Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sütyen bedeni hesaplama motoru, çok güzel:)

Bende de doğru çıktı: 74 87 82. Ama çok hassas bi motormuş maşallah bi cm artırınca falan baya artıyor beden :KK70: Alt bazen 73 oluyor nefese göre o zaman 75A oluyorum.

Bende de doğru çıktı: 74 87 82. Ama çok hassas bi motormuş maşallah bi cm artırınca falan baya artıyor beden :KK70: Alt bazen 73 oluyor nefese göre o zaman 75A oluyorum.

ay biz yakınmış samantha, 73 84 82 benim. ben de 87-88 falan istiyorum tabi 90'ı vursam süper olurkaydirigubbakcemile3 ama şimdilik hedef 87-88 civarı o zaman B cup olacağımı düşünüyorum çünkü.

bnmkide böle bnm belim ne kadan ince ya böle :KK70: üfffff bıraktım zaten inceldigi yerden kopsun kaydirigubbakcemile2
üst:74
gögüs ucu:77
göğüs altı:66

bnmkide böle bnm belim ne kadan ince ya böle :KK70: üfffff bıraktım zaten inceldigi yerden kopsun kaydirigubbakcemile2
üst:74
gögüs ucu:77
göğüs altı:66

bel derken, göğüs altı yerine belini ölçmüyorsun değil mi? göğüs altı dediğimiz tam göğsün altı. belinden baya kalın çıkması gerekir. benim bel 66, göğüs altı 73 mesela.

bel derken, göğüs altı yerine belini ölçmüyorsun değil mi? göğüs altı dediğimiz tam göğsün altı. belinden baya kalın çıkması gerekir. benim bel 66, göğüs altı 73 mesela.

bnm göğüs altı 66 zaten ya :sm_cool: inanasın gelmio dimi :dance:

Benim 75F çıktı öyle sütyen mi var yaaaa bebe şapkası gibi :çok üzgünüm:

Başka yerde baktım 85B çıktı burada da 85A çıktı.

Gerçi ben 80B takıyorum biraz sıkıyo ama azcık taşıyorlar güzel oluyo dekolte baabında kaydirigubbakcemile3

Diyetteyim gerçi kesin küçülcekler...Ah bir dikleştirebilsem şunları :KK43:(

Son düzenleme:
X