Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sütyen bedeni hesaplama motoru, çok güzel:)

göğüs altı 71 göğüs cevresi:82 çıktı. 80A dio...bu iyimi şimdi..hayır kötü ..küçükler..ama uyguladıgım formüllerle büyütücem..fark 16 olsun yeter

göğüs altı 71 göğüs cevresi:82 çıktı. 80A dio...bu iyimi şimdi..hayır kötü ..küçükler..ama uyguladıgım formüllerle büyütücem..fark 16 olsun yeter

hangi formuller canım benimde alt 71 üst 81 ama bana 70 b dedi :S bence yanlış bu kk nın ki fark 16 olsun bide aradaki boşluk kapansın mumkunse

Son düzenleme:
ya ben sımdı baktım da kızlar benım aradakı fark 7ydı ne ara 9 oldu :))))))))) yanlısmı olctum acaba yoksa bu hayıt + küç + adacayı ıse mı yarıyo :)))))) nolur yanlıs olcuyo olmayım ((((

hangi formuller canım benimde alt 71 üst 81 ama bana 70 b dedi :S bence yanlış bu kk nın ki fark 16 olsun bide aradaki boşluk kapansın mumkunse

canım formülüme göre eger bukez büyürse büyür yoksa bidaha ugrasmam..aslında işe yararsa burda başlık acıp paylaşacaktım..ama şimdiden yazayım işe yararsa dogrulamış oluruz...şimdi sabahları sabah 8.30da ac karnına adacayı içiyorum..saatini kesinlikle kaçırmıyorum..akşam aldıgım cake adlı ürünle ez az 15 dk masaj yapıyorum...20 dakika göğüs geliştirme hareketleri yapıyorum..şimdilik 12-12-12 çalışıyorum..vücudumu alıştırınca hareket sayısını artırıcam..uyumadan önce hergün saat hemen hemen 10 da hayıt kaynatıp içiyorum...uyurken ise telkinimi acıyorum..sabaha kadar dinliyorum..bunların sonucunda eger gelişme olursa mutlaka paylaşıcam..umudum var ama braz emek istiyor...

vaov bu kadar şeyi yapabbiliyosan bence sonuç alırsın, her yöntem var yani, ben düzenli işlerden sıkıldıgım için yapamıyorum hayıtı bi süre kullanıp bıraktım , egzersizleride

alt 70 +5
üst dolgun yer dedikleri neresi oluyor gögüs ucu dahilmi gögüs ucunun ustumu altımı
yanı kucuk olunc aınsan kavrıyamıyorum
baan gore en dolgun yerı olctum 75 cıktı
bu sebebten oturu 70 beden oluyorum cup onemı yok anasını satayım

ya kızlar ben hesapladım çevresi :83 çıktı altıda :76 çıktı ee nasıl oluyo ki ben 75 a mıyım 70 b mi anlamadım lütfen yardımcı olun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…