesut dans ediyordu vs. Ben de ortada bir yerde kendimce dans ediyordum. Sonra bir diğer kuzenimi gördüm o şu anda bekar ama o da gelinlik giymişti.Çok mutlu bir şekilde göbek atıyordu. Ona kızıyordum kendi kendime bir insan bu kadar düşüncesiz olur mu diye. Çünkü aslında evlenen bu değil. Gelinlik giymesi çok komik diye düşündüm.Gelin olan hangisi karıştıracak insanlar diye söyleniyordum.
Diğer rüyamda aynaya bakıyordum. Vücudumun üst kısmına bakıyordum. Üstümde hiçbir şey yoktu. Göğüslerim büyümüştü biraz ve uçları da çok dışarı çıkık hale gelmişti.
Bunlar ne demektir?

Rüyalarımız birbirne benzemiş sanki.Bende kendi düğünümde oynayıp duruyordum evliyim aslında ama kocayıda göremedim rüyamda kimdi merak ettim şimdi :)

X