Sürekli anneliğim eleştiriliyor

birde en büyük sorun bizim erken evlenmemiz oldu bence 25 yaşındayız mayısta 4 senelik evli olmuş olacağız
Eşiniz evlendiğine pişman gibi.
Ya bekarlığı özlüyor ya da hayatında biri var. Sizle ve çocukla vakit geçirmekten kaçması, sürekli evden gitmenizi istemesi, bilgisayarda vakit geçirmesi vs.

Eşiniz evlendiğine pişman gibi.
Ya bekarlığı özlüyor ya da hayatında biri var. Sizle ve çocukla vakit geçirmekten kaçması, sürekli evden gitmenizi istemesi, bilgisayarda vakit geçirmesi vs.
Bekarlığını çok özlüyor erken evlenmenin dezavantajları Etrafında sürekli bekar arkadaşları var evli pek arkadaşı yok

Yok yanlış anlamam bilakis ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Otizmden endişlendiğim için izliyorum sürekli bunların hiçbiri yok çok şükür. Temas kurar, meyve yer çöpünü çöp kutusuna at gel dediğimde mutfağa gider çöpü atar gelir, dedesinin telefonu çaldığında onun dedesine ait olduğunu bilir ve dedesine götürür, kitap okurken köpek nerede diye sorarım parmağıyla gösterir, peki baykuş nerede diye sorarım onu da gösterir. Alıcı dili çok iyi ama henüz konuşma evresine geçemedik. Takipteyim dediğiniz gibi herhangi bir pürüzde uzman desteği almaktan çekinmem.

Sana bisey diyim mi oğlum ilk dogdugu zaman nefret etmiştim artık insanlardan insan en yakınlarından nefret eder mi ediyormuş

Okurken ben sinirlendim.ailenin ve eşinin söylediklerine.k8msenin anneliğine laf söylemesine izin ver me.benim oğlum 6 yaşına yeni girdi 1. Sınıfa gidiyor hala r leri söyleyemiyor. Bunda bir sıkıntı yok.ayrica 2.5 yaşındaki bir çocuğun tuvalet hazırlığı beyinde daha hazır ol.afogi için uzamıştır bu da normaldir.uyku duzenide sanirim emzirmeyi biraktirabilirseniz gece uyanmalari biter akşam yatar sabah kalkar bir süre huzursuz olur ama düzene girer .uyku eğitimini öyle yapıyorlar en azından benimkine öyle yaptırdı doktor 1 hafta huzursuzlandı sonra düzene girdi akşam dan yatıp sabah kalktı. Umarım sizinkide yakında düzelir kimseyide umursamayın sevgiyle huzurla sağlıcakla kalin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…