Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sütyen bedeni hesaplama motoru, çok güzel:)

benim 75d çıktı 1 cm küçük olsa 75c çıkacaktı kup olarak doğru c den d ye yeni çıktım ama band ölçüsüne 1 beden eklemek gerekiyor 80 çünkü benim hem senin arkadaşının da 75c olduğu halde 70c çıkmıştı demi bandlarda yanlışlık var zaten türk sütyen sitelerinde band ölçüsüne 5 cm ekleyin diye yazar bilmem denk geldi mi size de

benim band 73cm ve 73-77 arası 75 beden değil mi. ben 75'im, türk markalarda 80 mi alcam şimdi? hep 75 alıyorum ama...kafam karıştı. şu güzelmiş:

ah ah rezillik benim durum band 73 oldugunda bust'ı 85den başlatıyorlar hep, benim 84, bedenim bile yok mu nedir... kız senin D olmuş, daha ne uğraşıyon, bir kutlama partisi ver bence artık:)

snndemi aa ephot ikmizin aynı o zamn evet bizim bdn yok :gitme:

oyle canım ama bu tablolara bakınca bedensiz görünüyorum evet(73-84-82) ama sınırda olduğumdan 73 olunca sırt bedeni 75'çıkıyor o zamanda göğüs genişliği 85den başlıyor. mesele şu, band genişliklerinin alt sınırının 12 fazlasıyla başlıyor cuplar. 68-72 70 ya, 68+12=80 bu da 70AA
73-77 75 beden, 73+12=85 o da 75AA. ben o nedenle kendimi 75AA görüyorum. band genişliğim 72 olsaydı 73 yerine, o zaman 70B oluyorum hatta. çok sınırda oldugu için 75AA da olur bana, 75A da 70A da 70B de sanırım, ay çok karıştırdımkafamçokkarıştı
desteklilerde 75B bile takıyorum, hatta hepsi 75B çünkü onun altında beden heryerde olmuyor. oyle aman aman doldurmuyor 75B'yi ama doluyor işte dolgu sayesine, boşluk kalmıyor en azından.2-3 cm daha büyüse 75B dolgulu çok güzel olacak galiba...

sanırım soldaki canım.benimde 75 a çıktı ahhhhhh nerelere gideyim :roflol:

alt:74 cm
bust:81 cm
üst:76 cm offffffff

Allah Allah ben 75 kullanıyorum BU SONUÇLARLA 90 ÇIKTI ben yanlışmı yaptım acabakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sırt 90
üst:97
sırt:88

Son düzenleme:
Allah Allah ben 75 kullanıyorum BU SONUÇLARLA 90 ÇIKTI ben yanlışmı yaptım acabakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sırt 90
üst:97
sırt:88

90 en üst mü? yanlış yapmamışsındır canım, ama sırtın 88 ise 75 olması imkansız sana... 75beden, sırtı 73 ile 77 arasında olanlar için. sen heralde cupsız kullanıyorsun, A-B-C si falan yok,hani pazarda satılıyor falan diyorlar ya, gerçi magazalarda da oluyor da. o 75lerin sırtı 90'a kadar genişleyebiliyor heralde ki sana oluyor... senin kullandıgın 75'in anlamı B cup. gerçek sütyen olçülerinde sırt ayrı, cup ayrı hesaplanıyor, o zaman da sırtın 90, cupın da B oluyor senin. orda çıkan dogru yani...
tabi pazarda 90 dersen senin göğüslerinin nerdeyse 4 katı büyüklüğünde bir göğsün sığacağı bir sütyen verirlerkaydirigubbakcemile3

sanırım soldaki canım.benimde 75 a çıktı ahhhhhh nerelere gideyim :roflol:

alt:74 cm
bust:81 cm
üst:76 cm offffffff

emin misin, senin ölçüleri yazdım 75B çıktı, çünkü üstün çok baya dar maşallah,fark iyi gibi. bir daha baksana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…