Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sütyen bedeni hesaplama motoru, çok güzel:)

sanırım türkiyedeki ölçüleri avrupadakinden fazla mesela avrupada 70 se türkiyede 75tir diye tahmin ediyorum mesela nbbde türkiye ölçüsü 75ken uluslararası 32 yazıyo o da 70e denktir euda. bende alt 68 üst 83 en üst 75 dedim 32c yani 70c dedi doğru bence

benim 32 d cikti. ben de gidip bugun sutyen baktim ama 32D beden sutyen hicbir yerde yok. ben de 32 c aldim. biraz tasiyor gerci boyle daha iyi aslinda :87:

Son düzenleme:
benim 32 d cikti. ben de gidip bugun sutyen baktim ama 32D beden sutyen hicbir yerde yok. ben de 32 c aldim. biraz tasiyor gerci boyle daha iyi aslinda :87:

kom'da çok rahat bulabilirsin, ama modeller baya sınırlı. bir de marks & spencer'e bakabilirsin

kom'da çok rahat bulabilirsin, ama modeller baya sınırlı. bir de marks & spencer'e bakabilirsin
32 D nin desteklisi yok nereye baktiysam. marks&spencerda bi tane vardi ama o da desteksizdi. o zaman da kucuk gorunuyorlar iyice

Son düzenleme:
benimkilermi garip anlamadım gögüsaltım cok küçük sanırım :S. / gögüs altı :75 gögüs cevresi:85 gögüs üstü:80 hesaplamalara görede 75B cıktı .

70B diyor ya

Ama benim goguslerim baya buyuktur kızlar ya hatta dikkat cekmesin diye ugrasırım hep
Acaba sarkıklıktan dolayı buyuk gorunuyo olabilirmi
Karıstı kafam

70B diyor ya

Ama benim goguslerim baya buyuktur kızlar ya hatta dikkat cekmesin diye ugrasırım hep
Acaba sarkıklıktan dolayı buyuk gorunuyo olabilirmi
Karıstı kafam

Canım göğüs ve göğüs altı ölçün nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…