Süper annelersiniz

Evet ya niye böyle yapıyolar her kafadan bi ses.Ama ben habere itibar etmedim.Çünkü erkek bebek için potasyum ağırlıklı beslenmek doğru ise muz potasyum deposu.Zaten haberde diyoki artık erkek bebek sayısında azalma varmış.Bu da annenin beslenme alışkanlıklarından kaynaklanıyomuş.

Elifcim ağzından bal damlıyor canım ama maalesef dün adet oldum gözüm şişti ağlamaktan ...Kaç aydır tutmadı nedir sorun anlamadım bu araştırma süreci de çok uzun zaman alır çok yoruldum çok üzgünüm......

serdalcım merhaba sakın üzülme canım olsun bidaha denersin seni çok iyi anlıyorum çünkü bende ekimden beri her hastalandığımda üzülürdüm ama şimdi olsun diyoırum her ay yeni bi umut :))nasip değilmiş bu ay diye düşünüp öyle geçiştiriyorum sevgiler

selam kızlar ne kadar şenleşmiş sayfamız valla oku oku bitiremedim..
şimdi kızlar meme ucu kararması bendede var o çizgi varya göbekteki ondanda var.iştahım açık.bulantım yok.karnım sivri.görenler erkekmi diyo hemen ama kızzzzzzfisfisfis
ayrıca sağdaydı benim yumurta.bhcg ilk başlarda çıktı yüksek ama ikilide 60 çıktı.o zaman kız olduğundan şüphelenmiştim.aynı zamanda ekşi tuzlu tatlı işde saçma bakmayın böle şeylere gerçekten.herkesin bünyesi farklı.orkidem bak meme büyümesi kız diye duydum ama sakın korkma bi denem başka bir kızda oğlu olcak memeler kocaman oldu.yani bu tür şeylere kafa yorup strese girme.stres yapıp hormonlaını etkileme.bebeğine yazık bi denem .yerimseniben
bende samiracımın yazdığına şaşırdım.yanlışmı anladım.takvime göre çatlama işine göre erkek olması lazımdı ama kızı olcakmış arkadaşının dimi doğru anladım.
orkidem benim bildiğim bi yöntem var.kan tazelemesi.buna bakınca çok fazla kişinin bebeklerinin cinsiyet tahmini tuttu.eşinin ve senin doğru d.t ver bi bakıyım.bak gerçekten bu yöntemi ermeni bir prof. bulmuş.ve bende bi araştırma yaparken okudum.çok çok az yanılma oldu.ama çoğunluk tuttuCADIARZU..isteyen olursa bakarım..yerimseniben

......................................................................
cabuk al silcemm
optummm

Son düzenleyen: Moderatör:
Alkali Oluşturan Yiyecekler

Yüksek Alkali Oluşturanlar

Limon
Karpuz (çekirdekleri dahil)
Tüm çiğ, yeşil yapraklı sebzeler
Tüm çiğ sebzeler
Tohumların, baklagillerin ve pekçok tahılın filizlenmiş hali
Tüm çimlendirilmiş filizler (buğday, arpa)
Deniz yosunları (dulse, wakame, kelp)
Yeşil süpergıdalar
Chlorella
Yeşil sebzelerin suları
Tüm taze bitkiler
Badem (filizlenmiş )

Düşük Alkali Oluşturanlar

Buharda pişmiş sebze ve yeşillikler
Tüm olgun meyveler
Darı (Lat.panicum miliaceum,İng.millet)
Quinoa (Lat.chenopodium quinoa)
Tüm soğuk sıkım, sızma yağlar (zeytin, keten, susam, hindistancevizi, ayçiçeği, kenevir)
Kurutulmuş aromalı bitkiler ve baharatlar
Kafeinsiz bitki çayları
Fermante olmuş yiyecekler

Alkali Mineraller

Kalsiyum
Magnezyum
Potasyum
Sodyum
Silikon
Demir
Manganez

Yüksek Alkali Oluşturan Duygu Durumu ve Etkinlikler

Huzur
Minnettarlık
Affetmek
Neşe
Gülmek
Olumlu Düşünmek
Dinlenmek
Egzersiz yapmak
Derin nefes almak
Meditasyon yapmak
Nezaket

Yüksek Asit Oluşturanlar
(uzak durun)

Kümes hayvanları ve balık dahil tüm etler ve deniz ürünleri
Tüm süt ürünleri (süt, peynir, tereyağ, yoğurt)
Yumurta
Her tür ekmek, hamur işi ve rafine edilmiş kahvaltı gevrekleri
Beyazlatılmış tahıllar ve işlemden geçmiş beyaz unlar
Beyaz şeker
Sentetik tatlandırıcılar ve kimyasal katkı maddeleri
İşlenmiş çikolata ve diğer tatlılar
Rafine edilmiş soslar (ketçap, mayonez, hardal)
Gazlı içecekler
Kafein (kahve, siyah çay)
Alkol (bira, diğer alkollü içecekler ve şarap)

