Sürekli Kuran sesi gelen üst komşu

Inansam konu sahibine destekleyici yorumlar yazardım. Dindarlıkla kuranla ilgili bir şey demiş miyim?
Sizin destekleyici yorumunuza kalmadım neyse ki. Her konuya gelip dalgaya almak isteyen illaki biri çıktığı için görmezden gelip tartışmaya girmemeyi tercih ediyorum bu sitede genel olarak

Kulagina tıpa tak !

Yok demek ki. 2 saat sürmeyen makbul olmuyosa. Yarın dayımın imamlığı sorgulayarak başlıyorum hemen.
Hanımefendi makbul olması ya da olmaması konuşulmuyor burda konuyu haklılığınız için o tarafa çekmeyin. Konu sahibinin söylediğinde bir gariplik yok bir insan hiç mi 2 saat boyunca kuran okuyamaz ? Asıl siz abartıyorsunuz. Mevlitler cenazeler falan deseniz zaten saatler sürer örnek olması açısından söylüyorum.

Merve Hanım cidden okuyan okuyor. Belki aralıksız değildir, arada 3-5 dakika dinleniyordur. Sonra bir daha başlıyordur. Ama iki saat de okuyabilen var.
Vallahi inanamadım yani. Şu an konu bitti. Ben ikna edilmeye çalışılıyorum. Assdfasdd Birisi 2 daatten önce bırakırsa çevremde püü zındık diye kızacam.

Ve litfen merve diyin.

Yok demek ki. 2 saat sürmeyen makbul olmuyosa. Yarın dayımın imamlığı sorgulayarak başlıyorum hemen.
Size sorgulayın denmedi ama isterseniz yine de yapın bunu. İmamlık düşünüldüğü gibi çok muhafazakarlık amacıyla yapılan bir meslek değil gayet düz memur gibi insanlar :) Hatırlatmak gerekirse içlerinde ateisti bile vardı sonradan öğrenilince kovulsa da.

Minimum 5 imam hoca artık ne geliyosa ondan olur 1 saate biter yav maks. Ben nerde yaşıyorum ya bizimkiler başka bi dinde herhalde.

Siz niye bana bu kadar gıcık oldunuz? Alla alla yaa. Beğenemdiyseniz begenmedimi basıp geçersiniz alla allaa ya

Minimum 5 imam hoca artık ne geliyosa ondan olur 1 saate biter yav maks. Ben nerde yaşıyorum ya bizimkiler başka bi dinde herhalde.
Daha bir kaç ay önce kaybettim anneannemi ve öğlen 12 den itibaren ara vermeksizin ağlamalı dua edilmeli akşam 9 a kadar sürdü. Her yerde farklı olabilir tabi de uzun sürdü bizim galiba. Ertesi günler de devam etti zaten.

2 saate inandınız mı gerçekten? Ben gürültü yapmıyordurlar demiyorum. Abartıyor konu sahibi diyorum.
Evet inanıyorum. Benim üst komşum akşam 10’dan gece 2’ye kadar banyo yapıyor nerdeyse her akşam. Yapmadığı günlerde saat 7’de gürültü var, akşam 11’de var, gece 2’de var sabah 4’te var ve sabah 8’de de hala aynı gürültüyü yapıyor. İnanın ne zaman uyuduğunu bile anlayamıyorum bence hiç uyumuyor. Ve 3 senedir her gün böyle, 1 gün istisnası yok. Şunu birine anlatsam kimse inanmaz bana ama gelip yaşayıp görse keşke. O yüzden siz de büyük konuşmayın ülkede manyaktan bol başka şey yok.

Vallahi inanamadım yani. Şu an konu bitti. Ben ikna edilmeye çalışılıyorum. Assdfasdd Birisi 2 daatten önce bırakırsa çevremde püü zındık diye kızacam.

Ve litfen merve diyin.
Yazım kurallarını öğrendikten sonra insanlarla dalga geçerseniz daha etkili olabilirsiniz belki ...

İnsanları bu şekilde sınavı kazanacak kapasiten olmadığı için vs diyerek ne güzel konuşuyorsunuz.

Amcayı da ponçik sevimli göstermissşniz. Kuran sesi yüksek olur nağmeli çünkü ve 10 dakikası bile rahatsız edebilir.

Herkes her seyi düşünmek zorunda topluca yasıyoruz kız ağır metal açsa her gün 15 dk bile, çoktan olayı koparmış olurdu komşusu

Apartmanlarda ses yalitimi yok maalesef, tv sesi bile geliyor. Ben alt kattaki kucucuk bebegin aglamasini bile her gece duyuyordum. Ses gecirmez, gurultu onleyici kulakliklar var, onlar cok ise yariyor. Basarilar dilerim simdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…