Süper annelersiniz

serdalcigin canim üzme kendini canim bak bari hamis olabiliyorsun Allaha cok sükür Allah yine verir insAllah

benimde dünya tatlısı bir kızım var ikinciyi düşünüyorum.eşim ve ben erkek bebeğim olmasını ck istiyoruz tabi önce allah tan ama yinede arastırmak lazım dimi.sizler baya bilgilisiniz.yardımcı olurmusunuz.doğum tarihimi lazım.

arkadaslar az once idrar testi yaptim sonuc pozitif yarinki kan testini bekleyemedim adet gunume daha 3 gun var

Tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin, gönlündeki hayırlısıyla olur inşaallah, arkadaşlar içimizden birisi liste yapsa çok güzel olur, çalışma safhasında olanlar, adayları sıralasak kim ne yapıyor ne istiyor daha iyi biliriz, mide bulantılarım bitince listeyi yapan arkadaşa yardım ederim ama şimdilik lafı ben ortaya atsam da liste yapamam, zira mesajlarınızı bile zor takip ediyorum, ama iyi olunca buralardayım hep...

insAlah canim benim senin icin tüm hamisler icin cok sevindim ve Allah kucaniza almaya nasip edsin canim evet zor olu gece falan ben halen uyaniyorum 2-3 kere ama olsun ya onlar bizim canlarimiz ilerde zaten o problem kalkiyor canim listeyi sen mi yapacaksin??sen yaparsin becerikli arkadasim

Son düzenleme:
merhaba hosgeldin canim sen hamismisin??ne kadarlik??

ezgincim allah bağışlasın.bebiş yapmyı düşünüyonmu.herkes bi takvimden bahsediyo ne takvimi bu.bende ona göre yapayım olmazsa.gerçekten burdakiler süper anneler.birileri lütfen yardımcım olsun.

sağdan yumurtladığında sağ tüpten mi geçiyo? yoksa soldan yumurtladın sol tüptenmi geçiyo böyle bişey varmı? yani sağdan yumurtladığın yumurta sol tüpten geçemezmi? bilgisi olan varmı? benimde 2 yumurtalığım var ama sol tüp gitti sağ tüp var sadece sağdan yumurtlayıncamı hamile olabilirim yani?

pst. -9, yst falan bunlar ne? 2. tarihe ilişki tarihinimi yazcaz?

üstteki doğum tarihin alttaki son adet tarihin..ben hen adet taihime hemde yumurtlama zamanına göre baktım ikisindede erkek çıktı.ama benimki kızzzzzkafamçokkarıştı
inanma yanijeyyar

korkma canım bolbol yat.benimde kanamam oldu kasık bel ağrım oldu ama düşmedi.yorma kafanı.sendemi takvimle tutturdun:1shok:

oh oh takvimi tutturanlar çoğalsada baksak meraktan ölcem.aregon sen orkidem...bakalım inşalla tutar.özlem var onunda gebelik haberini bekliyoruz.takvimi kaç aylık aldın kaçıncı ay tuttu kaç ytl vberdin canımCADIARZU

Son düzenleme:

maşallah canım hem denk gelmiş hemde hemen hamile kalmışsın
150 avroyu nereye verdinki.başka bi takvimmiydi yoksa bu firma adına takvim satan dolandırıcılarmıydı.ayy neler duyuyoruz yaw.millet kafayı yemiş.

inşallah tutturursan bende 3. için hemen sipariş ettiririm walla şimdi 2.ye hamişim 8+3 haftalık bi kızım war bide oğluşum olsun istiyom tabi öncelikle sağlıklı ve hayırlı evlat olması rabbim gönlümze göre verir inşallahyerimseniben

bütün hamileler tebrik ederim hepinizi.allah hayırlısıyla gönlünüzdekini verir inşallah.özlemcimde bi hamileyim diyerek gelseydi.merakla bekliyorum cinsiyetlerinizi öğrenmeyi.nasıl bi heyecan ya.allahım hayal kırıklğına uğratmasın hayırlısyla.

yaa sanirim bu yuzdelerde cogunlukta olan bir teori ama istisnalar da var tabii. sag yumurtaligi olmadigi halde oglu olan cok insan var.

İNŞ BUNU DUYDUĞUMA SEVİNDİM.. GERÇİ BENİM İÇİN FARKETMEZ.. DEDİM YA RABBİM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT VERSİN BAŞKA BİŞİ İSTEMEM.. TEŞKLER CANIM..

gülnisacım babychose bende düşünüyom mayısta sipariş verip haziranda baslıyam diyom ama bu takvim nekadar güvenilir hç deneyen oldumu doğrumu.birde dolandırılırsak diye düşünüyom.takvim eline nasıl geçiyor maillemi.diyette yapmak gerekiyomu canım sana nedediler.bende erkek bebiş istiyom sağlıklı sıhhatli inş.sizlerle konuşup dertleşmek güzell

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…