Düşük Asit Oluşturanlar
(Mümkün olduğunca az kullanın)

Pişmiş baklagiller ve tahıllar
Rafine edilmiş soya ürünleri (tofu, soya peyniri)
Patates ve mısır
Pişmiş tam tahıl ekmeği ve kahvaltı gevrekleri
Konservelenmiş veya şişelenmiş sebze ve meyveler
Tüm pişmiş (sızma olmayan) yağlar
Ticari meyve suları
Tüm sirke çeşitleri
Bal
Kuru meyveler
Filizlendirilmiş badem dışındaki tüm kuru yemişler ve çekirdekler

Asitli Mineraller

Fosfor
Klor
İyot
Nitrojen
Sülfür

Yüksek Asit Oluşturan Duygu ve Etkinlikler

Nefret
Korku
Kıskançlık
Öfke
Stres
Uykusuzluk ve dinlenmeye zaman ayırmamak
Hareketsizlik
Uyuşturucu kullanımı
Sigara içmek
Radyasyona maruz kalmak, televizyon, bilgisayar gibi

asyacım alamadım canım.bida yaz.hatta msn varsa canım onu yaz alıyım yazışalım.silersin hemen.hadi hemen yaz bekliom

......................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
aman beeeee
biriside yanilsin ne varr
olsun cnm hayirlisi artik zaten herseyden umudumu kestimmm
goguslerde buyudu diyon bak oda kiza isarett bi aci cok yiyom tursu oda kiz de bakalimm:roflol:

aslinda boyle bir topik acilmistii
ama kimisi tuttu kimisi tutmadi dediiama cnm
kadininki uc erkeginki dort yilda bi yenilenirmis diyed bisey duydumm
ama hangisi hangisinindi net bilmiyomm

aman beeeee
biriside yanilsin ne varr
olsun cnm hayirlisi artik zaten herseyden umudumu kestimmm
goguslerde buyudu diyon bak oda kiza isarett bi aci cok yiyom tursu oda kiz de bakalimm:roflol:

seninki içme erkek doğuyo . :
bi denem seninki oğlan.bak dedi dersin işşallah...sengözlerimebaksanab
allah gönlüne göre versin bi denemmmmmm

Son düzenleme:
asyam bi tanem bak ben turşudan tiskinmiştim ilk başlarda.soğan sarmısak kokusuna acaip bulantım olmuştu.

cnm mesela eltimde sogan kokusundan iceri giremzedi mutfaga
sonra bol bol limon cekti cani
gogusleri fazla buyumedii
ama karni cook yayvandi
ve bir kizi olduu

sag tarafta kiz pek duymamistim ben ya :1shok: gogus buyumesi ik baslarda bende de olmustu, o kan yenilenme zimbirtisi bende tutmadi ben 29.09.1978 esim 10 subat 1967 bebisi 27 mart gecesi yaptik sengözlerimebaksanab yildonumu hediyesi olarak :eek:yeni yikanmistimm

su yuzuk olayi derim ben ! ileri geri saga sola erkek daire cizerse kizzzz

tekrar ediyorum. kiz bebegi olmayanlar , ay kadin kizsiz olur mu ayol ? benim esim mesela bi bebegimiz olursa onu erkek tercih eder sanirim ama bence bi kiz yeter artar bile . onun icin erkek yapmak isterim ama ne bileyim garibime gidiyor dusunurken ?

ah bi dogsunnn, 10. kiziniz olsa , ya da 10. oglunuz , yine onun ayak parmagi icin olesiniz gelecek her baktiginizda evlat bambaska bisey

sag tarafta kiz pek duymamistim ben ya :1shok: gogus buyumesi ik baslarda bende de olmustu, o kan yenilenme zimbirtisi bende tutmadi ben 29.09.1978 esim 10 subat 1967 bebisi 27 mart gecesi yaptik sengözlerimebaksanab yildonumu hediyesi olarak :eek:yeni yikanmistimm

su yuzuk olayi derim ben ! ileri geri saga sola erkek daire cizerse kizzzz

tekrar ediyorum. kiz bebegi olmayanlar , ay kadin kizsiz olur mu ayol ? benim esim mesela bi bebegimiz olursa onu erkek tercih eder sanirim ama bence bi kiz yeter artar bile . onun icin erkek yapmak isterim ama ne bileyim garibime gidiyor dusunurken ?

ah bi dogsunnn, 10. kiziniz olsa , ya da 10. oglunuz , yine onun ayak parmagi icin olesiniz gelecek her baktiginizda evlat bambaska bisey

ay cnm cokk dogru diyosun ama bak sen ilkini kiz istemissin olmus
keske allah bizimde gonlumuze gore verse
sagliklisindan

merhaba ben aranıza yeni katıldım.siteden cok memnun kaldım cok iyi muhabbet var.negüzel .banada yardımcı olurmusunuz.nurayahmetin ismini ck duydum.banada yardımcı olurmu ona nasıl ulasırım hiç bilmiyom yeniyim ya

X