Süper annelersiniz

hakikatten Gul yaaa. benimde icime hep seninki oglan diye doguyor ne hikmetse. insallah oyledir canim yaa.

cnmm artik allah en cok sana nasip etsin ne diyimm
insallah gonlunun muradini vermistir artik
ne korkusu ki bu geri cekmeyimi diyon
ama anacim sen tam yumurtlama gununde iliskiye girmissin
senin olasiligin takvim gununu tutuyorr
benim19 gundu dedim ya belkide benimde oyle olmustur yada olmamistir allah bilir nasip kismet

canim senin yumurtlama gunu iliski oldu degil mi? hissetmismiydin yumurtlama zamandinda ne tarafinda kramplar oldugunu? yani 4 aydir da diyet yapiyordum diyorsun... bence oglani tutturdun ama bu sadece benim hissiyatim. Insallah sonucta oyle olur...

ooo cnm valla ustelik cook sik karbonatli dus yapmissin
cok sanslisin yaa valla
ona ragmen tak diye tutmuss
bir kerecik ilactan kisa surede bisey olmaz
bol bol muz ve perrier alsaydinn
yaa kizlar benim sol kasigim agriyor yaa arada batip batip duruyor bir hafta oncesinde sagda hissetmistimm

kizlar yaa sag sol cinsiyet farkedermi acabb
gebelik sonrasi agrilardan anlasilirmii
ne taraftan yumurtlandigi

ya agriyla alakasi yok kizlar. insan hamile kalinca her yani agriyor. bu bambaska bisey. simdi daha cok ufaklar 10 11 haftalik olunca iliskiye girdiginizde tutturur da orgazm olursanir bu sipalar olduklari yerde yumru gibi kivriliyolar korkuyolar kasilmadan herhalde. ne tarafinizdaysa o taraf boyle top gibi sivrilio. gerci sizin oglanlar o zmana kadar kendilerini gosterirle rultrasonda. ya da doktora sorun. bana ne tarafimda bebek gosterirmisiniz vucudumda diye ? o soyler size.

su sagdan yumrutlama soldan yumurtlama ne yahu ? o nasil is? nasil bilecez? doktora gidince yumurtayi gorunce ne yandan yumurtladigimizi anliyo muymus doktior da o istatigi yapmis ? o zman git doktora sor ne yandan pirtlamis yumurta ona gore yap bebeyi oh !

canim okadar cok muz yedimki bir daha hayatim boyunca muz gormek istemiyorumkafamçokkarıştıbenimde senin gibi hem sah hem sol kasik agriyor surekli degisiyor yoksa bizimkiler cogul gebelik olmasinsırnaşık şeysırnaşık

valla bi bilene sormak lazim.. bildigim kadariyla kandaki hcg degeri bir gun arayla cok cabuk yukseliyorsa cogul gebelik olabilirmis. yani mesela ilk gun kan testi yaptirdin e ikinci gun yaptirdigin onun iki misli falan cikiyorsa eger... ama yine de dedigim gibi bilgili biri lazim bunu ogrenmek icin. bak ben simdi cagiriyorum SAAAMIIIIRAAAA!!!!

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
ay nebiliyiminsallah cnmm ogluslar bekletmez bizi
ama sol kasigimda agri var benim cok degil
arada sagada gelip gidiyor ne hikmetsee giguslerim cook buyudu artik 100 u bulur belkide gecer zaten tamdi olculerim

ayyy keske cogul gebelik olsaaa
kurban olurumù ben onlaraaaaaaaaa
bak kiz hevese getirdin beniii simdi bide onun hayaline kapilmayamdaa hayirlisi

ya hersey gibi sag/sol isininde bir garantisi yok. ama biz cok bilimsel olduk ya şincik lülülülülülü o yusden sagdan yumurtladiginda erkek olam ihtimali yuksek diye gecindiriyoz kendimizi. yani doktor yumurtanin ne taraftan gelistigini ve ne taraftan yumurtladigini ultrasound'da gorup soyleyebiliyormus. hic yaptirmadim bilmiyorum ama deneyenler oyle diyor. demi Ozlem, mimoza konusun yaa.

ben biliyorum ya , sagdaki erkek soldaki kiz, bak ben kiz istiyodum daha hamile bile kalmadan , annem erkek istiyodu , sonra bana sordu ne tarfta bebek dedi ben solda dedim , aa kiz o zaman dedi bana, gerci hala inanmiyor yemin ederim gecen gun kizimin orasinin icinde pipi var mi diye bakiyodu benim ki biraz fiskiye gibi attirarak isiyor da tipo de ayni erkek )

neyse , valal kizlar, o zman yapilacak islem su , nasil olacak yani . doktora gidilecek , yumurtam ne yandan geliyo ogrenmek istiyorum denilecek, o da su gun gel diyip bakicak anlayacak mi ? eger oyle oluyosa doktor soldan dediginde kiz icin ilikiye girilecek sagdan deiginde erkek icin.

muz ne ise yariyo? ben muza bayilirim. yerim bi suru

bi de karbonatli dus nasil yapiliyo? bu erkek icin mi ?

:roflol::roflol: ay siz ailecek bitirimsiniz herhalde. yazik kizin tutusunda pipi'mi aradi yaaa.. hey Allah'im....:roflol:

valla muzda poyasyum cok yuksek oldugu icin erkek bebek diyeti icin tavsiye ediliyor ama karbonatli dustan neyim anlamam. hic yapmadim yapma taraftari da degilim. yapam arkadaslar var. o da vajinal bolgenin ph'ini alkali yapiyormus ki erkek spermler daha hizli yol alsin, kiz spermlerde sizlere omur tabii bu arada.

ilahi kizz sen adami oldurursun guldurmektenn
yaa bak kiziimmm hamileyimgulduruyum derken
bebegimi dusutturursun bakkk himmmmm
canim muz rahmi alkalin yapiyor
tek muz degil ama
en cok alkalin besin muzda var
vaginal dusa gelince oda kabartma tozuyla yapiliyo iliskiden iki saat once
seyinin icini yikiyonki
erkek spermleri daha iyi barina bilsin ve yumurtaya ulasabilsin

hayatim bende onu cok yedim daha cok erkek bebek icin. kizlar icin yeni okudum bal yenmeliymis tuzsuz kuru yemis badem findik ye nisa yi kucagina almayi nasip allah nasip eder insallah kizina nisa ismi istiyorum diye yazmistin benim kizimda nisa

yapma yaaa. bak bilmeden bozdum diyeti. sagol canim benim, simdi son veriyorum kuru uzum yemeye.
tahmin etmistim kizinin adinin Nisa oldugunu. bende cok seviyorum Nisa adini. hem soylenisi guzel hemde anlami. Insallah Allah nasib ederde kizim olur...

Tebrik ederim Gülnisa çok sevindim.Allah tamamına erdirsin.Biraz önce kanal 1'de cinsiyet ve beslenme konulu bir haber vardı.Çok şaşırdım çünkü haber bizim doğru bildiklerimizden çok farklıydı.habere göre kız bebek isteyenler özellikle muz,kayısı ,domates ve patates tüketsin,erkek bebek içinde bal,pekmez,turşu,reçel ve zeytin yenmeli diyodu.Acaba haber rastgelemi düzenlenmişti anlamadım.Bu açıklamalarıda bir doktor yaptı şaşırdım kaldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…