Süper annelersiniz

Bu saatte uyandım içime doğdu kızlar bişey sorar diye anacım sayfa uçmuş hangibirine cvp verelim.
Dr yumurtayı yumurtalıkta goruyor zaten yani yumurta yumurtalıgın içinde gelişiyor yeterli buyukluge ulasınca yumurtlama oluyo ve yumurta tuplere salınıyor.Su sagda solda agrı meselesine gelince,ben ilk dr a gittiğimde dr bana insallah sagdan yumurtlarsın dedi adettim o zaman ve birkac gun sonra hep solumda agrılar basladı 12.gun dr a uzgun gittim cunku yolda bile hep solumda tuhaf hafif agrılarım vardı sagda tık yoktu dr sag yumurtalıkta 15 mm bir yumurtan var dedi.

Nurayım nbr cnm,

Kayınvaldemdeyim herkesi uyuttum kızlara bi bakim dedim ne guzel burdasınız.Valla benim sağ tarafımda resmen cızırtı var.

Orkidem cnm,

Bu kadar stres yapma artık yapman geren bol bol dua etmek.Tevekkul cnm.Tedbir kuldan takdir Allah tan

Cnm,

Bizim iş Çarş oldu.Bugun cts.Catlatma iğnesi oldugum için Çarsambayı bekliyim diyorum.Ne dersin.Birde ateşimi ölçsem bişey anlarmıyım.

peki arkadaşlar bu klomen iğnesini herkes yaptırabiliyomu yani bunda şans dahamı yüksek.yoksa takvimi mi uygulamak iyi.bide arkadaşlardan kim hazırlıyodu takvim varmıydı bi bilen

Gülnisacim şu Baby Chose şimdiden Istemekmi Lazim Anca Mi Gelir Heralde Geç Geliyo öylemi.seninde Kafani Ağrittim Kusra Bakmaaa

yok cnm ben babychoiceden almadimm
ama alan arkadaslarimiz cook inan hic bir fikrim yok
ben hem alacak olsam yurt disindan alirim cunku daha kolayimiza gelirr
tr yede nasil bilemiycemm
arkadaslar gelir birazdan soralim onlara

BEN ÇOK KORKUYORUM VE HEYECANLANIYORUMM. BİDE AKLIMA ŞU TAKILDI .baby chse inceledim.mesela orda günler veriyo olumlu günler.bu günler ard arda 3 gün yada 5 günde olabiliyo.bu durumda hangi gün yumurtlamış oluyom. hergünmü ilişkiye girmek lazımmm.of ne stresliymiş dimiii.siz nasıl yaptınız

kızlar birşey okudum dün mukus geldiği zaman rahim alkali oluyormuş.mukus öncesi ve sonrasında ise asidik oluyormuş.bu durumda KIZ BEBEK İSTEYENLER ŞANSINIZI ARTIRMAK İÇİN VÜCUDUNUZU TAKİP EDEREK YUMURTLAMAYA YAKLAŞINCA MUKUS GELMEDEN ÖNCE İLİŞKİ ERKEK BEBEK İSTEYENLER İSE YUMURTLAMAYA YAKIN GELECEK MUKUSU BEKLEYİN VE GELDİKTEN SONRA İLİŞKİ OLSUN.ayrıntılar www.herseybebisicin.com da.

cnm o mukus nasil bir mukus
mesela ben iliskiye girecegim gun krem renginde sunen uzayan bir akinti gelmisti
odevrede yumurtala gecmismi oluyor gelecekmi oluyorr

Nurayım nbr cnm,

Kayınvaldemdeyim herkesi uyuttum kızlara bi bakim dedim ne guzel burdasınız.Valla benim sağ tarafımda resmen cızırtı var.

sen hamileydin, kiz dediklerinde uzulmustun kiz oldugu kesinlestiginde ust uste 3 gun kuvvetli agri kesiciler aldin, ve bebegin gitti . simdi erkek bebek icin ugrasiyorsun ve bayagi da bilgilisin, keske o zaman o kadar ilac icmeyecek kadar bilgili olsaydin. eger o zaman ki bebegin kiz degil de ilk soyledikleri gibi erkek olsaydi sen yine basim agriyor diye o kadar ilac icer miydin? kizinin bir kizkardesi olsa ne olurdu ki ? ilk gebeligin de degildi cahil bir insan da degildin ki bilmiyodum diyesin ,

Arkadaslar, istemek guzel dilemek guzel, ama ne olur Allah askina abartmayin, bunu takinti haline getirmeyin tamam mi ? insallah istediginiz olur ama eger olmazsa anneliginizden vazgecip bebeklere zarar vermeyin . yapmazsiniz biliyorum ama, yapanlar da var iste,

sonra bunun hesabini veremeyiz ki ?

kizlar simdi bisey soracam
mesela iliski oldu yaa
ondan kac gun sonra bebek rahme yerlesiyor bileniniz varsa yazin nolurr

ya tabi ki haklisiniz ben cok istiyorum sizin oglullariniz veya kiisteyenlerin kizlari olmasini bu yontemler ise yarasin diye dua ediyorum bu sayfaya ugradikca. netice de Allah in istedigi oluyor iste dedigin gibi cabalayip ugrasiliyor ama netice Allah tan . Bunlara diyecegim yok benim zaten canim. Insallah yakisikli ogulalriniz olur da kizima bol bol kcoa adayi olur naniknanik erkek nufusu azaliyormus diye duydum da ! yapin yapinnn!

Gulnisa ya anlatsana nasil hissediyorsun? yahu burda (kusura bakma ama) en moruk ikimiziz herhalde. Digerleri hep genc anacim ya. Ben de 30'undan sonra (bu lafi sevdim yasini alanen soylemiyorsun) hamile kalmaya calisiyorum. Cok mu zorlaniyorsun ya? Neler yasiyorsun?

Arkadasim babychoice'un verdigi gunlerin yumurtlama gunune denk gelmesi lazim. Eger yumurtlama gunun kiz yada erkek gunune denk gelmiyorsa teoriye gore her iki cins icinde %50 sansin var.

Kizlar ben tekrar calismaya basliyorum artik. Annemler ve benim kaynos ogluma bakacaklar bende bizim buroya geri donecegim. Elemena ihtiyac varmis, yani simdi yeni birisini almaktansa ben basliyayim dedim esime.

Arkadasim babychoice'un verdigi gunlerin yumurtlama gunune denk gelmesi lazim. Eger yumurtlama gunun kiz yada erkek gunune denk gelmiyorsa teoriye gore her iki cins icinde %50 sansin var.

elif naz cım baby chose bu yumurtlama gününü kendi takvimle belirtmiyomu.yani bazı günler erkek bazı günler negatif gün diye kendi belirtmiyomuuu ben kendimmi yumurtlama günümü bulup denk getirmeliyimmmm nasıl oluyooo kafam iyice karıştııı lütfen uygulayanlar yardım etsinnn.cesaretim kaybolduuuu.senağlama

bende babychose takvimini alıp aynen uygulamayı düşünüyodummm.hani yüzde 97 basarı diyolar ya.nasıl yüzde 50 ye düşebiliyoooo anlamadımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm uffffffff cok zormuş.bende bu ay takvim alıp başlamayı düşünüyodummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…